PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای ویندوز۷

amirglaxy
06-09-2014, 12:03
سلام به همه من ویندوز 7 رو روی کامپیوترم نصب کردم ولی وقتی بالا میاد فقط والپیپرو نشون میده مشکلش چیه؟

milad_gta
06-09-2014, 13:03
ctrl+shift+esc بزنید ببینید Task Manager باز میشه؟ اگر باز شد از تب Applications، گزینه New task رو انتخاب کنید، یا به جای این مراحل پنجره (علامت ویندوز رو کیبورد) + R بزنید، در پنجره باز شده تایپ کنید explorer و اینتر بزنید، ببینید محیط ویندوز بالا میاد؟

amirglaxy
06-09-2014, 13:07
اصلا تسک منجر نشان داده نمیشه و وقتی ریست میکنم حالت safe mode و چند حالت دیگه رو میاره ومن یه بار safe mode رو زدم و بالا آورد و مشکلی نداشت ولی ویندوز اصلی همچنان همینطور ماند

milad_gta
06-09-2014, 13:11
پنجره + R چطور؟ چیزی بالا نمیاره؟ چیزی نصب نکردید رو ویندوز؟ (درایور و...)، بلافاصله پس از نصب دچار این مشکل شده؟

amirglaxy
06-09-2014, 13:12
پنجره + R چطور؟ چیزی بالا نمیاره؟ چیزی نصب نکردید رو ویندوز؟ (درایور و...)، بلافاصله پس از نصب دچار این مشکل شده؟
بلافاصله بعد از نصب اینطور شده و وقتی تسک منجرو میزنم صفحه سیاه میشه

roya.rashidi
06-09-2014, 13:23
اولین بار ویندوز سون نصب کردید ؟؟
یا
قبلانم نصب میکردید مشکل نداشت . ؟؟
در هر صورت یه بار دیگه نصب کنید. از روفلش بتونید نصب کنید بهتره .
ویندوز های دیگه هم امتحان کنید

milad_gta
06-09-2014, 13:23
عموما این مشکلات به خاطر نصب درایور اشتباه و موارد مشابه رخ میده، با این حال شما از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، TDSSKiller رو دانلود و رو سیستم اجرا کنید ببیند فایل مخربی پیدا میکنه؟ رو یک مورد مشابه شما جواب داده.

از سلامت ویندوز اطمینان دارید؟

amirglaxy
06-09-2014, 18:57
اولین بار نیست ویندوزو نصب کردم و فکر میکنم مشکل در نصب ویندوز باشه هر چند تمام مراحلشو تمام میکنه ولی به همین صورت که گفتم ویندوز۷ بالا میاد من این مشکلو با ویندوز ۸ هم داشتم ولی اون اصلا ویندوز رو بالا نمی آورد و restart میشد! اما جالب اینه که ویندوز ۸.۱ رو رایانه ام نصب شد ولی بخاطر بعضی مشکلات که فکر کنم بخاطر خود رایانه ام باشه نتونستم ازش استفاده کنم مثل کند بودن منوی استارت و رزلوشن نامناسب ویندوز که تمام صفحه رو نمی پوشوند! من ویندوز رو از روی سی دی بوتیبل گردو نصب کردم و لازمه بگم روی رایانه دیگه امتحان کردم واین مشکلات رو نداشت!

roya.rashidi
06-09-2014, 22:19
اولین بار نیست ویندوزو نصب کردم و فکر میکنم مشکل در نصب ویندوز باشه هر چند تمام مراحلشو تمام میکنه ولی به همین صورت که گفتم ویندوز۷ بالا میاد من این مشکلو با ویندوز ۸ هم داشتم ولی اون اصلا ویندوز رو بالا نمی آورد و restart میشد! اما جالب اینه که ویندوز ۸.۱ رو رایانه ام نصب شد ولی بخاطر بعضی مشکلات که فکر کنم بخاطر خود رایانه ام باشه نتونستم ازش استفاده کنم مثل کند بودن منوی استارت و رزلوشن نامناسب ویندوز که تمام صفحه رو نمی پوشوند! من ویندوز رو از روی سی دی بوتیبل گردو نصب کردم و لازمه بگم روی رایانه دیگه امتحان کردم واین مشکلات رو نداشت!
اگه سی دی سالمه خب یا هارد ایراد داره یا رم. بنظرم موقت ویندوز رو فلش نصب کیند یا تو هارد اکسترنال .

