PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد برای خرید cpu دست دو برای مادر برد قدیمی

xerxes_66
16-09-2014, 16:53
سلام دوستان . من دنبال یه سی پی یو با کش خوب برای مادر بورد قدیمیم هستم. مدل مادر بورد :
(این مادربورد 2 هسته ای رو ساپورت میکنه ؟)

775V88+ Asrock

CPU- LGA 775 for Intel® Pentium® 4/Celeron® processor
- FSB 800/533 MHz
- Support advanced Intel® EM64T CPU
- Supports Hyper-Threading Technology
- Intel® 04B/04A processors compatible
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m).jpg

EhsanCPU
16-09-2014, 18:46
سلام دوست عزیز
مناسبترین CPU برای سیستم شما
Intel® Pentium® D Processor 960
2 هسته ای
با 4 مگ کش
و سرعت 3600 مگاهرتز هست که فکر کنم باید به صورت Tray خریداری کنین ...

EhsanCPU
16-09-2014, 18:56
اگه مورد قبلی رو نتونستین پیدا کنین
مورد بعدی
Intel® Pentium® 4 Processor 672
تک هسته ای
با 2 مگ کش
و سرعت 3800 مگاهرتز برای مادربورد شما انتخاب خوبیه ...

xerxes_66
17-09-2014, 15:22
Intel® Pentium® D Processor 960 دوست عزیز مطمئنین مادر بورد من با این سی پی یو همخوانی داره . من این سی پی یو رو برای خرید پیدا کردم ولی فروشنده بهم گفت ساپورت نمیکنه !!!:n28:

EhsanCPU
17-09-2014, 21:36
Intel® Pentium® D Processor 960 دوست عزیز مطمئنین مادر بورد من با این سی پی یو همخوانی داره . من این سی پی یو رو برای خرید پیدا کردم ولی فروشنده بهم گفت ساپورت نمیکنه !!!:n28:

ببینید مین شما CPU تا FSB 800 رو ساپورت میکنه ولی متعجبم که چرا این CPU رو ساپورت نمیکنه ...

بله درست گفته این CPU در لیست ساپورت مین شما در زیر نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی ناراحت نباشید اگه بتونین 672 رو پیدا کنین 672 هم CPU خوبیه با اینکه تک هسته ای هست ولی سرعت خوبی داره 3800 مگاهرتز سرعت هسته اون هست 200 مگاهرتز بیشتر از 960
از لحاظ ساپورت مین هم مین شما ساپورت میکنه و در لینک بالا نام این CPU در لیست هست و با خیال راحت میتونین بخرینش

راستی CPU فعلی شما چیه ؟
و نگفتین کاربردتون چیه ؟ و چرا قصد ارتقا CPU رو دارین ؟
اگه کاربردتون گیم و کارهای گرافیکی هست بهتره سیستم رو ارتقا بدین ...

xerxes_66
17-09-2014, 22:04
ببینید مین شما CPU تا FSB 800 رو ساپورت میکنه ولی متعجبم که چرا این CPU رو ساپورت نمیکنه ...

بله درست گفته این CPU در لیست ساپورت مین شما در زیر نیست:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ولی ناراحت نباشید اگه بتونین 672 رو پیدا کنین 672 هم CPU خوبیه با اینکه تک هسته ای هست ولی سرعت خوبی داره 3800 مگاهرتز سرعت هسته اون هست 200 مگاهرتز بیشتر از 960
از لحاظ ساپورت مین هم مین شما ساپورت میکنه و در لینک بالا نام این CPU در لیست هست و با خیال راحت میتونین بخرینش

راستی CPU فعلی شما چیه ؟
و نگفتین کاربردتون چیه ؟ و چرا قصد ارتقا CPU رو دارین ؟
اگه کاربردتون گیم و کارهای گرافیکی هست بهتره سیستم رو ارتقا بدین ...
ممنون احسان جان برای پاسخ سریع و جامع . والا من دارم سیستم برادرزادم که سی پی یو سلرون با 256 کش هست رو ارتقاع میدم تا یه وینوز 7 بتونم روش بریزم که در حال حاضر ایکس پی هست. برادرزادم 14 سالشه و زوده براش سیستم رو خیلی ارتقا بدم در حد کار با اینترنت و آفیس و موزیک کارشو راه میندازه . :n02: فعلا برادرزادم باید دستش با این سیستم راه بیفته تا بر حسب نیاز براش یه سیستم جدید بگیریم:n24: در نهایت ممنون بابت راهنمایی :n16:.