PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : access is denied

alen delon1
11-09-2014, 15:28
با سلام

من توی ویندوز 7 یه سری پوشه رو encrypt کردم منتهی با خود ویندوز نه نرم افزار.

توی فرآیند کار گفت که بکاپ بگیر از پسورد ما هم گرفتیم منتهی واسه گرفتن بکاپ از پسورد یه چند تا گزینه داشت واسه تیک زدن که من هم خیلی تو نت گشتم که فرق این گزینه*ها با هم چیه منتهی نتیجه*ایی نگرفتم و یه سریشو تیک زدم ولی یادم نیست که کدوما رو انتخاب کردم. خلاصه بکاپ رو گرفت.

هنوز هم ویندوز رو عوض نکردم و همون ویندوزه ولی وقتی میرم اون پوشه*ها رو از حالت انکریپت در بیارم یه سری کارها رو انجام داد و دیدم که دیگه اون پوشه*ها سبز رنگ نیست ولی فایل*های موجود در اون پوشه*ها هنوز سبزه ولی وقتی میرم که اونا رو هم از حالت انکریپت خارج کنم دقیقا همین مشکل رو دارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد با خوندن هزارتا سایت و اینور و اونور متوجه شدم که باید برم دسترسی تعیین کنم که موقعی که تیک گزینه Replace owner on subcontainers v رو میزنم و Apply میکنم باز یه چیزه دیگه میگه.

حتی ادمین فول کنترل هم هست ولی باز همون اخطار بالا رو میده.

با cmd هم خواستم دستور attribute رو اجرا کنم که بازم اونجا میگه access is denied.

با برنامه آنلاکر و یه برنامه دیگه که owner میاد تو کلیک راست هم تست کردم میگه با موفقیت انجام شد ولی باز همون مشکلات بالا رو هنگام encrypt دارم.

حالا من موندم و کلی فایل و خاطرات شخصی که باز نمیشه و نمیدونم چی کار کنم.

دوستان هلپ می!!

بکاپ رو گرفتم و فرمتش هم pfx هست اما در واقع نمیدونم که اصلا این بکاپ رو کجا و چه جوری باید استفاده کنم. تا حالا که فکر میکردم این بکاپ موقعی به درد میخوره که ویندوز عوض بشه و بخوای به ویندوز جدید بشناسونی ولی من که هنوز ویندوز رو عوض نکردم و همون ویندوزه که باهاش فایلهام رو انکریپت کردم.

یعنی همین ویندوزی که باهاش فایل*ها رو انکریپت کردم و هنوزم عوضش نکردم نمیتونه رمز نگاری که خودش کرده رو باز کنه؟!

roya.rashidi
12-09-2014, 19:37
فایلارو اگه میتونید کپی کنید تو یه سیستم دیگه امتحان کنید.

alen delon1
13-09-2014, 16:03
کپی، تغیر نام، حتی کپی تو دسکتاپ هم با پیغام access is denied ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو به رو میشه.

shayan0o21
13-09-2014, 21:02
کپی، تغیر نام، حتی کپی تو دسکتاپ هم با پیغام access is denied ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو به رو میشه.

سلام
از برنامه Unlocker 1.9.2 استفاده کنید
که میتونید از سایت ایرانی سافت گذر دریافت کنید
یا علی:n12: