PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بوت نشدن هارد

faridnavabi
19-09-2014, 11:13
سلام. من یه لپ تاب دل دارم که روش ویندوز 7 نصب بود، ویندوزشو عوض کردم، تمام مراحل نصب رو انجام داد و ریستارت آخرو که انجام داد لوگوی دل رو خوند و بعدش روی یک صفحۀ سیاه با یک خط تیره چشمک زن سفید گیر کرد و دیگه از اون مرحله رد نمیشه. وارد تنظیمات بایوس میشه و از روی سیدی هم بوت میشه اما اصلا از روی هارد بوت نمشه و انگار که اصلا ویندوز یا هاردی نداره. مشکل چیه؟

roya.rashidi
19-09-2014, 23:38
سلام. من یه لپ تاب دل دارم که روش ویندوز 7 نصب بود، ویندوزشو عوض کردم، تمام مراحل نصب رو انجام داد و ریستارت آخرو که انجام داد لوگوی دل رو خوند و بعدش روی یک صفحۀ سیاه با یک خط تیره چشمک زن سفید گیر کرد و دیگه از اون مرحله رد نمیشه. وارد تنظیمات بایوس میشه و از روی سیدی هم بوت میشه اما اصلا از روی هارد بوت نمشه و انگار که اصلا ویندوز یا هاردی نداره. مشکل چیه؟

ویندوز رو یه فلش نصب کنید . بعد از فلش بوت کنید. اگه بوت شد هاردتون مشکل داره .
اگرم بلدین لپ تابو باز کنید هاردو بزنین به pc دیگه و از اونجا با hdtune از وصعیتش عکس بزارین.

milad.xp
10-10-2014, 10:43

با سلام
بهتره یه بار دیگه شروع به نصب ویندوز کنین و این بار برای نصب ویندوز گزینه ی upgrade رو انتخاب کنین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و صبر کنین تا عملیات نصب تموم بشه.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.یاعلی

faridnavabi
14-10-2014, 16:57
با سلام
بهتره یه بار دیگه شروع به نصب ویندوز کنین و این بار برای نصب ویندوز گزینه ی upgrade رو انتخاب کنین.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و صبر کنین تا عملیات نصب تموم بشه.
امیدوارم مشکلتون حل بشه.یاعلی
دادا من امشب این کارو میکنم انشاالله که حل بشه

faraname
14-10-2014, 17:21
دوست عزیز بهتون پشنهاد می کنم از دیسک hiren boot cd استفاده کنید و تست سخت افزاری بگیرید . قبل از هر کاری به سلامت کلیه ی اجزای دستگاه تون مطمئن بشید بعد برید سراغ مراحل بعدی

faridnavabi
14-10-2014, 22:06
دوست عزیز بهتون پشنهاد می کنم از دیسک hiren boot cd استفاده کنید و تست سخت افزاری بگیرید . قبل از هر کاری به سلامت کلیه ی اجزای دستگاه تون مطمئن بشید بعد برید سراغ مراحل بعدی
تست گرفتم، سالمه

saman2020
13-12-2014, 00:59
هارد رو شناسايي مي كنه يا خير؟