PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : error oxcoooooof ؟؟؟؟؟؟

mk367
15-09-2014, 11:24
سلام دوستان کامپیوترم بالانمیاد ویه صفحه ابی میاد که ارور oxcoooooof رو مینویسه هرکاری کردم درست نشدن یه چند تاراه حل تو اینترنت دیدم اونهاهم جواب ندادد جیکار کنم؟
ویندوزم8.1 64بیت هستش و یه ویندوز اکس پس هم تو سیستم دارم .این ارور قبل از صفحه انتخاب ویندوز میاد و حتی اگه برم تو تنظیمات و بوت از ویندوز اکس پس رو بزنم هم فقط ویندوز ریست میشه ..کلا موندم چیکار کنم؟
در ضمن حجم اون درایوی که توش ویندوز دارم هم خالی نشون میده انگار فرمت شده باشه؟؟؟؟!!!!

roya.rashidi
15-09-2014, 11:56
سلام دوستان کامپیوترم بالانمیاد ویه صفحه ابی میاد که ارور oxcoooooof رو مینویسه هرکاری کردم درست نشدن یه چند تاراه حل تو اینترنت دیدم اونهاهم جواب ندادد جیکار کنم؟
ویندوزم8.1 64بیت هستش و یه ویندوز اکس پس هم تو سیستم دارم .این ارور قبل از صفحه انتخاب ویندوز میاد و حتی اگه برم تو تنظیمات و بوت از ویندوز اکس پس رو بزنم هم فقط ویندوز ریست میشه ..کلا موندم چیکار کنم؟
در ضمن حجم اون درایوی که توش ویندوز دارم هم خالی نشون میده انگار فرمت شده باشه؟؟؟؟!!!!
خب شایدهارد ایراد داره اطلاعاتتون از دست رفته . وفتی حجمی نباشه پس چیزی نیست واسه لود شدن

mk367
15-09-2014, 12:01
خب شایدهارد ایراد داره اطلاعاتتون از دست رفته . وفتی حجمی نباشه پس چیزی نیست واسه لود شدن

ممنونم از جوابت ولی هارد به هیچ وجه دچار مشکل نیست چون چک کردم ....در ضمن من مشکلم اون اروری که بالا نوشتم

roya.rashidi
15-09-2014, 12:04
ممنونم از جوابت ولی هارد به هیچ وجه دچار مشکل نیست چون چک کردم ....در ضمن من مشکلم اون اروری که بالا نوشتم
صفحه ابی مرگ رو نمیشه به راحتی تشخیص داد .
اگه اورکلاک کردین اور رو بردارین درس میشه .
تو همه ویندوزا اینجوری میشه ؟؟ بجز دوتایی ویندوزیی که گفتین

ممنون میشم جواب سوال هارو اینجا بدین
بررسی تخصصی پیغام های صفحه آبی (Blue Screen)، خطاهای دائم سیستمی و رفع مشکل آنها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nini bad
15-09-2014, 12:49

درود بر شما ...
این نوع اررور از کلاس Bugcheck از نظر وضعیت سیستم یعنی کاملا بحرانی است و باعث میشود شما تمام داده های خود را از دست بدهید...از طریق بوت یاید مشکل شما حل شود بهتر است سیستم را به یک کارشناس کامیپوتر نشان دهید چون در صورت راهنمایی ما مشکل شما به راحتی حل نخواهد شد.