PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کارت صوتی و درایورش

amirfate
09-09-2014, 00:27
ی سبستم تو دستمه از روی سی دی اصلی مادربرد درایور کارت صدا رو نصب میکنم میشناسه اما صدا خروجی نداره فقط تو سطح لول صدا نشون میده داره پخش میکنه
درایورش زو دیزیبل میکنم میشناسه و میخونه و صدا داره اما وقتی ریستارت میشه دیگه صدا نداره
درایور زو هم نصب نمیکنم صدا ندارم
از روی درایور پک هم نصب کردم همونجوری بود راه حلی به ذهنتون میرسه
ممنون میشم

roya.rashidi
09-09-2014, 03:06
خب اسپیکر ایراد داره به یه هدفون یا هنسفری موبایل امتحان کنید. شاید جای فیش صدا رو هم اشتباه زدید

amirfate
09-09-2014, 06:27
خب اسپیکر ایراد داره به یه هدفون یا هنسفری موبایل امتحان کنید. شاید جای فیش صدا رو هم اشتباه زدید
یادم رفت بنویسم اونا رو چک کردم هر دوش سالم هست

roya.rashidi
09-09-2014, 06:34
اگه تو ویندوز لول صداش معلوم شه دیگه ویندوز مشکل نداره . سوکتهای پشتتون رو تو همشون زدید ؟؟ قرمز ابی و .... اینا . بعد از اینکه فیش هارو میزنین پایین پیغام بالونی نمیاد؟؟
مدل دقیق کارت صداتتون هم بگید .
گزینه میکسرو چک کردین

amirfate
09-09-2014, 07:03
اگه تو ویندوز لول صداش معلوم شه دیگه ویندوز مشکل نداره . سوکتهای پشتتون رو تو همشون زدید ؟؟ قرمز ابی و .... اینا . بعد از اینکه فیش هارو میزنین پایین پیغام بالونی نمیاد؟؟
مدل دقیق کارت صداتتون هم بگید .
گزینه میکسرو چک کردین
از لطفتون که تارید وقت می زارید ممنون
باید عرض کنم به اون قسمت مشکلذبیشتر توجه کنید که عرض کردم با دستکاری نرم افزاری مشکل حل میشه اما با ی ریستارت دوباره به حالت اول بر می گرده

roya.rashidi
09-09-2014, 07:06
از لطفتون که تارید وقت می زارید ممنون
باید عرض کنم به اون قسمت مشکلذبیشتر توجه کنید که عرض کردم با دستکاری نرم افزاری مشکل حل میشه اما با ی ریستارت دوباره به حالت اول بر می گرده
اها بله ببخشید دقت نکرده بود . :n02:
خب از تو سرویس ببینید صداش بصورت مانیوال نیست ؟؟ اگه بود اتو ماتیکش کنید .

کلا . ببینید موقعی که فعاله کدوم سرویس فعاله اسکرین شات بگیرید.
بعد
وقتی غیر فعال شد صداش ببینید کدوم سرویس استوپ شده .

amirfate
09-09-2014, 07:07
این قسمت رو چک نکرده ام ممنون اجازه بدید چک کنم اطلاع می دم

roya.rashidi
09-09-2014, 07:26
اگه درس نشد . از سرویس ها اسکرین شات بزارین .