PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داغ شدن N56JR

hosseinmahdavi
08-09-2014, 20:57
سلام به همگی ، بنده حدود دو هفته پیش یک عدد N56JR ابتیاع کردم که مشکلات زیادی با فن و هارد و کلا لپ تاپ داشتم ،
این میکل داغ کردن رو از اول هم باش مواجه بودم به صورتی که موقع نصب درایورهای کارت گرافیک به شدت داغ میشد و خاموش میشد .
حالا هم بلافاصله بعد از اجرای بازی Farcry 3 لپتاپ به شدت داغ میکنه ، از کولپد 4 فنه دیپ کول هم استفاده کردم ولی تغییری ایجاد نشد . این هم عکس از HWMonitor بعد از اجرای Farcry 3 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roya.rashidi
08-09-2014, 21:15
دمای گرافیکت یه ذره بالاس بخاطر گرافیک خاموش نمیشه . خاموش شدن واسه سی پی یوس. دمای گرافیک من تا 120 هم رفته بود.
دمای سی پی یو هم واسه لپتاب معمولا تا 100 تحمل پذیزی و عادیه اجتمالا تا 120 درجه اینام میره که خاموش میشه .
باید بازش کنی چسب حرارتی یا خمیر سیلیکون بزنید هم گرافیک هم سی پی یو که چشب که خیلی بهتره
از پاور اپشن هم میشه قدرت سی یو رو کم کنی تا خنک شه ولی مشکل اصلی رو برطرف نمیکنه .
......
تا مشکل اصلی هم درس نکنید کول پد اصلا تاثیر نداره . کول پد خیلی خوب و مقید باشه 10 درجه کم میکنه .

HOJ-JAT
08-09-2014, 21:23
دوست عزیز بهتر هست که توی تاپیک قبل مشکلاتان را دنبال میکردید باز کردن تاپیک جدید کمکی در سریع تر ب جواب رسیدن نمیکند
دما عادی هست اکر در حالت بازی اینطور باشد ولی اکر در حالت عادی هم همینطور هست مشکل دارید
کارهای که قبلا گفتم را انجام بدین و نتیجه را با اسکرین شات اینجا اعلام کنید