PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی جهت خرید گوشی نهایتا تا 700

s1na
10-09-2014, 07:22
سلام خدمت متخصصین عزیز

من دنبال یه گوشی خوب میگردم تا مبلغ 700 هم میخوام هزینه کنم و میخوام این شرایط رو داشته باشه:

سی پی یوش بالا باشه

صفحه نمایش بزرگ ( چون از هم بازی میکنم هم از اینترنت و برنامه های اندروید خیلی استفاده میکنم )

دوربینش خوب باشه چون خیلی عکس میگیرم

حافظه اش بالا باشه

در ضمن من اهواز زندگی میکنم قیمت ها رو بر اساس بازار شهرستان بگید

ممنون میشم همکاری کنید بام

با تشکر

GOLDFINCH
10-09-2014, 11:11
سلام

در این رنج، Xperia SP و Ascend G6 انتخاب های خوبی هستند.
Xperia SP سخت افزار و کیفیت ساخت بهتر، و Ascend G6، دوربین و کیفیت صفحه نمایش بهتری دارد.

مقایسه:

نکات مثبت Huawei Ascend G6 نسبت به Sony Xperia SP: (ستاره دارها مهم)

1- کیفیت صفحه نمایش خوب، با زاویه دید عالی ***
2- رابط کاربری بسیار خوب *
3- اندروید بالا، در زمان ارائه (4.3 در مقابل 4.1)
4- ظاهری زیبا *
5- دوربین دوم باکیفیت 5 مگاپیکسل
6- وزن کم

نکات مثبت Sony Xperia SP نسبت به Huawei Ascend G6:

1- کیفیت ساخت بالا
2- سخت افزار فوق العاده **
3- تراکم پیکسلی بالاتر **
4- رابط کاربری سبک
5- دوربین با فیلمبرداری با ابعاد FHD
6- باطری باعملکرد بهتر *

در این رنج، باتوجه به انتظارات شما، Huawei Ascend G6 انتخاب بهتر است.

Super...Star
10-09-2014, 11:51
دوست عزیز اگه بتونی با سایز ۴.۳ اینچ کنار بیای البته به نظر من بهترین سایزهhtc desire 500 رو بخر*کیفیت ساخت و بدنه عالی*صفحه نمایش فوق العاده با زوایای دید عالی و رنگ های زنده*مجهز به سیستم صوتی بیتس*رابط کاربری سنس که به نظرم روون ترین رابط کاربریه اصن هنگ تو کارش نیست*رم ۱گیگ*پردازنده ۴ هسته ای ۱.۲*دوربین ۸مگاپیکسل واقعی

s1na
10-09-2014, 21:12
حالا به نظرتون کدوم یکی از این 3 مدل رو بگیرم؟؟
htc desire 500
Sony Xperia SP
Huawei Ascend G6
دقت کنید CPU و باطری و صفحه نمایش گوشی و مقاوم بودن گوشی خیلی برام مهمه
چون هم از اینترنت زیاد استفاده میکنم هم خیلی عکس میگیرم و هم خیلی بازی میکنم
نظرتون چیه ؟؟؟؟:n28:

GOLDFINCH
10-09-2014, 22:13
حالا به نظرتون کدوم یکی از این 3 مدل رو بگیرم؟؟
htc desire 500
Sony Xperia SP
Huawei Ascend G6
دقت کنید CPU و باطری و صفحه نمایش گوشی و مقاوم بودن گوشی خیلی برام مهمه
چون هم از اینترنت زیاد استفاده میکنم هم خیلی عکس میگیرم و هم خیلی بازی میکنم
نظرتون چیه ؟؟؟؟:n28:

بهتره شما اولویت بندی کنید.

از لحاظ CPU و قدرت پردازشی، Sony Xperia SP در این رنج، همتایی ندارد. کیفیت صفحه نمایش و
کیفیت ساخت آن نیز بسیار خوب به نظر می رسد.

Huawei Ascend G6، صفحه نمایش و دوربین بسیار خوبی دارد.

در HTC Desire 500، نکته مثبتی نمی بینم. باطری ضعیف، سخت افزار ضعیف.... اصلاً ارزش برسی
ندارد.

اگر اجرای بازی های گرافیکی، مثل GTA San یا Walking Dead و همینطور Modern Combat 5، برایتان
اهمیت زیادی دارد، در خرید Xperia SP، شک نکنید.

اما اگر انتظار اجرای کم نقص بازی های مذکور را ندارید و با بازی فوق العاده 8 Asphalt با بهترین
کیفیت ممکن راضی هستید و قصد اجرای گرافیکی ترین بازی ها را بر روی دیوایس خود ندارید،
همینطور دوربین، رابط کاربری، صفحه نمایش برایتان مهم است، Huawei Ascend G6 هیچگاه
شما را تنها نخواهد گذاشت.

