PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .....:::::: درخواست کمک فوری ... اتصال به وایرلس از طریق bridge:::::::.......

arashsard
20-09-2014, 14:29
دوستان سلام ... من به دلایلی نمیتونم مودمم رو روو حالت pppoe قرار بده .... الان مودم وایرلسم در حالت bridge هستش ... میخواستم ببینم چطوری میشه وایرلس لبتاپ وقتی مودم در حالت بریج هستش متصل بشه .... سیستم روو میزی رو از طریق کانکشن و لن متصل کردم اما لب تاپ داداشم نمیشه .... دوستان راهی هست به طور کامل برام توضیح بدید ... یه دنیا سپاس .... :n16:

mohammadi_4u
20-09-2014, 18:53
سلام
دوست عزیز شما یه کانکشن بسازید و دیال رو بزنید با یوزر و پسورد از رو وایرلس دیال میشه و خیلی وقته منم دارم با همین روش استفاده میکنم.
برا گوشی هوشمند هم اگه دارید از bridgeDsl.apk رو استفاده کنید.

arashsard
20-09-2014, 21:39
سلام
دوست عزیز شما یه کانکشن بسازید و دیال رو بزنید با یوزر و پسورد از رو وایرلس دیال میشه و خیلی وقته منم دارم با همین روش استفاده میکنم.
برا گوشی هوشمند هم اگه دارید از bridgeDsl.apk رو استفاده کنید.

ببخشید ولی اصلا متوجه نشدم ... میشه بیشتر توضیح بدید ... از روو سیستم خودم این کار رو بکنم ... یا روو لب تاپ ... وقتی سیستم خودم خاموشه لب تاپ میتعونه کانکت شه ... دیال دقیقا کجاست ... ببخشیدا .. سوال زیاد شد ...

k1ozil
21-09-2014, 00:16
ببخشید ولی اصلا متوجه نشدم ... میشه بیشتر توضیح بدید ... از روو سیستم خودم این کار رو بکنم ... یا روو لب تاپ ... وقتی سیستم خودم خاموشه لب تاپ میتعونه کانکت شه ... دیال دقیقا کجاست ... ببخشیدا .. سوال زیاد شد ...

اول با وایرلس به مودم وصل شو.بعدش ه کانکشن دستی بساز یوزر و پسورد Adsl ت رو وارد کن.ساخت کانکشن هم اموزشش تو اینترنت هست.(اگه بلد نیستی)

arashsard
21-09-2014, 12:15
دوستان ممنون ... الان با همین روش تونستم از طریق وایرلس کانکشن بسازم و وصل بشم ... اما الان یه مشکلی هست ... همزمان نمیتونم هم سیستم خودم و هم لبتاپ متصل بشم ... باید چه کنم ؟؟؟ میخوام هم زمان هم بتونم استفاده کنم ...

k1ozil
21-09-2014, 12:46
دوستان ممنون ... الان با همین روش تونستم از طریق وایرلس کانکشن بسازم و وصل بشم ... اما الان یه مشکلی هست ... همزمان نمیتونم هم سیستم خودم و هم لبتاپ متصل بشم ... باید چه کنم ؟؟؟ میخوام هم زمان هم بتونم استفاده کنم ...
نمیشه(تا جایی که من میدونم).چرا روی ppoe کانفیگ نمکینی؟

arashsard
21-09-2014, 13:15
نمیشه(تا جایی که من میدونم).چرا روی ppoe کانفیگ نمکینی؟

فکر کنم باید mac ایپی رو ISP برداره ... ولی بازم فکر نکنم بشه ... روو حالت pppoe مودمم مشکل داره .... ناچارم روو بریج باشم ...

k1ozil
21-09-2014, 13:23
فکر کنم باید mac ایپی رو ISP برداره ... ولی بازم فکر نکنم بشه ... روو حالت pppoe مودمم مشکل داره .... ناچارم روو بریج باشم ...

چه مشکلی؟ فریمور اپدیت کن ببین حل نمیشه.

afshin b
21-09-2014, 13:29
در حالت بریج، هیچ راهی نداره که بشه همزمان هردو کامپیوتر کانکت بشن. باید pppoe کانفیگ کنین

arashsard
21-09-2014, 13:32
چه مشکلی؟ فریمور اپدیت کن ببین حل نمیشه.

آره فریمور آخرین آپدیته تا یک ماه پیش البته ... باید الان چک کنم دوباره شایید آپدیت جدید اومده باشه ...نمیدونم چراغ DSL یهو قرمز میشه .. ولی حالت برج مشکلی نیست ... زنگم زدم پشتیبانی سر در نیورد ...

k1ozil
21-09-2014, 13:34
آره فریمور آخرین آپدیته تا یک ماه پیش البته ... باید الان چک کنم دوباره شایید آپدیت جدید اومده باشه ...نمیدونم چراغ DSL یهو قرمز میشه .. ولی حالت برج مشکلی نیست ... زنگم زدم پشتیبانی سر در نیورد ...
مشکل از isp ته. مودمت رو روی pppoe کانفیگ کن بعد بزار چراغ اینترنت قرمز شه.بعد زنگ بزن پشتیبانی بگو خطت رو ریست کنن.حل میشه و چراغ شبز میشه

ARTEIN
26-09-2014, 18:24
تنها راه اینه که یک دانگل وای فا به کامپیوترت وصل کنی و سپس با نرم افزاری مثل connectyfa کامپیوترت رو تبدیل به یک مودم وای فا کن و با هر دستگاهی که وای فا داشته باشه بصورت همزمان میتونی بری تو اینترنت