PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پورت من از ساعت ۷ صبح تا ۷ عصر رو ۴ مگ هست بعد ساعت ۷ عصر تا ۷ صبح میاد رو ۲ مگ علتش چی هست??

Arsenal2012
19-09-2014, 15:11
سلام دوستان
پورت من از ساعت ۷ صبح تا ۷ عصر رو ۴ مگ هست بعد ساعت ۷ عصر تا ۷ صبح میاد رو ۲ مگ علتش چی هست?? زنگ زدم پارس آنلاین گفت به خاطر سیم کشی داخلی هست شب ها نویزت بیشتر میشه و پورتت از ۴ میاد رو ۲ آیا درست گفته??
این اسکرین شات رو از سر خط از اون باکس جلو در آپارتمان گرفتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم اسکرین شات

از تو منزل که دقیقا مشخصاتش مثله سر خط هست' با این توضیحی که دادم پس نمیتونه از سیم کشی داخلی باشه''

از ساعت ۷ عصر تا ۷ صبح هم مشخصات کاملا همینه فقط تنها چیزی که تعغیر میکنه پورت دانلود هست که از ۴ میاد رو ۲ مگ!!
سرویس من پارس آنلاین ۱۲۸ یک ماهه ۵ گیگ هست زنگ زدم گفتم اگه ۲ مگ بگیرم این مشکل حل میشه گفتند ربطی به سرویس نداره
فاصله‌ با مخابرات ۲ و نیم کیلومتر هست که مطمئنم ربطی به فاصله هم نداره چون من قبلا با همین فاصله تو یه خونه دیگه ۹ مگ پارس داشتم!!

دوستان من همین سوال رو تو تاپیک پارس پرسیدم ولی به نتیجه ی درستی نرسیدم لطفا کسانی که وارد هستند و اطلاعاتشون قوی هست لطفا راهنمایی کنند????

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk

farshad0123
19-09-2014, 16:19
سلام دوستان
پورت من از ساعت ۷ صبح تا ۷ عصر رو ۴ مگ هست بعد ساعت ۷ عصر تا ۷ صبح میاد رو ۲ مگ علتش چی هست?? زنگ زدم پارس آنلاین گفت به خاطر سیم کشی داخلی هست شب ها نویزت بیشتر میشه و پورتت از ۴ میاد رو ۲ آیا درست گفته??
این اسکرین شات رو از سر خط از اون باکس جلو در آپارتمان گرفتم:

این هم اسکرین شات

از تو منزل که دقیقا مشخصاتش مثله سر خط هست' با این توضیحی که دادم پس نمیتونه از سیم کشی داخلی باشه''

از ساعت ۷ عصر تا ۷ صبح هم مشخصات کاملا همینه فقط تنها چیزی که تعغیر میکنه پورت دانلود هست که از ۴ میاد رو ۲ مگ!!
سرویس من پارس آنلاین ۱۲۸ یک ماهه ۵ گیگ هست زنگ زدم گفتم اگه ۲ مگ بگیرم این مشکل حل میشه گفتند ربطی به سرویس نداره
فاصله‌ با مخابرات ۲ و نیم کیلومتر هست که مطمئنم ربطی به فاصله هم نداره چون من قبلا با همین فاصله تو یه خونه دیگه ۹ مگ پارس داشتم!!

دوستان من همین سوال رو تو تاپیک پارس پرسیدم ولی به نتیجه ی درستی نرسیدم لطفا کسانی که وارد هستند و اطلاعاتشون قوی هست لطفا راهنمایی کنند????

Sent from my ASUS K00S using Tapatalk

خط شما نویز زیاد داره به همین دلیل مودم اتوماتیک دان استریمو پایین میاره تا لینک ثابت بشه

Arsenal2012
19-09-2014, 18:24
خط شما نویز زیاد داره به همین دلیل مودم اتوماتیک دان استریمو پایین میاره تا لینک ثابت بشه

ممنون ولی ....دوست عزیز من میگم نویز روز و شبم یکی هست تو اسکرین شات هم مشخصه پس ربطی به نویز نداره ... اگه قراره پایین بیاد تو همه ی ساعت ها دان استریم پایین میاد نه راس ساعت 7 عصر کم و راس ساعت 7 صبح دوباره میره بالا ( دقیقا همون لحظه که تیر چراغ برق کوچه مون روشن میشه دان استریم از 4 مگ میاد رو 2 مگ) البته نمیدونم ربط داره به تیر چراغ برق یا نه!!!؟؟؟؟

این اسکرین شات همین الان هست که از 4 مگ اومد رو 2 مگ...اگه به نویز خط نگاه کنی کاملا مشخصات مثله همون 4 مگ هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان به نظر شما کار خود پارس هست که پورت ها رو دستکاری میکنه؟؟ آیا اگه شکایت کنم 195 مشکل حل میشه؟؟

.Ashkan.
19-09-2014, 18:53
فاصله کابل کشی تا مرکز مخابراتی با فاصله فیزیکی که از تو خیابون و کوچه محاسبه میکنی معمولا متفاوته و اینطور که از وضعیت خطت مشخصه، فاصله ات خیلی زیاده. از طرف دیگه نسبت نویز به سیگنال خطت هم زیاده.

