PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل غیرفعال شدن فایروال و اتصال به وایرلس

bstlls
08-09-2014, 20:25
با سلام
من لپ تاپ dell inspiron 5110 دارم...امروز داشتم توی اینترنت سرچ میکردم که به طور ناگهانی لپ تاپ ریست شد و وقتی بالا اومد دیدم به وایرلس وصل نمیشه و فقط limit access میزنه...فایر وال و security center ویندوز و windows difender هم غیر فعال هست و حتی از توی safe mode هم نتونستن فعالش کنم...همچنین یه سری درایورهای جدید توی قسمت شبکه که ظاهرا مال آنتی ویروس نود که دارم دیدم تازه نصب شده... لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

poyagh
08-09-2014, 20:43
سلام. نسخه و نوع ویندزتون؟

bstlls
08-09-2014, 20:47
ویندوز 7 ultimate

day walker95
08-09-2014, 22:20
بله

منم دسکتاپ دارم و همین مشکلم هست الان

ی چند وقت پیش این مشکل واسم پیش اومد، eset smart security رو پاک کردم یالا تونستم کانکت بشم

شما هم امتحان کنین، اگر مشکل حل شد، حتما خبردارم کنین

ســـپـــاس:n16:

bstlls
09-09-2014, 08:16
سلام متشکرم مشکل رفع شد..فایروال فعال شد و به وایرلس هم متصل شدم فقط ویندوز دیفندر و task manager کار نمیکنه... آنتی ویروس را هم که دوباره نصب میکنم خودش خود به خود پاکش میکنه

bstlls
11-09-2014, 14:53
دوستان آنتی ویروس نود را میخوام نصب کنم rolling back میده و نصب نمیکنه...windows difender هم غیر فعال هست

sky1sky
21-09-2014, 11:17
سلام من هم n5110 دارم در ضمن انتی ویروس هم نصب نبود
مدتی بود بنا به یه سری دلایل wifi رو disconnect می زدم و در مواقع ضروری connect می زدم اما این باعث می شد وقتی در ویندوز هستم بعد از یک بار قطع کردن wifi بخوام دوباره روش کلیک کنم نشه و هر چه کلیک کنم اصلا پنجره کوچک که شبکه اهی متصل رو نشون میده نمیاد مجبور بودم ریستارت کنم و باز همین مشکل یعنی در هر بار لود ویندوز بعد ریستارت با خاموش روشن شدن سیستم فقط یک بار کلیک روی انتن وای فای عمل می کرد در ضمن تغییری در task manager ya widows firewall ya action center به وجود نمیامد
ویندوز عوض کردم اما باز هم مشکل باقی هست !!!! این مشکل حدود یک ماه هست که به وجودامده راه حل؟؟؟؟ مرسی