PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در بستن در موس اعصابمو ریخته به هم

qwertym
06-09-2014, 21:21
با سلام و درود خدمت دوستان

من موسم کار نمیداد درش باز کردم دیدم یکی از سیماس قطعه با هویه لحیمش کردم

حالا که میخوام در موس رو ببندم اذیتم میکنه و وقتی جا میره یک کلیدا کار میده کلید بعدی سفته و صدای تیک نمیده

یک ساعته اعصابمو ریخته به هم .... آیا بستن در موس قلق خاصی داره ؟؟

چون من درش رو که کامل میخوام جا بزنم یه کلیداش سفت میشه و فقط کلید بغلیش کار میده

لطفم کمکم کنید که درش چجوری ببندم که هر دو کلید درست جا برن

با تشکر

EXTREME
06-09-2014, 21:25
با سلام و درود خدمت دوستان

من موسم کار نمیداد درش باز کردم دیدم یکی از سیماس قطعه با هویه لحیمش کردم

حالا که میخوام در موس رو ببندم اذیتم میکنه و وقتی جا میره یک کلیدا کار میده کلید بعدی سفته و صدای تیک نمیده

یک ساعته اعصابمو ریخته به هم .... آیا بستن در موس قلق خاصی داره ؟؟

چون من درش رو که کامل میخوام جا بزنم یه کلیداش سفت میشه و فقط کلید بغلیش کار میده

لطفم کمکم کنید که درش چجوری ببندم که هر دو کلید درست جا برن

با تشکر

معمولا در موس ها به این صورت است که اول باید جلوش رو بدی توی یک شیار که تو اون قفل میشه بعد میدید پایین تا بسته بشه

qwertym
06-09-2014, 21:50
معمولا در موس ها به این صورت است که اول باید جلوش رو بدی توی یک شیار که تو اون قفل میشه بعد میدید پایین تا بسته بشه

سلام مهرداد جان حال شما ؟

اگه منظورت از شیار همون اسکروله که باید بره جاش خوب من هم اول اسکرول رو میدم تو اما بعد که کامل میدم تو یه کلیدا کار میکنه یکیش سفته

اما وقتی درش رو جوری میبندم البته ناقص که یه طرفش تو هستش و یه طرفش اومده بیرون هر دو کلید کار میکنه خلاصه کلافم کرده

نمیدونم چکارش کنم که وقتی میره جا هر دو کلید درست کار بده .. :n03:

EXTREME
06-09-2014, 21:58
سلام مهرداد جان حال شما ؟

اگه منظورت از شیار همون اسکروله که باید بره جاش خوب من هم اول اسکرول رو میدم تو اما بعد که کامل میدم تو یه کلیدا کار میکنه یکیش سفته

اما وقتی درش رو جوری میبندم البته ناقص که یه طرفش تو هستش و یه طرفش اومده بیرون هر دو کلید کار میکنه خلاصه کلافم کرده

نمیدونم چکارش کنم که وقتی میره جا هر دو کلید درست کار بده .. :n03:

شیار اسکرول نه یک دو شیار جلوی موس است منظورم اون ها بود