PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی گیرنده دیجیتال ----T کانال های تلویزیونی برای موبایل و تبلت Android & apple ios اندروید و ای او اس

reza.kaka
16-09-2014, 13:00
DAC ----T چیست؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این دستگاه کوچک یک ----T منحصر بفرد است که امکان تماشای کلیه شبکه‌های تلویزیونی دیجیتال (و نه آنالوگ) را بر روی کلیه گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی و اپلی فراهم می‌کند.
مشابه این دستگاه وجود ندارد و برخی از گوشی‌های چینی که دارای تلویزیون هستند هم فقط می‌توانند شبکه‌های تلویزیونی آنالوگ را پخش نمایند.
مزیت استثنایی DAC ----T آن است که برای دریافت تلویزیون دیجیتال نیاز به اینترنت نیست و هیچ هزینه‌ای هم برای کاربر ندارد.
DAC ----T از طریق شبکه بی‌سیم (WiFi) امواج شبکه‌های دیجیتال را برای موبایل و یا تبلت شما ارسال می‌نماید.

خیلی گیرنده هست . هر چی پول بدی اونقدر اش میخورهی . این گیرنده pad tv که قیمتش 100 هزارتومنه فقط به تبلت ها و گوشی هایی میخوره که پورت micro usb داشته باشند . و فقط بر روی اندروید جواب میده . و حتی HD هم نمیتون

اما من خودم از این دارم . که اوایل حدود 300 بود اما الان شده قیمتش 240 تومن . گیرندگی بسیار قوی داره . من همه جا در داخل خونه و بیرون تونستم شبکه ها رو مخصوصا irib hd test رو بگیرم .

نام دستگاه : DAC ----t D-TV

(به دلیل قوانین نمیتونم بگم کدوم فروشگاه ها دارن . فقط کافیه اسمش رو تو گوگل سرچ کنید . "فروش گیرنده دیجیتال dac ----t " کلی براتون سایت میاره که این دستگاه رو میفروشن.)

خوبیش اینه که باتری داخلی داره و انتن داخلی با کیفیت بالا . و تبدیل انتن هوایی هم داره .

Nezam425
13-06-2015, 10:22
دوستان بین این سه مدل کدوم بهتره?
Witv mygica (170$)
Pad tv pt360 (110$)
Pad tv (pt115)

بیشتر منظورم اینه که اختلاف قیمتشون دقیقا مربوط به چه چیزیشون میشه ، مخصوصا دو تای اخر