اکثر مودم ها (از جمله تمام مدلهای دی لینک) وقتی نویز به پایین تر از حد برسه و به اصطلاح پرش لینک پیش بیاد، بطور خودکار ریت خط رو میارن پایین تا شرایط پایدار بشه. با توجه به اینکه میگی همزمان با روشن شدن چراغ برق این اتفاق میفته، بنظر میاد که نویزی که کابل برق مربوط به تیر روی خطت میندازه دلیل این موضوع میشه.

در ضمن، دقت کن که ریت خطت توی عکسی که تو پست اول گذاشتی (1959) با عکس دوم (2048) متفاوته که این خودش دلیلی بر این مساله است. برای اطمینان وقتی ریت خطت میاد پایین، مودم رو خاموش و روشن کن و ببین ریت کاملا ثابته یا هر دفعه تغییر میکنه. با این شرایط، دلیلی برای شکایت وجود نداره و تنها راه اینه که از طریق مخابرات منطقه پیگیری کنی که اونم باید خیلی پیگیر باشی و خوش شانس تا برای بررسی بیان.

farshad0123
19-09-2014, 18:55
ممنون ولی ....دوست عزیز من میگم نویز روز و شبم یکی هست تو اسکرین شات هم مشخصه پس ربطی به نویز نداره ... اگه قراره پایین بیاد تو همه ی ساعت ها دان استریم پایین میاد نه راس ساعت 7 عصر کم و راس ساعت 7 صبح دوباره میره بالا ( دقیقا همون لحظه که تیر چراغ برق کوچه مون روشن میشه دان استریم از 4 مگ میاد رو 2 مگ) البته نمیدونم ربط داره به تیر چراغ برق یا نه!!!؟؟؟؟

این اسکرین شات همین الان هست که از 4 مگ اومد رو 2 مگ...اگه به نویز خط نگاه کنی کاملا مشخصات مثله همون 4 مگ هست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان به نظر شما کار خود پارس هست که پورت ها رو دستکاری میکنه؟؟ آیا اگه شکایت کنم 195 مشکل حل میشه؟؟

دلیلش وجود نویز بر روی خط تلفن خط تلفن شما خیلی نویز داره شاید از همون تیر برق باشه و با سیم تلفن اتصالی میکنه

payampop
19-09-2014, 19:00
دوست عزیز من هم همین مشکل رو دارم ... شبها تا صبح سرعتم کمتر می شه و از صبح تا عصر بالا می ره ... این بخاطر برقی که شبها روشن می شه، علتش هم نمی دونم دقیقا چیه ... متاسفانه تو ایران هیچ چیز استاندارد نیست حتی کابل کشی مخابرات
ضمنا مشکل از شرکت اینترنتی نیست ... خود مودم سرعت رو کم می کنه ... چون نویز می ره بالا ...

payam178
19-09-2014, 19:04
سلام دوست من
یک سر به این تاپیک بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IVAN
19-09-2014, 19:23

نویز خط شما زیاده. البته خرابی پورت مخابراتی هم میتونه باشه. شما وقتی که دیتا ریت میاد رو 2 مگ؛ گوشی تلفنو بردار و ضمن این که بوق آزاد شنیدی مودمو خاموش روشن کن و تا چراغ Dsl ثابت نشده گوشی رو قطع تکن!
ببین تغییری ایجاد میشه

Arsenal2012
19-09-2014, 19:47
ممنون از همه ی دوستان که جواب دادن راه حل هایی هم که گفتین انجام دادم ولی بی فایده بود با این توضیحاتی که شما دوستان گفتین همون بی خیالش بشم بهتره
تشکر میکنم از همه ی بچه ها :n16:

mehdidotcom
20-09-2014, 22:26
ممنون از همه ی دوستان که جواب دادن راه حل هایی هم که گفتین انجام دادم ولی بی فایده بود با این توضیحاتی که شما دوستان گفتین همون بی خیالش بشم بهتره
تشکر میکنم از همه ی بچه ها :n16:
از شرکت دیگری سرویس بگیرید احتمالا پورت شما خراب است یا سرویس دهنده این کارو میکنه