PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه یادگیری زبان انگلیسی مخصوص رشته های کامپیوتر (همه شرکت کنید)

roya.rashidi
15-09-2014, 22:41
سلام .
خاهشا راهنمایی کنید. با توجه به اینکه :
- رشته ام کامپیوتر هستش
- تا یکی دوسال من فقط شبا بیدارم پس شرایط کلاس رفتن ندارم ولی وقتم کاملا ازاده و پشتکارمم خیلی خوبه .
- میخام یه برنامه نویسی خوب بشم
- طراح سایتم شاید شدم .
- واسه اقامت تو کانادا میخام (التبه میدونم فرانسه بهتره ولی انگلیسی رو انتخاب کردم)
مرسی

esysss
15-09-2014, 23:42
نمیدونم والا
من خیلی وقته مه دارم فیلم های زبان اصلی با لهجه ی آمریگایی نگاه میکنم و الان که به قبل نگاه میکنم زبانم خیلی بهتر شده و فهمیدم که خیلی تاثیر داشته
چون که نمیتونین کلاس برین خیلی مشکله
آموزش های که به صورت رایگان داخل اینترنت هست هم که معمولا آدم به جایی نمیرسه
اگه در حد سطحی میخواین آموزش زبان نصرت بدک نیست ولی نمیتونم بگم با کار کردن با این پک شما زبان رو به طور کامل فرا میگیرین

Rossin
15-09-2014, 23:45
سلام .
خاهشا راهنمایی کنید. با توجه به اینکه :
- رشته ام کامپیوتر هستش
- تا یکی دوسال من فقط شبا بیدارم پس شرایط کلاس رفتن ندارم ولی وقتم کاملا ازاده و پشتکارمم خیلی خوبه .
- میخام یه برنامه نویسی خوب بشم
- طراح سایتم شاید شدم .
- واسه اقامت تو کانادا میخام (التبه میدونم فرانسه بهتره ولی انگلیسی رو انتخاب کردم)
مرسی

سلام
دانشجو که نیستین؟
برنامه نویس شدن یا طراح سایت شدن ربطی به یادگیری اولیه زبان نداره و مقوله اش جداست و سر درازی داره
برای اقامت کانادا کبک و مونترال فرانسه زبان هستند و بقیه انگلیسی
شما چون وقت برای کلاس ندارید میتونید از دی وی دی های rosseta stone و یا سایر کتاب های کمک اموزشی برای یادگیری لغات بیشتر مثل oxford word skill استفاده کنید.
اموزشگاه هایی هم هستند که بصورت فشرده فقط جمعه ها کلاس دارند.در هر صورت اگر شما قصد مهاجرت دارید باید حتما مدرک زبان داشته باشید.

زبان تخصصی هم که مربوط میشه به رشته کامپیوتر کتاب خاصی نداره من خودم زبان تخصصیم رو از همون کتاب های زبان تخصصی کامپیوتر دانشگاه و توتریال های زبان اصلی و داکیومنت های انگلیسی تقویت کردم و خیلی خوب پیشروفت کردم.

در کل یادگیری خودآموز زبان یه سری مزایا داره یه سری معایب و احتیاج به پشتکار و تلاش زیاد داره.

موفق باشید:n16:

roya.rashidi
16-09-2014, 00:59
مرسی بابت جواب مفیدتون :n16:
بله درسته متاسفانه بابامم کبک رو انتخاب کرده .
..
بجز اموزش دیگه چه کارایی خیلی تاثیر د ارن ؟؟ مثلا فیلم دیدن یا موزیک و .... ؟؟؟

JJSIMON
16-09-2014, 04:31
با سلام
اگه سریع میخاید زبانتون رو توخونه تقویت کنید بهترین راهش همون سی دی های آموزشیه!
ولی اگه وقت دارید ومیخاید زبان محاوره وهمه جنبه های زبان رو یاد بگیرید به همراه سی دی فیلم زبان اصلی به همراه زیر نویس خیلی مفیده!
اخبار شبکه هایCNN-BBC WORLD NEWS وپرس تی وی هم میتونن توی یاد گیری زبان موثر باشن!
موزیک کلاسیک هم بعد از اینکه کمی زبانتون تقویت شد خوبه ولی رپ رو اصلا توصیه نمیکنم چون هرچی یادگرفتید هم از یادتون میره!:n02:

موفق باشید:n26:

roya.rashidi
16-09-2014, 04:37
با سلام
اگه سریع میخاید زبانتون رو توخونه تقویت کنید بهترین راهش همون سی دی های آموزشیه!
ولی اگه وقت دارید ومیخاید زبان محاوره وهمه جنبه های زبان رو یاد بگیرید به همراه سی دی فیلم زبان اصلی به همراه زیر نویس خیلی مفیده!
اخبار شبکه هایCNN-BBC WORLD NEWS وپرس تی وی هم میتونن توی یاد گیری زبان موثر باشن!
موزیک کلاسیک هم بعد از اینکه کمی زبانتون تقویت شد خوبه ولی رپ رو اصلا توصیه نمیکنم چون هرچی یادگرفتید هم از یادتون میره!:n02:

موفق باشید:n26:
تشکر بابت جواب . :n16:
شما هم
دی وی دی های rosseta stone توصیه میکنید ؟؟

JJSIMON
16-09-2014, 04:44
تشکر بابت جواب . :n16:
شما هم
دی وی دی های rosseta stone توصیه میکنید ؟؟

راستش من تاحالا خودم از دی وی دی ها rosseta stone استفاده نکردم ولی باتوجه به سطحی که زبان بلدید اگه دی وی دی های نصرت استفاده کنید خوبه البته خیلی مبتدی توضیح داده و بیشتر روی کلمات کار کرده!برای یادگیری کلمه خوبه.
البته word skill هم برای لغت خیلی کامله وخوبه!

Rossin
16-09-2014, 12:34
..
بجز اموزش دیگه چه کارایی خیلی تاثیر د ارن ؟؟ مثلا فیلم دیدن یا موزیک و .... ؟؟؟

من از یکی از دوستانمون که امریکا استاد دانشگاه هست پرسیده بودم بهم گفته بود که یه کتاب زبان اصلی از یه درس تخصصی که خیلی خوب بلدمش بخونم و فیلم های زبان اصلی رو با زیرنویس انگلیسی و هدفون ببینم و گوش بدم بعد که خیلی خوب با تلفط ها اشنا شدم اخبار انگلیسی گوش بدم .
خودش همینجوری لسنینگش تقویت شد و بیشار یاد گرفت
الان که دارم انجامش میدم خیلی پیشرفت کردم و البته حضور در کلاس زبانم برام خیلی مفید بوده و نصف بیشتر فیلم ها رو اصن به زیرنویسش توجه نمیکنم و میفهمم چی میگن!
هر چی میخواید بخونید و گوش بدین حتما دقت کنید امریکن باشه و بریتیش نباشه.
موفق باشید:n16::n16:

fariba000
16-09-2014, 13:33
وای رویا جونم تو هم میخوای بری؟ منم میخوام برم..:n19:
ولی ببین هر چی هم که دی وی دی و این حرفها حفظ کنی کلاس چیز دیگه ایه.
اونا یه برنامه ریزی دقیق بر اساس نیاز ما دارن.
من یا سوئیس و اگر شه واسه اتریش اقدام میکنم. به همین خاطر میخوام انجمن فرهنگی اتریش کلاس آلمانی برم که خودش واسه ویزای تحصیلی کمک میکنه.
بعضی از دانشگاههای اتریش شنیدم هزینه تحصیلی نداره.
بعضی هاشون قبل از شروع دانشگاه کلاسهای زبان هم میذارن.
من تصمیم قطعی دارم. ولی خوب اگه سفارت ویزامو بده خودم میرم از نزدیک بررسی میکنم.
امیدوارم شما هم به هر چی میخوای برسی. :n16: