PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک Wondershare_Video_Editor_4.6.0.6

masoudtr
10-09-2014, 23:31
من کرک Wondershare_Video_Editor_4.6.0.6 و نحوه کرک کردن اش را میخوام
ویندوز من هم 64 بیتی هست (نمیدونم مهم هست یا نه)
کرک هایی که تو فایل دانلودی اش که از چند سایت گرفتم بود کار نمیکرد

Sahand_20
11-09-2014, 08:51
من کرک Wondershare_Video_Editor_4.6.0.6 و نحوه کرک کردن اش را میخوام
ویندوز من هم 64 بیتی هست (نمیدونم مهم هست یا نه)
کرک هایی که تو فایل دانلودی اش که از چند سایت گرفتم بود کار نمیکرد

با درود:
دوست عزیز شما از لینک زیر می توانید Crack ورژن Wondershare Video Editor 4.6.0.6 را دانلود و استفاده نمائید،

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همچنین از لینک های زیر نیز می توانید فیلم آموزش نحوه صحیح رجیستر نمودن این نرم افزار را مشاهده نموده و سپس دقیقاً به همان شکل اقدام به اکتیو نرم افزار مربوطه بر روی سیستم رایانه تان نمائید،

ضمناً به این موارد نیز باید حتماً توجه داشته باشید، قبل از Extract اکسترکت کردن فایل مربوطه ، آنتی ویروس و سایر نرم افزارهای امنیتی موجود در رایانه تان را بصورت موقت غیر فعال نمائید، توجه داشته باشید که باید ابتدا به منوی استارت بروید و بر روی دکمه مورد نظر که هم در تصویر زیر می بینید و هم در فیلم آموزشی نیز کاملاً مشهود است کلیک نمائید و سپس محتویات موجود در پوشه cracked را Copy نموده و در ریشه محل نصب نرم افزار Paste نمائید، و نرم افزار مورد نظر را اکتیو نمائید،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در نهایت برای جلوگیری از بلاک گردیدن نرم افزار توسط نرم افزارهای امنیتی، و یا از رجیستر خارج شدن نرم افزار به توسط ارتباط با سرور کمپانی سازنده اش ، باید حتماً نرم افزار را درون فایروال ویندوز و فایروال آنتی ویروس و همچنین فایروال سایر نرم افزارهای امنیتی موجود در رایانه تان قرار دهید،

موفق باشید.