PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Limit شدن واي فاي در ويندوز 8.2

farhad_gym
20-09-2014, 01:08
سلام
limit شدنه واي فاي كلافم كرده حتي با كابل هم پيغام limit ميده..ولي با گوشي واي فاي وصل ميشه و مشكلي نداره إز صبح دارم روش كار ميكنم ولي درست نشد ممنون ميشم كمك كنيد

roya.rashidi
20-09-2014, 16:43
سلام
limit شدنه واي فاي كلافم كرده حتي با كابل هم پيغام limit ميده..ولي با گوشي واي فاي وصل ميشه و مشكلي نداره إز صبح دارم روش كار ميكنم ولي درست نشد ممنون ميشم كمك كنيد
اول تو ویندوز Gorget Network بزنین بعد
نوع رمز گذاریتون رو عوض کنید .

farhad_gym
21-09-2014, 03:28
مرسي إز اينكه جواب داديد فقط اگه امكانش هست خيييييييييلي مبتدي توضيح بديد أين چيزي كه شما گفتيد چيزي ازش نفهميدم بازم ممنونم

roya.rashidi
21-09-2014, 03:52
مرسي إز اينكه جواب داديد فقط اگه امكانش هست خيييييييييلي مبتدي توضيح بديد أين چيزي كه شما گفتيد چيزي ازش نفهميدم بازم ممنونم
- رو وافای که میگید Limited میزنه راس کلیک کنید بعد Forget this Network رو بزنید.
- از تو تنظیمات مودمتون باید این گزینه رو پیدا کنید Authentication Method و نوععش رو عوض کنید. این گزینه تقریبا همونجای که رمز وافای رو عوض میکنید .
شایدم Authentication Method دقیقا اسمش این نباشه ولی گزینه های زیرو رو داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یکی یکی انتخاب کنید و امتحان کنید

vissoto
21-09-2014, 10:34
سلام

ابتدا نوع رمزگذاری وایرلس مودم را طبق پست 4 تغییر دهید. و دوباره چک کنید.

برای من یه همچین مشکلی در ویندوز 8 هست که باید برم device manager و بر کارت شبکه wifi( منظورم لپ تاپ است) دوبار کلیک کنم و قسمتی که در عکس مشخص است را به 802.11.b تغییر بدم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):n04: