PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برد مودم ADSL

optis2005
14-09-2014, 01:02
سلام دوستان
من امروز یک مودم سری ان دو انتنه TP-link خریداری کردم ولی تغییری تو قدرت سیگنال ندیدم
میخواستم بدونم مشکل چیه؟طبیعیه یعنی؟

EXTREME
14-09-2014, 09:31
سلام دوستان
من امروز یک مودم سری ان دو انتنه TP-link خریداری کردم ولی تغییری تو قدرت سیگنال ندیدم
میخواستم بدونم مشکل چیه؟طبیعیه یعنی؟

بیشتر این موضوع روی میزان پوشش دهی مودم تاثیر داره فاصلتون رو دورتر میکنید بازم مشکل دارید یا مثلا چند طبقه است طبقات بالاتر برید بازم میتونید از مودم استفاده کنید یا نه
اگه سرعت انتقال داده ها مد نظرتون است که این به میزان ترنسفر ریتی وابسته است که در مودم مشخص شده

optis2005
14-09-2014, 16:12
ممنون دوست عزیز
ولی کلا مودم از لپ تاپ حدودا 4 متر عرضی فاصله داره و حدود نیم متر هم از نظر ارتفاع بالاتر از مودم هست
منتها یک دیوار دولایه بینشون هست که با اینکه قدرت سیگنال چهار خط رو نشون میده ولی اصلا نمیشه با نت کار کرد
ولی وقتی جلوی در قرار میگیرم همه چیزخوبه
نمیدونم مشکل کجاست که با این قدرت سیگنال هم نمیشه استفاده کرد!

EXTREME
14-09-2014, 16:56
ممنون دوست عزیز
ولی کلا مودم از لپ تاپ حدودا 4 متر عرضی فاصله داره و حدود نیم متر هم از نظر ارتفاع بالاتر از مودم هست
منتها یک دیوار دولایه بینشون هست که با اینکه قدرت سیگنال چهار خط رو نشون میده ولی اصلا نمیشه با نت کار کرد
ولی وقتی جلوی در قرار میگیرم همه چیزخوبه
نمیدونم مشکل کجاست که با این قدرت سیگنال هم نمیشه استفاده کرد!

دیوار هرچی بزگتر باشه به خصوص دیوارهای بتونی باعث میشه که قدرت سیگنال کاهش پیدا کنه مودم رو در مکانی قرار بدهید که در زمان استفادتون کمترین مانع بین شما و مودم باشه و در مرکز محل استفاده باشه به پنجره نزدیک نباشه کنج دیوار نباشه و از سطح زمین کمی بالاتر باشه