PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان رشته ی مهندسی فناوری. اطلاعات بهتره یا پرستاری؟ خواهشا کمک کنید

amirazimy
17-09-2014, 20:57
دوستان سلام من دانش اموز سال سوم تجربی هستم می خواستم بدونم موقیعیت کاری رشته.مهندسی فناوری اطلاعت بهتره یا پرستار؟ از نظر شغلی در اینده و حقوق ؟
خودم به رشته فناوری اطلاعات علاقه زیادی دارم و درحین حال در کار خدمات کامپیوتر هستم
ممنون میشم به سءوالم جواب بد

474747
18-09-2014, 05:09
اگه تو کامپیوتر هدف داری ، مهارتم داری یا برنامه داری که کسب کنی (مثلا طراحی وب ، برنامه نویسی ، ...) و مهم تر از همه علاقه (که میگی داری) ، در این صورت آی تی .
ولی اگه فقط از پای کامپیوتر نشستن خوشت میاد و اینکه تو ویندوز چرخ بزنی و اگه قراره دستاوردت از آی تی این باشه که یکی دو سال دیگه بری وبلاگ بزنی توش آپدیت نود ۳۲ بزاری واس دانلود ! اونموقع همون پرستاری!
سعی کن مبانی برنامه نویسی رو باش آشنا شی تا بهتر بتونی درک کنی که واقعا علاقه داری یا نه ، مثلا یه زبون ساده مثل پایتون رو شروع کن به یادگیری ببین جذبش میشی ، تحریکت میکنه یا اینکه زود خسته میشی گیج میشی ول میکنی هی .

اینو باس اول کار میگفتم ، که موقعیت شغلی و حقوق و این حرفا رو ول کن مهم علاقه و هوش و مهارت خودته .
ولی بطور کلی << اگر >> توی کامپیوتر مهارت و علاقه داشته باشی اصطلاحا کار بلد باشی ، فقط نرفته باشی همینطور الکی پاس کرده باشی درسارو ، درآمدزاییت خیلی بیشتر از پرستاریه.