فکر می کنم نیازی نباشد بگویم Huawei Ascend G6 بهترین انتخاب است.

خودتان قضاوت کنید...

s1na
11-09-2014, 00:37
به جز این 2 3 مدل دیگه چه مدل گوشی خوبه ؟؟؟
حقیقتش من رفتم تو ی سایتی همه امده بودن نظرشون رو راجب به Htc Desire 500 گفته بودن اکثرا راضی بودن و هیچ مشکلی باش نداشتن حالا چجوریه که شما میگی Htc به درد نمیخوره ؟؟؟:n01:
من خوشم اومده ازش ولی میگن موندگاری باطریش کمه
نمیدونم چکار کنم

GOLDFINCH
11-09-2014, 12:15
نسبت به گوشی های ذکر شده، هیج حسنی نداره.
سخت افزارش خیلی ضعیفه. عمر باطریT تراکم پیکسلی و حافظه داخلی هم ناامید کننده است!

همه راضی بودن. چون اون زمان در رنج خودش بهترین بود.

MOHAMMAD2010
11-09-2014, 20:06
Huawei 3c هم یه نگاهی بنداز از g6 بهتره

s1na
11-09-2014, 22:57
والا من گیج شدم

s1na
12-09-2014, 05:34
نسبت به گوشی های ذکر شده، هیج حسنی نداره.
سخت افزارش خیلی ضعیفه. عمر باطریT تراکم پیکسلی و حافظه داخلی هم ناامید کننده است!

همه راضی بودن. چون اون زمان در رنج خودش بهترین بود.

آقا این گوشی G6 که 1 سیم کارته است
نمونه ی دیگه ای هست که از این بالاتر باشه و 2 سیم کارته باشه؟؟؟
دیگه تو رنج 700 چه مدل هایی به ذهنتون میرسه لطفا منو راهنمایی کنید که تصمیم نهایی رو بگیرم چون شنبه میخوام برم گوشی بگیرم.
اگه زودتر منو راهنمایی کنید ممنون میشم :n01:

Holy_0
12-09-2014, 05:54
با توجه به مواردی که گفتین honor 3c رو پیشنهاد میدم. دو سیمکارته هس. 2گیگ رم داره. فقط حافظش کمه (8گیگ) که قابل افزایشه

hamed.1.hamed
12-09-2014, 08:09
آنر ۳ سی پیشنهاد میشه. یه نگاه به موتو جی هم بنداز.

s1na
12-09-2014, 12:36
این گوشی Honor 3c از نظر سخت افزاری زیاد قوی نیست ظاهرا!!! بعد میگن 3G رو تو ایران ساپورت نمیکنه فقط توی چین ساپورت میکنه!!!!!!!!! این که خیلی بده!
CPU گوشی Honor 3c جند هسته ای هست؟؟
جواب کار منو میده به نظرتون؟؟؟

فک کنم تو این رنج قیمت Xperia SP بهتر باشه !!!!نظرتون چیه ؟؟

s1na
12-09-2014, 12:37
حالا تا 750 یا 800 هم میتونم بدم ولی ی گوشی با مشخصات خوب میخوام :n03::n01:

hamed.1.hamed
12-09-2014, 15:01
حالا تا 750 یا 800 هم میتونم بدم ولی ی گوشی با مشخصات خوب میخوام :n03::n01:
هوآوی آنر ۳ ایکس یا جی ۷۵۰ تو این رنج پیشنهاد می شه. صفحه نمایش بزرگ (پنج و نیم اینچی) رم خوب، صفحه نمایش با کیفیت.

s1na
12-09-2014, 15:37
فکر نمیکنی Honor 3x با G750 یکی هستن ؟؟
بعد فکر کنم قیمت Honor 3x نهصدو خرده ای هستاا !!!!!!!!!!!!

