PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی sony xperia sl بگیرم؟

AqAqzZA
13-09-2014, 23:04
سلام خدمت شما. انتخاب نهایی بین sp و v و sl بود که به نظرم اومد sl برام بهتره. دوربین مهمتره برام برای همین sp حذف شد. ضد آب بودن v هم به درد نمیخوره.
حالا در نهایت به نظرتون sl خوبه؟ مشکلی که نداره؟

GOLDFINCH
13-09-2014, 23:50
از لحاظ سخت افزار و کیفیت دوربین، Xperia V، خیلی بهتر از SL هست.
اگه دوربین براتون مهمه، Sony Xperia V، انتخاب بسیار مناسبیه.

king storm
14-09-2014, 00:37
سلام.
چرا سامسونگ و htc نمیگیرید؟؟؟

AqAqzZA
14-09-2014, 08:08
ممنون از شما دوستان. حقیقتش 32 گیگ حافظه sl بیشتر از 1 مگاپیکسل v به کارم میاد. بعد حدود 100 تومنم ارزونتره sl.
در کل به نظرتون sl چطوره؟ اگر بازی و برنامه سنگین نخوایم بریزیم؟

bas ali
14-09-2014, 11:20
1.5 سال پیش برای مادرم گرفتم
انتن دهیش از سامسونگ خیلی قویتره ، صفخه نمایش متوسطه ، دوربین ضعیفه ، کیفیت و قدرت صداش حتی از s4 بهتره ، قدرت wifi متوسطه ،خوش دست نیست ولی سبکه
بنظرم اگه میتونی مدل جدیدتری بردار چون براش اپدیت نمیاد وگرنه گوشی نسبتا خوبی هست

AqAqzZA
14-09-2014, 11:55
ممنونم دوست عزیز. منم دقیقا برای مادرم میخوام بگیرم. دوربین چطور ضعیفه؟ به نظر 12 مگاپیکسلیه خوبی باید باشه که؟ عکس و فیلم حرفه ای نمیخوان ولی در خوب باشه دیگه. حقیقتش با در نظر گرفتن همه موارد این بهترین گزینه هست فکر کنم. بازم اگر کمک کنی ممنون میشم. راستی باطریش واقعا اونقدر وحشتناک ضعیفه که میگن؟ میگن ضعیفترین باطری تو موبایل ها رو sl داره راست میگن؟

GOLDFINCH
14-09-2014, 12:26
ممنونم دوست عزیز. منم دقیقا برای مادرم میخوام بگیرم. دوربین چطور ضعیفه؟ به نظر 12 مگاپیکسلیه خوبی باید باشه که؟ عکس و فیلم حرفه ای نمیخوان ولی در خوب باشه دیگه. حقیقتش با در نظر گرفتن همه موارد این بهترین گزینه هست فکر کنم. بازم اگر کمک کنی ممنون میشم. راستی باطریش واقعا اونقدر وحشتناک ضعیفه که میگن؟ میگن ضعیفترین باطری تو موبایل ها رو sl داره راست میگن؟

دوست عزیز اصلاً به عدد 12 یا 13 ملیون پیکسل نگاه نکنید.
دوربین 12 مدل SL، از دوربین V ضعیفتره.
الان Z1 که 21.7 ملیون پیکسلی است، از G3 که 13 مگا هست، کیفیت پایینتری رو ارائه میده.

چند تا عکس گرفته شده با V و TX دارم. (دوربینشون کاملاً یکسانه) اگه خواستین، بگین تا حتماً براتون آپلود کنم تا
از کیفیتش باخبر بشید.
اگه بتونید 800 تومان خرج کنید و S3 Neo بخرید، خیلی عالی میشه. دوربینش فوق العادس!!

bas ali
14-09-2014, 13:32
دوربینش شاید در حد۵ مگاپیکسل باشه .باطریش هم کمی بیشتر از کلکسی نکسوس خودم دوام میاره .گوشی جدیدتر بگیری بهتره
سری به سایت موبایلستان بزنی بهتر راهنماییت میکنن

AqAqzZA
15-09-2014, 07:22
خیلی ممنونم. یه سوال دیگه این گوشی ها رو sl sp v s و کلا این مدلها رو روز اول که میگیرن چند ساعت تو شارژ باید بزنن؟ بعد به چند درصد که رسید دوباره باید شارژ کنن؟

GOLDFINCH
15-09-2014, 11:19
خیلی ممنونم. یه سوال دیگه این گوشی ها رو sl sp v s و کلا این مدلها رو روز اول که میگیرن چند ساعت تو شارژ باید بزنن؟ بعد به چند درصد که رسید دوباره باید شارژ کنن؟

8 ساعت کافیست و بهتره وقتی به 20 یا 30 درصد رسید شارژ کنید و وقتی %100 شد، از شارژ بکشید.