PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برش mkv همراه زیرنویس

gmd
16-09-2014, 12:56
سلام
من میخوام قسمت هایی از یک فیلم با پسوند mkv به همراه زیرنویس فارسی را حذف کنم، از کدام نرم افزار استفاده کنم . در ضمن چون زیرنویس فارسی داره نمیخوام زیرنویسش از بین بره و میخواهم فیلم به همراه زیرنویس حذف شود .در برنامه Free Video Dub این کار انجام میشود ولی متاسفانه بدون زیرنویس لطفا راهنمایی کنید.
reza.kaka
16-09-2014, 13:17
خیر نمیشه زیر نویس رو همراه فیلم برش داد . منظورتون اینه که یک قسمت از فیلم با زیرنویس مربوط به اوم قسمت حذف بشه . باید قید زیر نویس زده بشه .

اگر میخواید فقط زیر نویس اون قسمت نمایش داده نشه . زیرنویس رو با نوت پد باز کنید و زیرنویس مربوط به اون قسمت رو حذف کنید .

jahangir1400
16-09-2014, 16:37
اگه زیرنویس تو نوت پد حذف بشه زمان بندی که عوض نمیشه، زیرنویس بهم میریزه
اگه میخواهید زیرنویس همراه فیلم حذف بشه باید اول زیرنویس رو به فیلم بچسبونید و به اصطلاح هارد ساب كنید و بعد فیلم رو کات کنید. با نرم افزار Jet Audio ميتونید زیرنویس رو به فیلم بچسبونید.

reza.kaka
16-09-2014, 16:50
اگه میخواهید زیرنویس همراه فیلم حذف بشه باید اول زیرنویس رو به فیلم بچسبونید و به اصطلاح هارد ساب كنید و بعد فیلم رو کات کنید. با نرم افزار Jet Audio ميتونید زیرنویس رو به فیلم بچسبونید.

زمان زیرنویس حذف نمیشه فقط متن زیرنویس حذف میشه .

درسته با Bigasoft Total Video Converter زیرنویس رو بچسبونید به فیلم . بعد فیلم رو کات کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vivabarca
16-09-2014, 16:55
میشه. با Mkvmerge، به وسیله TimeCode اسپلیت می کنی. بعد پارت های فرد رو به وسیله خود نرم افزار Append می کنی.
مثلا دقیقه 10 تا 11 رو می خوای حذف کنی این کد رو باید بدی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mahdi24w
17-09-2014, 04:59
منم همينكارو ميخواستم بكنم (براي حذف بعضي صحنه ها از فيلم و سريال)
ولي اذيت ميكنه هي بخواي اينكارو بكني!
من قيدشو زدم ؛)

Sent from my iPhone using Tapatalk

gmd
18-09-2014, 11:55
باتشکر از همه دوستانی که محبت کردند و پاسخ دادند
با جت آدیو چطور هارد ساب کنم ؟

gmd
18-09-2014, 12:03
زمان زیرنویس حذف نمیشه فقط متن زیرنویس حذف میشه .

درسته با Bigasoft Total Video Converter زیرنویس رو بچسبونید به فیلم . بعد فیلم رو کات کنید .

ممنون حتما" این روش را امتحان میکنم

jahangir1400
18-09-2014, 14:59
باتشکر از همه دوستانی که محبت کردند و پاسخ دادند
با جت آدیو چطور هارد ساب کنم ؟

در اینجا آموزشش هست

به جای خط فاصله: سافت98 دات آی آر