Super...Star
12-09-2014, 15:44
دوست عزیز شما یه بار با htc کار کنید دیگه سراغ سونی و برندهای دیگه نخواهید رفت کیفیت htc یه سرو گردن از بقیه البته به جز اپل بالاترهمن تو بازار موبایل کار میکردم و دل روده همه گوشیا رو از نزدیک در آوردم تا باگوشی کار نکنید نمیتونید کیفیتش رو حس کنید.سونی هواوی سامسونگ و امثال اینا بعد از مدتی سرعتشون افت میکنه و باید با ضرر رد کنی بریخودم زد داشتم اولش خوب بود بعد ۶،۷ ماه با اینکه همش برنامه های اورجینال میریختم روش هنگ میکرداما تو htc ازین خبرا نیست. خیالت از بابت desire 500 راحت نسبت به قیمتش عالی و بی رقیبه. سعی کن تک سیم نسخه تایوانش رو بخری. در مورد باطری هم اگه بازی و وب گردی و تماس و کارهای ترکیبی انجام بدی یه روز کامل شارژ نگه میداره. زیاد در گیر باطری نشو سازنده ها یه چیزی میدونن باطری رو به تناسب با اجزای گوشی میذارن رو گوشی مثلا اکثر گوشی های 4.3 اینچی 1800 میلی آمپر هستند و گوشی هایی با پرفومنس و صفحه نمایش با کیفیت تر و اندازه بزرگتر باطری های بزرگتری دارند اما در عمل تفاوت زیادی با گوشی های کوچیکتر ندارند و همونقدر شارژ نگه میدارن. مگه اینکه صفحه نمایش بی کیفیت با روشنایی کم یا پردازنده ضعیف داشته باشن اونموقع خب مشخصه باطری بیشتری نگه میدارن...بازم میگم اول با مدلهای مختلف از برندهای مختلف تو این رنج قیمتی که میخوای کار کن بعد به حرفم میرسی.دیزایر 500 تو عمل از همشون بهترهحداقل من یه سال دارمش مشکلی ازش ندیدم.موفق باشی

hamed.1.hamed
12-09-2014, 16:02
فکر نمیکنی Honor 3x با G750 یکی هستن ؟؟
بعد فکر کنم قیمت Honor 3x نهصدو خرده ای هستاا !!!!!!!!!!!!
درسته دوست عزیز این دو یکیه و غرض بنده هم معرفی هر دو نام گوشی بوده. قیمت هم الان تو سایت موبایل آی آر دیدم ۸۱۰ تومن بود.

s1na
12-09-2014, 16:16
دوست عزیز شما یه بار با htc کار کنید دیگه سراغ سونی و برندهای دیگه نخواهید رفت کیفیت htc یه سرو گردن از بقیه البته به جز اپل بالاترهمن تو بازار موبایل کار میکردم و دل روده همه گوشیا رو از نزدیک در آوردم تا باگوشی کار نکنید نمیتونید کیفیتش رو حس کنید.سونی هواوی سامسونگ و امثال اینا بعد از مدتی سرعتشون افت میکنه و باید با ضرر رد کنی بریخودم زد داشتم اولش خوب بود بعد ۶،۷ ماه با اینکه همش برنامه های اورجینال میریختم روش هنگ میکرداما تو htc ازین خبرا نیست. خیالت از بابت desire 500 راحت نسبت به قیمتش عالی و بی رقیبه. سعی کن تک سیم نسخه تایوانش رو بخری. در مورد باطری هم اگه بازی و وب گردی و تماس و کارهای ترکیبی انجام بدی یه روز کامل شارژ نگه میداره. زیاد در گیر باطری نشو سازنده ها یه چیزی میدونن باطری رو به تناسب با اجزای گوشی میذارن رو گوشی مثلا اکثر گوشی های 4.3 اینچی 1800 میلی آمپر هستند و گوشی هایی با پرفومنس و صفحه نمایش با کیفیت تر و اندازه بزرگتر باطری های بزرگتری دارند اما در عمل تفاوت زیادی با گوشی های کوچیکتر ندارند و همونقدر شارژ نگه میدارن. مگه اینکه صفحه نمایش بی کیفیت با روشنایی کم یا پردازنده ضعیف داشته باشن اونموقع خب مشخصه باطری بیشتری نگه میدارن...بازم میگم اول با مدلهای مختلف از برندهای مختلف تو این رنج قیمتی که میخوای کار کن بعد به حرفم میرسی.دیزایر 500 تو عمل از همشون بهترهحداقل من یه سال دارمش مشکلی ازش ندیدم.موفق باشی

فرمایشات شما صحیح ولی فکر نمیکینی مشخصات Honor 3c ی سر و گردن بالاتر از Htc Desire 500 j و تازه 100 تومن گرونترم هست و در واقع داره پول مارکشو میگیره !!!!!!!!!!!!!!

Super...Star
12-09-2014, 17:53
در واقع داره پول کیفیتش رو میگیره. همه چیز که رو کاغذ معلوم نمیشه اون عمکرد گوشیه که مهمه انتخاب باشماست. هدف من راهنمایی بود. موفق باشید.

ashkan LP
13-09-2014, 14:41
دوست من بنظرم xperia sp تواین رنج بهترینه .هر کی خریده خیلی ازش تعریف کرده و کلا خیلی فروش داشته.امکانات خیلی خوبی هم داره فقط میمونه دوربینش که تعریف چندانی نداره اگه دوربین زیاد برات مهم نیست همینو بخر هیچوقت پشیمون نمیشی :n06: