PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید یکی ازاین دوInfinity REF1260 Helix Blue B12W

IRAN53
19-09-2014, 19:52
با سلام خدمت دوستان
من با سابHelix Blue B12Wبه تازگی اشنا شدم میخواستم برای تندرم یه سـاب ووفر Infinity REF1260ولی از وقتی با این مدل هلیکس اشنا شدم مردد ودودل شدم تو خرید
تو یه سایت این مطلب را زده بود(Helix Blue B12W: این سـاب ووفر فوق العاده با کیفیت و قدرتمند است، از نظر کیفیتی بالاتر از 1260 اینفینیتی و 3000 کنوود قرار می گیرد. در کنار بیس بسیار بالا شفافیت صدای فوق العاده از دیگر ویژگیهای این سـاب ووفر ووفر است. این سـاب ووفر ووفر ساخت آلمان است و در هیچ جای دیگر مونتاژ نمی شود.) ایا این مطلب حقیقت دارد یا بیشتر جنبه بازار یابی وتبلیغاتی داره
اینم لینک سایت----
از دوستانی که این سـاب ووفر دارن ممنون میشم از تجربهاستفاده این سـاب ووفر برام بگن.
من دنبال یه صدای هستم که بیس وکوبش خیلی نرم و با کیفیتی داشته باشه هستم دنبال حجم صدای زیاد و ویبره اصلا نیستم. ایا این سـاب ووفر نیازهای من را براورده میکنه یا برام سراغ انتخاب خودم
ممنون از راهنمایی همه رفقا
موفق باشین یا حق

hamidR15
19-09-2014, 23:47
راهــنمایی و مشاوره خرید و طراحی سیستم های صوتی و تصویری خودرو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])