PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony xperia sp بخرم یا نه؟

sub▬zero
14-09-2014, 20:03
دوستان تورو خدا کمکم کنید خیلی دودلم به خدا رفتم سایت های مختلف(چه ایرونی چه اونور آبی) رو چک کردم همشون یا حد اقل بیشترشون تو این رنج قیمتی که من مد نظرمه(600 تا نهایتا850 ) این گوشی رو پیشنهاد کردند. البته یه چند تا گوشی دیگه هم مثل xperia v و lg l90 و ... چشم منو گرفتن ولی من یه گوشی نمیخوام که بعد از یه سال یا دو سال عوضش کنم .من وقتی یه گوشی میگیرم تا حد اقل 5 سال نگه میدارمش واسه همینه که اینقدر دودلم تورو خدا کمکم کنید.

hamidchi
14-09-2014, 20:30
دوستان تورو خدا کمکم کنید خیلی دودلم به خدا رفتم سایت های مختلف(چه ایرونی چه اونور آبی) رو چک کردم همشون یا حد اقل بیشترشون تو این رنج قیمتی که من مد نظرمه(600 تا نهایتا850 ) این گوشی رو پیشنهاد کردند. البته یه چند تا گوشی دیگه هم مثل xperia v و lg l90 و ... چشم منو گرفتن ولی من یه گوشی نمیخوام که بعد از یه سال یا دو سال عوضش کنم .من وقتی یه گوشی میگیرم تا حد اقل 5 سال نگه میدارمش واسه همینه که اینقدر دودلم تورو خدا کمکم کنید.

من اون موقع که اس پی 800 بود خیلی دنبال بودم بگیرمش از لحاظ ظاهری نظرمو جلب کرد ولی بعد از تحقیقات فراوان دیدم یه سری ایراد داره که منو منصرف کرد
البته اینا تجربه شخصی من نیست و حاصل خوندن کلی نظر راجع به این گوشی هست چه سایت داخلی چه خارجی

- یکی اینکه تو نسخه 4.1 اندروید برد وای فای کمه و بهتره آپدیت شه ولی آپدیتش یکمی باگ داره
- دوربین دومش هم کیفیت خوبی نداره
-صفحه ش هم نسبت به IPS ها کیفیت پاییت تری داره
- رابط کاربریش و و شکل و شمایل اندرویدش هم ساده است و جذابیت خاصی نداره

در حین همین تحقیات بودم که g2 mini به بازار اومد و اونو گرفتم
l90 هم همین g2 mini هست با قیمت پایین تر و کلید های فیزیکی و البته تک سیم قیمتش 770
ولی نمیدونم میتونید 5 سال داشته باشینش یا نه چون هنوز 6 ماه نشده فکر کنم که اومده

یه موردی که در مورد این دو گوشی ال جی هست اینه که همون ابتدا که میخرید از رم 1 گیگش حدود 400 مگ خالی داره که فکر میکنم به خاطر کیت کت باشه چون اندروید های قدیمی تر مثلا روی G PRO LITE بیش از 500 مگ خالی داره

sub▬zero
14-09-2014, 23:00
ممنون واسه راهنماییتون.
اتفاقن دو از گزینه های انتخابی من هم همین دو تا گزینه ای بود که بهش اشاره کردید.بازم ممنون.
حتمی واسه انتخا گوشی مورد نظرم ازش استفاده میکنم.
دوستان دیگه ای نیستن که منو راهنمایی کنن؟

Masoud-2014
15-09-2014, 09:48
من خودم sp دارم وگوشیه خوبیه با توجه به قیمت 600 تومنیش

با جدیدترین آپدیتش که دانلود کنید سرعت عالی میشه و مشکلات جزئیش حل میشه

صفحه نمایشش هم HD هستش و خیلی پر نور!

دوربینش هم 8 هستش

و البته باتری خیلی خوبی داره و من بلافاصله بعد از تعویض گوشی قبلیم یعنی p و خرید این گوشی متوجه شدم

از لحاظ ارتباطی همه چی هم داره gps - 3g - 4g - nfc و ...

دیگه چی میخواید همه این امکانات تنها با 600 تومن

sub▬zero
15-09-2014, 14:01
من خودم sp دارم وگوشیه خوبیه با توجه به قیمت 600 تومنیش

با جدیدترین آپدیتش که دانلود کنید سرعت عالی میشه و مشکلات جزئیش حل میشه

صفحه نمایشش هم HD هستش و خیلی پر نور!

دوربینش هم 8 هستش

و البته باتری خیلی خوبی داره و من بلافاصله بعد از تعویض گوشی قبلیم یعنی p و خرید این گوشی متوجه شدم

از لحاظ ارتباطی همه چی هم داره gps - 3g - 4g - nfc و ...

دیگه چی میخواید همه این امکانات تنها با 600 تومن

ممنون بابت راهنماییتون.:n12:
دیگه تصمیمم رو گرفتم میخوام sp بگیرم.

docomid
16-09-2014, 13:34
sp حافظه داخلیش حدود 5.5 تا در دسترسه و دیتا رو نمیشه روی مموری انتقال داد مگر با روت کردن که البته با روت کردن براویا انجینش از کار می افته و همچنین رمش درسته یک گیگه اما بعد از نصب چندتا برنامه ساده حدود 100 الی 200 مگ بیشتر رم آزاد ندارید (حتی موقع روشن کردن دستگاه بعد از ریست هم نهایتا 250 مگ رم داشته باشید) این برای همه ی کساییه که اس پی دارن میتونید این دو موردی که گفتم رو سرچ کنید چه سایتای خارجی و چه کاربران داخلی

Masoud-2014
16-09-2014, 20:27
sp حافظه داخلیش حدود 5.5 تا در دسترسه و دیتا رو نمیشه روی مموری انتقال داد مگر با روت کردن که البته با روت کردن براویا انجینش از کار می افته و همچنین رمش درسته یک گیگه اما بعد از نصب چندتا برنامه ساده حدود 100 الی 200 مگ بیشتر رم آزاد ندارید (حتی موقع روشن کردن دستگاه بعد از ریست هم نهایتا 250 مگ رم داشته باشید) این برای همه ی کساییه که اس پی دارن میتونید این دو موردی که گفتم رو سرچ کنید چه سایتای خارجی و چه کاربران داخلی

من که مشکلی تو سرعتش ندیدم