PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن یکی از دو Windows XP نصب شده!

Sadjad Sharifian
04-09-2006, 01:12
دوستان سلام!
مشکلی که برای من پیش اومده از این قراره که من یه ویندوز رو یه هارد داشتم!
یه هارد دیگه گذاشتم رو دستگاه (Primary Slave) که رو این یکی هم به عللی یه ویندوز XP دیگه نصب کردم!
بعد که کارم تموم شد تصمیم گرفتم که به روش فرمت کردن درایوی که وین روش نصب شده بود، از شرّ این ویندوز دومیه خلاص شم...که این کار رو هم کردم!
بعد حالا مشکلی که پیش اومده :
شما حتماً میدونین که وقتی ویندوز بیشتر از یکی رو یه دستگاه باشه، اون اول که PC داره میاد بالا میپرسه که با کدوم ویندوز (و کلا OS) میخوای بیای بالا!!
حالا من مادامی که درایوی حاوی ویندوز دومی رو به کل Format کردم، بازم این صفحه میاد! چیکار باید بکنم که دیگه با این پرسش مواجه نشم و کلا از دست همچین صفحه ای خلاص بشم؟!
ممنونم.
موفق باشید.

AK1
04-09-2006, 01:20
اولا جستجو

ولي براي اين كه حذف كني برو مسير
روي ماي كامپيوتر كليك راست كن و پرو پرتيس رو بزن
بعد برو تب advenced و setiings پاييني رو انتخواب كن بعد تو پنجره باز شده editرو بزن
فايل نت پدي كه بازشده دو تا خط داره يكيش رو كه ويندوز قلط هست رو پاك كن البته قبلش يه بك آپ تهيه كن
خط ويندوز براي مثال
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=XU0Y0B /Kernel=TUKernel.exe
هستش يكي كه اشتباه هست رو پاك كن بعد سيو و وكي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جايش رو ندونستي بگو تا بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sadjad Sharifian
04-09-2006, 01:31
اولا جستجو

ولي براي اين كه حذف كني برو مسير
روي ماي كامپيوتر كليك راست كن و پرو پرتيس رو بزن
بعد برو تب advenced و setiings پاييني رو انتخواب كن بعد تو پنجره باز شده editرو بزن
فايل نت پدي كه بازشده دو تا خط داره يكيش رو كه ويندوز قلط هست رو پاك كن البته قبلش يه بك آپ تهيه كن
خط ويندوز براي مثال
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect /TUTag=XU0Y0B /Kernel=TUKernel.exe
هستش يكي كه اشتباه هست رو پاك كن بعد سيو و وكي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جايش رو ندونستي بگو تا بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام..آره آقایی...زحمت بکش جاش رو هم بگو!
من راستشو بخوای چیزه زیادی سر در نیاوردم! :sad:
یا علی.
پ.ن. بعد راستی از کجا بفهمم کدومو باید پاک کنم؟!

AK1
04-09-2006, 01:45
اينم اموزش تصويري
اوناي كه رنگ قرمز داره (كم رنگ رو بايد انتخاب كني )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد سطري كه از رو هارد دوم (اوني كه پاك كردي رو پاك كن نوشته ديسك چند

يه نكته ديگه اگه تو تصوير دوم زمان رو صفر كني(تيكش رو بردار) ديگه اون منو نيمي ياد پس ويندوز ديفالتت رو انتخاب كن
اميد وارم تونيسته باشم