PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز روی مینی لب تاب dell

alaiiam
18-09-2014, 13:19
سلام دوستان
من مینی لب تاب dell Inspiron mini 10 دارم الان روش ویندوز 7 نصب کردم متاسفانه عملکردش کند الان می خوام دوباره xp نصب کنم ولی هنگام نصب با مشکل مواجه میشم بعد از بوت و بالا امدن سی دی تو اولین مرحله گیر میکنه یعنی بعد از اینکه یه سری فایل از رو سی دی خونده میشن، مینویسه نصب ویندوز شروع شد و رو این پیام میمونه و هیچ اتفاقی نمی افتده ولی من همین ویندوز رو کامپیوتر تست کردم مشکل نداشت و از این مرحله عبور میکنه برای نصب هم سی دی رم امتحان کردم و هم فلش بوتیبل.
لطفا دوستان اگر تجربه دارن راهنمایی کنند.

khelane
19-09-2014, 20:51
میشه دقیق بگید کجا گیر میکنه درموقع نصب و در پایین در نوار پایینی منویسه starting windows اونجا میخواد بره پارتیشن ها رو نشون بده گیر میکنه یا دقیقا کجا شروع به گیر میکنه
دقیقا بگید یا عکس بزارید

alaiiam
20-09-2014, 10:50
میشه دقیق بگید کجا گیر میکنه درموقع نصب و در پایین در نوار پایینی منویسه starting windows اونجا میخواد بره پارتیشن ها رو نشون بده گیر میکنه یا دقیقا کجا شروع به گیر میکنه
دقیقا بگید یا عکس بزارید

بله، تو نوار پایین پیام شروع نصب میده ولی به قسمت پارتیشن ها نمی ره و رو همین پیام میمونه، البته یکی از دوستام گفته که ویندوز mrt بهت میدم و درایو c رو دوباره پارتیشن بندی کن، نفهمیدم دقیقا منظورش چیه ولی به هر حال چند روزی غیبش زده و مشکلمون رو حل نکرد.