PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید HTC M8 یا SONY Z2 ?

sata91
11-09-2014, 14:54
به نظرتون من کدوم را تهیه کنم این اولین گوشی اندرویدی که میخوام تهیه کنم
و فکر کنم با توجه به استفاده الانم این توقع اولیه را همم ازش دارم
1 -کیفیت دوربین تا این حد که جواب اینو بده .... من عکس خصوصا عکس از نوشته و کاغذ زیاد میگیرم چون گوشیم یه جوریایی حکم اسکنر برام داره و پول کپی هم برا جزوه نمیدم(الان HTC دوربینش این را در حد مطلوبی میتونه براورده کنه میدونم به اندازه مگاپیکسل نیست ولی دوربینش چقدر راضی اید)
2- مستحکم باشه استرس نده به ادم اگه گوش شیطون کر افتاد زمین
3- هنگ نکنه و سرعت خوبی داشته باشه و داغ نکنه

اگه پیشنهاد دیگه ای هم غیر اینا دارید ممنون میشم

راستی Z1 , Z2 خیلی با هم فرق دارند؟

GOLDFINCH
11-09-2014, 15:52
به نظرتون من کدوم را تهیه کنم این اولین گوشی اندرویدی که میخوام تهیه کنم
و فکر کنم با توجه به استفاده الانم این توقع اولیه را همم ازش دارم
1 -کیفیت دوربین تا این حد که جواب اینو بده .... من عکس خصوصا عکس از نوشته و کاغذ زیاد میگیرم چون گوشیم یه جوریایی حکم اسکنر برام داره و پول کپی هم برا جزوه نمیدم(الان HTC دوربینش این را در حد مطلوبی میتونه براورده کنه میدونم به اندازه مگاپیکسل نیست ولی دوربینش چقدر راضی اید)
2- مستحکم باشه استرس نده به ادم اگه گوش شیطون کر افتاد زمین
3- هنگ نکنه و سرعت خوبی داشته باشه و داغ نکنه

اگه پیشنهاد دیگه ای هم غیر اینا دارید ممنون میشم

راستی Z1 , Z2 خیلی با هم فرق دارند؟

از لحاظ کیـفیت صـفحه نمایش، Sony Xperia Z2 و HTC One M8، تقریبا بـرابر هستـند.
از لحاظ سخت افزار و سرعت در رابط کاربری، کیـفیت دوربین، Z2 بین این دو، پـرچم دار می باشـد.
Xperia Z2، در عین ویژگی های یاد شده و برتری ها نسبت به One M8، ویژگی ضد آب و گرد و غبار را نیز
به دوش می شد. بین این دو مدل، Z2 حرف اول را می زند. به نظر من صبر کنید Z3 تا آخر مهر وارد بازار خواهد شد که
بهبود هایی نسبت به Z2 داشته. گرچه خیلی چشمگیر نیستند، اما ایراد هایی از Z2 کم شده. مثـل داغ شدن حین فیلمبرداری 4K.

Z2 نسبت به Z1، نیز تغییراتی نه چندان چشمگیر داشته است. البته کیفیت صفحه نمایش و خصوصیات ظاهـری، اولیـن تغـیراتیست
که متوجه آن خواهید شد. در همین رنج، LG G3 و Samsung Galaxy S5 هـم موجـود اســت. به نظر مـن، بهتر اسـت
در پرچم دار های فعلـی دنبال گوشی مورد نظر بگـردید. از لحــاظ دوربین، رابط کـاربری، وزن، رزولوشـن و
تراکم پیکسلی، G3 و S5، از Z2 جلو می باشند. به نظر من در این رنج، G3 و S5 بهترین انتخاب ها
می باشند. با توجه به انتظاراتتون برای خرید یک گوشی، جدول زیر را نگاهی بیندازید.

جدول برترین ها؛ (نسخه آزمایشی)
کد: (001)

مدل

دوریبن

صفحه نمایش

صدا

رابط کاربری

سرعت رابط کاربری

سخت افزار

Galaxy S5

بهترین

بهترین

---

بهترین
سوم

دوم

G3

بهترین

سوم

دوم

بهترین

دوم

دوم

Z3

دوم

دوم

دوم

سوم

بهترین

بهترین

Z2

دوم

دوم

سوم

سوم

بهترین

سوم

One M8

سوم

سوم

بهترین

دوم

دوم

سوم

(v 0.7)

همانطور که دیدید، G3 و S5 و یا حتی Z3، ارزش خرید بالایی دارند.

پ.ن:

باید خــاطرنشــــان کنـم به دلیـل عـدم وجـود Z3 در بـازار، تـــمامی ویــژگی ها و نــقاط قــوت، بــر اسـاس
انتظارات و ادعای سایت های معتبر مثل GSMArena گفته می شود. لذا تا عرضه مدل های مذکـور به بـازار
هیـچ ادعای صد در صـدی نـدارم. مــثلاً مـمکـن اسـت دوربیـن یا رابـط کـاربری Z3 در کـمال تعجــب مشــکل
قابل توجه‌ای داشته باشد. پس بهتر اسـت تا عرضـه نهایی Z3 کمی صبر کنید.