PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره نهایی برای خرید سیستم

mohsen19x
07-09-2014, 20:09
سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از کلی تحقیق و صبر کردن در مورد قیمت ها به سیستم زیر رسیدم می خواستم از اساتید بپرم نظرشون در مورد سیستم چی هست ؟؟ اگر مورد تغییر هست عنایت بفرمایند و بگند

Core i5-4690
Asus87 Plus یا Gigabyte GA-H97-Gaming 3 بین برند ایسوس و گیگا به شک افتادم .... از لحاظ کارایی و عمر قطعه هر کدام بهتر هست معرفی کنید

Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHz CL10 گویا این رم در 4 رنگ می باشد کسی میدونه تفاوت رنگ ها در چیست ؟

Barracuda 64MB 7200RPM 3TB

Asus 24X DRW-24D3ST رایت خیلی زیاد میکنم اگر مارک بهتری سراغ دارید معرفی کنید

Green GP700A-HP *Bronze*: اگر گزینه بهتری برای پاور هست معرفی کنید
و برای کیس هم هنوز انتخاب نکردم چون هم میخوام هزینه کم کنم و بهترین را با توجه به نیازم انتخاب کنم لطف کنید کیسی معرفی کنید که دارای 5 جای هارد 3.5 باشه و تهویه وظاهر شیک داشته باشه حدود قیمت 200 باشه

با تشکر

kaveh-gh
08-09-2014, 11:49
در مورد مادربرد پیشنهاد من Gigabyte GA-H97-Gaming 3 است. برد جدیدتریه، امکانات گیمینگ بهتری داره و کیفیت Ultra Durable گیگا دوام و عمر این قطعه رو تضمین میکنه

در مورد رم پیشنهاد میکنم Kingston HyperX Fury 4GB 1866MHz CL10 رو تهیه کنید. با مدلی که معرفی کردید هم قیمته و فرکانس بالاتری داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد پاور نظر خیلی دقیقی نمیشه داد چون کارت گرافیک سیستمو معرفی نکردید. ولی چیزی که مشخصه اینه که این پاور با قویترین گرافیک ممکن هم برای سیستم شما زیاده.
600 تا 650 وات پاور با کارت گرافیکی مثل GTX 770 کاملاً کفایت میکنه.
Enermax REVOLUTION X’t 630W Power Suppy Unit حدود 100 از پاوری که انتخاب کردید گرونتره ولی کیفیت بالاتری داره

در مورد کیس Green X3 Gaming V2 پیشنهاد میشه. حدود 220 قیمت داره

mohsen19x
09-09-2014, 15:20
باتشکر از شما بابت مشاوره

رم با باس 1866 ساپورت میشه توسط cpu و mb >???

گرافیک بعدا خریداری میکنم چون سیستم زیاد روشنه این پاور را انتخاب کردم ....

کیس مگنوم 2 چطوره ؟؟؟

kaveh-gh
09-09-2014, 15:32
باتشکر از شما بابت مشاوره

رم با باس 1866 ساپورت میشه توسط cpu و mb >???

گرافیک بعدا خریداری میکنم چون سیستم زیاد روشنه این پاور را انتخاب کردم ....

کیس مگنوم 2 چطوره ؟؟؟

در مورد رم: بله مشکلی نیست. جزئیات رو میتونید تو لینک زیر پیدا کنید. پیشنهاد میکنم حتماً بخونید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد پاور: پیشنهاد میکنم نگرانیتون رو با خرید برند بهتر و مطمئن‌تر رفع کنید نه با افزایش بیهوده توان پاور.

اطلاعاتم در مورد کیس‌ها زیاد نیست ولی هر کیسی که سیستم کولینگ خوب و فضای کافی داشته باشه کارتونو راه میندازه. زیاد تو خریدش وسواس نداشته باشید.

MOSTAFA_ABBASI
26-09-2014, 15:00
سلام خدمت دوستان عزیز

بعد از کلی تحقیق و صبر کردن در مورد قیمت ها به سیستم زیر رسیدم می خواستم از اساتید بپرم نظرشون در مورد سیستم چی هست ؟؟ اگر مورد تغییر هست عنایت بفرمایند و بگند

Core i5-4690
Asus87 Plus یا Gigabyte GA-H97-Gaming 3 بین برند ایسوس و گیگا به شک افتادم .... از لحاظ کارایی و عمر قطعه هر کدام بهتر هست معرفی کنید

Kingston HyperX Fury 4GB 1600MHz CL10 گویا این رم در 4 رنگ می باشد کسی میدونه تفاوت رنگ ها در چیست ؟

Barracuda 64MB 7200RPM 3TB

Asus 24X DRW-24D3ST رایت خیلی زیاد میکنم اگر مارک بهتری سراغ دارید معرفی کنید

Green GP700A-HP *Bronze*: اگر گزینه بهتری برای پاور هست معرفی کنید
و برای کیس هم هنوز انتخاب نکردم چون هم میخوام هزینه کم کنم و بهترین را با توجه به نیازم انتخاب کنم لطف کنید کیسی معرفی کنید که دارای 5 جای هارد 3.5 باشه و تهویه وظاهر شیک داشته باشه حدود قیمت 200 باشه

با تشکر

cpu خوبه مشکلی نداره.
مادربرد هم خوبه.
رم هم خوبه ولی حتما 8 گیگ باشه.
همین odd خوبه البته pioneer هم جنس خیلی خوبیه.
پاور خوبیه ولی برای کار شما زیاد هست.
گرافیک رو هم چیزی که مدنظر دارید رو بگید حتما.:n06:
با تشکر