PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کاهش سرعت سیستم بعد از نصب ویندوز اکس پی با پوسته سون

بامدادی
06-09-2014, 08:30
سلام
یه سیستمی هست که بعد از نصب ویندوز اکس پی با پوسته سون (7 ) بسیار کند شده . راهی وجود داره که بتونم بدون تعویض ویندوز پوسته رو حذف کنم؟
خودم ویندوزش رو نصب نکردم و اصلا نمی دونم این ویندوزا که با پوسته یک نسخه بالاتر نصب میشن چطورین
الان این سیستم با وجود اینکه تازه از ظرکت آوردنش خیلی کند شده و وقتی داره کار میکنه صدا میخوره . البته اونجا به کاربرش گفته بودن چون سیستم از لحاظ قطعات کشش 7 رو نداره اینطوری براش اکس پی با پوسته 7 رو فقط نصب کردن
میشه راهنمایی کنید؟
آیا میتونم پوسته رو غیر فعال کنم؟

یه مشکل دیگه هم که فکر میکنم از همین تغییرات ایجاد شده ، قطع ناگهانی اتصال اینترنت هست. یهو ارتباط اینرنت قطع میشه گاهی دوباره وصل میشه و گاهی دیگه وصل نمیشه

please help

EXTREME
06-09-2014, 14:00
سلام
یه سیستمی هست که بعد از نصب ویندوز اکس پی با پوسته سون (7 ) بسیار کند شده . راهی وجود داره که بتونم بدون تعویض ویندوز پوسته رو حذف کنم؟
خودم ویندوزش رو نصب نکردم و اصلا نمی دونم این ویندوزا که با پوسته یک نسخه بالاتر نصب میشن چطورین
الان این سیستم با وجود اینکه تازه از ظرکت آوردنش خیلی کند شده و وقتی داره کار میکنه صدا میخوره . البته اونجا به کاربرش گفته بودن چون سیستم از لحاظ قطعات کشش 7 رو نداره اینطوری براش اکس پی با پوسته 7 رو فقط نصب کردن
میشه راهنمایی کنید؟
آیا میتونم پوسته رو غیر فعال کنم؟

یه مشکل دیگه هم که فکر میکنم از همین تغییرات ایجاد شده ، قطع ناگهانی اتصال اینترنت هست. یهو ارتباط اینرنت قطع میشه گاهی دوباره وصل میشه و گاهی دیگه وصل نمیشه

please help

معمولا این پوسته ها مثل یک نرم افزار روی سیستم نصب میشوند از توی Add/remove program یا بوسیله نرم افزار your unistaller ببینید میتونید پاکش کنید یا نه اگه نشد احتمالا از قسمتی که تم ویندوز xp عوض میشه میتونید تم رو عوض کنید

راه بعدی ریستور کردن سیستم به قبل از زمانی است که تم نصب شده است

چک کنید ببینید درایورها هم درست نصب شده باشه مثل درایور لن

اگه مشلات زیاد است به نظر من دوباره ویندوز رو عوض کنید