PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز . ارور boot mgr missing ! لطفا کمک کنید !

enerzhi
19-09-2014, 14:28
سلام. ممنون میشم کمک کنید .
چند وقت پیش کامپیوتر خود به خود ریستارت میشد و صفحه ای میومد که انتهاش نوشته بود start windows normally ! اینو میزدم ویندوز بالا میومد تا اینکه دیگه اینم جواب نداد. و ویندوز بالا نیومد
اومدم ویندوز نصب کنم وقتی درایو c رو فرمت کردم فرمتش خیلی بیشتر از زمان عادی طول کشید ! بعدشم نصبش خیلی طول کشید تا اینکه بیخیال شدم ریستارت کردم و بعدش ارور boot mgr missing نمایان شد !!!
روش های حل این ارور رو پیدا کردم ولی چون سیستم عاملی وجود نداره و فرمت شده نمیشه repair کنم .
اومدم دوباره ویندوز نصب کنم اینبار در کمال تعجب تا مرحله expending windows files میاد (قبلا نمیومد ) و تا ۹۵درصد میاد ولی ارور 80070017*0 میده .

واقعا کلافه شدم تورو خدا کمک کنید :n16:

parnia138
28-09-2014, 14:47
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من دارم ویندوز 7 نصب می کنم و رسیدم به مرحله انتخاب درایوی که میخام روش نصب بشه ولی سه تا درایو هست که همشون هم اسم و هم حجم هستن از کجا بفهمم کدومش درایو سی هست.
ممنون

parnia138
28-09-2014, 14:48
سلام
لطفا راهنمایی کنید
من دارم ویندوز 7 نصب می کنم و رسیدم به مرحله انتخاب درایوی که میخام روش نصب بشه ولی سه تا درایو هست که همشون هم اسم و هم حجم هستن از کجا بفهمم کدومش درایو سی هست.
ممنون

HAMEDMAKER
29-09-2014, 09:47
سلام
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
سلام
درایو ها رو به ترتیب مینویسه و درایو c هم از بالا اولی میشه