amirglaxy
08-09-2014, 00:06
اگه سی دی سالمه خب یا هارد ایراد داره یا رم. بنظرم موقت ویندوز رو فلش نصب کیند یا تو هارد اکسترنال .
راه دیگه ای نیست؟!!

roya.rashidi
08-09-2014, 00:17
نه خب این راه ساده ایی که مشکلی نداره فقط یه فلش 8گیگ میخاد . حالا اگه دوتا رم دارید اونارم جابجا کنید ببینید نتیجه فرقی میکنه یانه . سرعتش تو ویندوزی که میگفتید کنده تست کنید ببینید بدتر میشه یا بهتر ؟
به این فایل اصلا دسترسی ندارید .
C:\Windows/explorer.exe

دکمه ویندوز + R رو بزنید مسیر بالارو عینا کپی کنید و داخل پنجره Run پیست ( Paste) کنید.

amirglaxy
08-09-2014, 12:04
نه خب این راه ساده ایی که مشکلی نداره فقط یه فلش 8گیگ میخاد . حالا اگه دوتا رم دارید اونارم جابجا کنید ببینید نتیجه فرقی میکنه یانه . سرعتش تو ویندوزی که میگفتید کنده تست کنید ببینید بدتر میشه یا بهتر ؟
به این فایل اصلا دسترسی ندارید .
C:\Windows/explorer.exe

دکمه ویندوز + R رو بزنید مسیر بالارو عینا کپی کنید و داخل پنجره Run پیست ( Paste) کنید.
یه چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که حافظه ی گرافیک رایانم در ویندوز ۸.۱ خیلی پایین تر از حافظه ی گرافیک تو ویندوز ۷ بود! این موضوع طبیعیه؟!

vissoto
08-09-2014, 13:32
سلام

من تا حالا ویندوز گردو را نصب نکردم. ولی به نظر می رسد این ویندوز (گردو) با کارت گرافیک شما سازگار نیست!( در راهنمای این ویندوز چیزی درباره نصب خودکار درایورها ؛ تم های زیبا ! و .... ننوشته ؟)

roya.rashidi
08-09-2014, 16:14
یه چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که حافظه ی گرافیک رایانم در ویندوز ۸.۱ خیلی پایین تر از حافظه ی گرافیک تو ویندوز ۷ بود! این موضوع طبیعیه؟!
خیلی یعنی چقد ؟؟ گرافیکت احتمالا نصب نبوده . الان موضوع اکسپلورر درس شد لود میشه قشنگ ؟؟

amirglaxy
08-09-2014, 16:30
یعنی کل گرافیک رو تو ۷ دو هزار مگابایت نشون میدادا ولی تو ۸.۱ دویست و خرده ای!

roya.rashidi
08-09-2014, 16:36
یعنی کل گرافیک رو تو ۷ دو هزار مگابایت نشون میدادا ولی تو ۸.۱ دویست و خرده ای!
خب اون مشکلی نیست . اکسپلورر چی ؟ لود شد

amirglaxy
08-09-2014, 16:41
خب اون مشکلی نیست . اکسپلورر چی ؟ لود شد
بعضی اوقات ویندوز که بالا میاد موس معلوم میشه و میشه باهاش اکسپلورر رو اورد!

roya.rashidi
08-09-2014, 16:46
بعضی اوقات ویندوز که بالا میاد موس معلوم میشه و میشه باهاش اکسپلورر رو اورد!
اگه تونستید
رم رو با یه رم دیگه اگه دوتا رم داشتید یکی یکی و تو اسلات های دیگه تست کنید.

هاردم با hd tun تست کنید .اگه سالم نشون داد
کابل و اتصالاعات به هارد رو تست کنید اگه کابل برقش تبدیل اینا داشت حتما درش بیارید مسققیم از پاور بزنید.

amirglaxy
09-09-2014, 13:48
اگه تونستید
رم رو با یه رم دیگه اگه دوتا رم داشتید یکی یکی و تو اسلات های دیگه تست کنید.

هاردم با hd tun تست کنید .اگه سالم نشون داد
کابل و اتصالاعات به هارد رو تست کنید اگه کابل برقش تبدیل اینا داشت حتما درش بیارید مسققیم از پاور بزنید.
کابل مستقیم وصله و اون HD tun چیه؟ رم رو چند بار عوض کردم جواب نداد!

roya.rashidi
09-09-2014, 16:26
کابل مستقیم وصله و اون HD tun چیه؟ رم رو چند بار عوض کردم جواب نداد!
برنامه اس . دانلود کنید . وقتی بازش کیند یه سربرگ داره . سربرگ health رو بزنید وصعیت هارد دیسک رو میشگه .