PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Glx Spider 1 یا Huawei Honor 3c ؟؟

s1na
12-09-2014, 21:43
سلام دوستان
کدوم یکی از این 2 مدل رو بخرم؟؟؟

urumchi
12-09-2014, 21:50
الان تو سایت glx نگاه کردم امکانات خوبی داره البته اگه واقعی و با کیفیت باشه یعنی دوربین 13 زده ولی آیا واقعا در حد 13 هست یا کمتره؟
و همینطور باقی امکانات و مشخصات

اما اگه توصیه منو بخواید هیچوقت یه برندی مثل هوآوی که کیفیت عالی و خویش چندوقتیه زبانزد هست رو ول نمی کنم برم سراغ glx

ضمن اینکه دوست من Honor 3c داره و فوق العاده راضیه

GOLDFINCH
12-09-2014, 22:08
دوست عزیز!

شما اصلاً سمت برند GLX نرو... هیچ یک از ویژگی های ذکر شده توسط ساید ارائه دهنده، صحیح نیست.
دوربین زده 13... به نظرتون قابل مقایسه با دوربین G3 یا حتی S4 هست؟!

بدون شک بین این دو، 3C بهترین انتخاب است.

s1na
12-09-2014, 23:14
مرسی از راهنماییتون
دوستان 3c رو با ضمانت میتونم گیر بیارم ؟؟؟؟

urumchi
13-09-2014, 00:24
مرسی از راهنماییتون
بله، اتفاقا گوشی با ضمانت بیشتر از گوشی بدون ضمانت گیر میاد چون اکثر مردم جنس بدون ضمانت نمیخرن
هرچند ضمانت در ایران بیشتر به یه شوخی خرکی شباهت داره ولی بازم خرید وسایل الکترونیک بدون ضمانت اشتباهه
مخصوصا اینکه قیمت نسبتا بالایی هم داشته باشه

GOLDFINCH
13-09-2014, 11:25
مرسی از راهنماییتون

تا چند وقت پیش، در دیجیکالا با ضمانت 7 روز تعویض، موجود بود. اما الان در دست نیست. ممکنه به زودی، در دیجیکالا هم موجود بشه.

اما در بازار، مثلاً بازار موبایل یا علاالدین، اول گوشی رو روشن می کنند می دن شما باهاش کار کنید و بعد از این که مطمئن شدید
مشکلی نداره، شما پولش رو پرداخت می کنه. باید اینطوری باشه. نمایندگی ها هم بدین شکل هستند.
توجه داشته باشید که هیچگاه بدون گارانتی، خریداری نکنید.

shayan0o21
13-09-2014, 11:34
منــ 1 GLX SPIDER پیشنهاد میکنم من با این گوشی کار نکردم ولی از نظر مشخصات فنی بهتر از هوآوی است
و برای خرید اینترنت اگه دیجی کالا محصولی رو ناموجود بزند فکر نکنم دیگه باز اون محصول رو بفروشــد مگر کالا پر فروشی باشــد
:n12:

Soroush-S
13-09-2014, 15:26
GLX SPIDER بگیر حالشو ببر .
الان خودم GLX G3 گرفتم که از لحاظ دوربین و صفحه نمایش از همترازای خودش در هواوی خیلی بهتره

XENON24
13-09-2014, 15:54
اصلا سمت جی ال ایکس نرو یکی از اقوام خریده مثل سگ پشیمونه ...

reza.1370
13-09-2014, 16:00
واقعا آدم باید عقلش پاره سنگ برداشته باشه پولی که با این همه زحمت و سختی بدست میاد بده جنس آشغال ایرانی بخره کاش حداقل ایرانی بود دلمون نمیسوخت گوشی درچه 4 چینی رو به اسم ایرانی به مردم غالب می کنن بیشرف ها

Soroush-S
13-09-2014, 17:14
دوستانی که از جی ال ایکس بد تعریف میکنن لطفا مدل گوشی که داشتند و خراب شده و اذیت شدن رو هم ذکر کنن!

s1na
14-09-2014, 01:04
امروز رفتم گوشی Honor 3c رو خریدم
مرسی از همه دوستانی که منو راهنمایی کردن مخصوصا آقای GOLDFINCH :n01:

Raminlich
15-09-2014, 12:04
سلام
من هم Huawei رو کار کردم خوب بود
با Glx کار نکردم
و نظری در موردش نمی تونم بدم

mahdi69-veiron
01-10-2014, 21:10
سلام به همگی
من با احترام به نظر بقیه ،تجربه خودمو تو این 2 هفته که با گوشیم (spider 1) کار کردمو میگم....
منم قبل خرید خیلی سوالا واسم پیش اومد مثل واقعی بودن مشخصات سخت افزاریش ،کیفیت ساخت،خدمات گارانتی و احتمال خرابی و....
منتها الان میتونم بگم که از نطر کیفیت ساخت بدنه و مواد بکار رفته هیچ چی از مدلای هم رده(g700و...)کم نداره.کیفیت بدنش واقعا خوبه
من باهاش بازی سنگین نمی کنم و گرافیکش واسم کافیه منتها تجربه اونایی که باهاش بازی سنگین کردن میگه که تو بازی های گرافیک بالا هم کم نمیاره
صفحش واقعا خوبه هم زاویه دید و هم کیفیت نمایش رنگش و هم تراکم پیکسلیش در مجموع صفحش یکی از بهترین مزیتاشه
تو وب گردی با وای فای چه از نظر سرعت لود شدن و چه از نظر هنگی هیچ مشکلی نداشتم باهاش
کیفیت لمسشم خب اگه منصفانه بخوام بگم یخورده از g700و بقیه هم رده ها پایین تره و بعضی مواقع باید دو بار لمس کنی صفحشو ولی تو نظرات خوندم که میگن با عوض کردن برچسب ضد خش روش با برچسب داخل جعبش تاچش خوب میشه که هنو عوض نکردم
یکی از مزیتای مهمش قابلیت وصل شدن فلش مموری(otg) بهشه که خیلی کاربردیه ،(گوشی های هم رده مثل g700،honor،حتی خیلی از گوشیای رده بالاترم این قابلیتو ندارن
فقط میمونه باطریش که فک نکنم خیلی بد باشه من با روزی 7 ساعت مداوم وای فای و بازی و عکاسی باید هرشب بزنم تو شارژ .با این تفاسیر مصرف باتریش نه بده نه خوب
در کل با پولی که دادم( 600 تومن از دیجی کالا خریدم) از امکاناتش راضیم و از خریدنش پشیمون نیستم
اگه دوستان سوالی داشتن در خدمتم:n01: