PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه گوشی زیر 500 تومن

hmohamadi_64
10-09-2014, 14:54
سلام.میخواستم برای مادرم یه گوشی تا قیمت 500 هزار تومن بگیرم ولی اینقد مدلای مختلف هست که ادم مردد میشه کودومو انتخاب کنه.
اینه که میخوام از شما مشورت بگیرم.
خواسته ها هم دوربین خوب که کیفیت بد عکسبرداریش تو ذوقش نزنه.صفحه نمایش بزرگ.و باتری با نگهداری خوب
من چند تا مدل پیدا کردم lg l70 و lg l7 ll دو سیم ،سونی هم میگه خیلی مستطیلیه و نمی خواد. به نظرتون سمت گوشی ها هواوی برم؟
مدل g610 هواوی چطوره؟
سامسونگ هم یه مدل دیدم ace 3 به نظرتون از بین این مدلا کودومو براش بگیرم.اگه شما انتخاب دیگه ای هم دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.

Asus550
10-09-2014, 15:09
به نظر من سامسونگ برند قابل اعتماد تری هست ...... با این تفاسیر میتونی یه سری هم به دیجی کالا بزنی .... :n16:

shapalagh
10-09-2014, 16:08
دوست عزیز بنظرم 20 تومان بزارین روی این مبلغ و s3 mini بگیرین دوربین خوب ظاهر زیبا امکان عالی از شاخصه های این گوشی هستن ضمن اینکه برند معتبر یهست و گوشی مطرح و بروزی هم هست . البته مهمتر اط هرچیزی اینه که به مادر نشون بدین ببینید سلیقه ایشون چطور هست ایا مدل و ظاهر گوشی رو دوست داره ..

bahman_0121
10-09-2014, 16:14
ببین الجی نخر چون پشیمون میشی اصلا خوب نیست
برو هواوی g525 بخر خودمم دارم راضی هم هستم
البته تو برند هواوی گوشیهای خیلی خوبی پیدا میشه که میتونی انتخاب کنی من که راضیم
برو تو سایت موبایل دات ای ار قیمت روزش رو بگیر هر چی بخوای قیمت روزش هست

mehdisn65
11-09-2014, 06:39
سامسونگ و ال جی و اکثر گوشیا غیر از هواوی رو از ذهنت حذف کن, چون فقط پول اسم میدی, کیفیت ندارن, g610 گوشی خوبیه, من ۱ساله استفاده حرفه ای میکنم و کم نیاورده, حتی باتریشم مثه اولشه
گوشی g730 هم واسه دوستم گرفتم, خیلی باز بهتره, از نظر سرعت و کیفیت تصویر,
عمرأ سامسونگ مگا و گرند به هواوی برسن
قدمت هواوی در کارهای مخابراتی تو ایران نزدیک به ۸۰سال هست و اینو اشخاص نمیدونن, میگن چینیه

Mr.Aras
12-09-2014, 19:07
به مقدار رمش هم توجه داشته باش. رم زیر یک گیگ نگیر.

Sent from my SKY using Tapatalk