PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل با کامپیوتر(restartشدن خود به خود)

satttanism
04-09-2006, 00:12
سلام
من الان يه 2 هفته اي هست کامپيوترم خود به خود restart ميشه و وقتی windows دوباره بالا مياد اين پيغام ظاهر ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن من خودم يه سری به computer management =>event viewer=>system زدم و شرح کامل errorها رو پيدا کردم که به صورت زير هست
اينم اضافه کنم که اين اتفاق ها موقع اجرای برنامهٔ خاصی نبوده ولی اشترکش اينه که هميشه تو اينترنت بودم در ضمن من از kaspersky internet security استفاده ميکنم يعنی سيستمم ويروسی نيست ولی ميشه گفت از وقتی kaspersky internet security رو نصب کردم اين اتفاقات ميفته حالا اگه کسی ميتونه کمکم کنه
با تشکر

AK1
04-09-2006, 00:18
احتمالا مشكل از ويندوز تون بايد باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif
يه بار ركووري و ترميم رو به كار بگيرين ببينين چي مشه
البته احتمال داره از كاسپر هم باشه ولي منم از كاسپر استفاده مي كنم تا حالا با چنين چيزري مواجه نشدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
04-09-2006, 01:51
من حتی winowsام رو عوض کردم ولی بازم ادامه داشته اینم بگم که restart شدنش عادی نیست مثل این میمونه که restart رو کیس رو بزنی

mdchicho
04-09-2006, 10:14
دوست عزيز شايد مشكل سخت افزاري باشه يعني ممكنه كه يكي از سخت افزارها باعث اين ميشن.
مثلا ممكن هست فن Cpu خوب كار نكندو Cpu داغ شود و اين اتفاق بيافته

satttanism
05-09-2006, 00:02
دوست عزيز شايد مشكل سخت افزاري باشه يعني ممكنه كه يكي از سخت افزارها باعث اين ميشن.
مثلا ممكن هست فن Cpu خوب كار نكندو Cpu داغ شود و اين اتفاق بيافته
دوست گرامی من نظارت دقیق روی دما و سرعت فن سخت افزارهام دارم

mdchicho
05-09-2006, 11:47
خوب ممكنه كه مادربرد مشكل داشته باشه . گاهي پيش مياد كه slat هاي مادربرد مشكل دارند واز اين قبيل اتفاقها مي افته . شما بهتره كه تمام قطعات رو از روي slat ها برداريدوتست كنيد ببينيد چه اتفاقي مي افته .ممكنه از اين باشه شايد هم نباشه حالا تست كنيد ببينيد چي ميشه

Tornado2800
05-09-2006, 22:26
دلیلش اول برو فن سی پی رو چک کن ! بعدشم نرم افزاری رو

satttanism
05-09-2006, 23:46
خوب ممكنه كه مادربرد مشكل داشته باشه . گاهي پيش مياد كه slat هاي مادربرد مشكل دارند واز اين قبيل اتفاقها مي افته . شما بهتره كه تمام قطعات رو از روي slat ها برداريدوتست كنيد ببينيد چه اتفاقي مي افته .ممكنه از اين باشه شايد هم نباشه حالا تست كنيد ببينيد چي ميشه
منظورت رو نمی فهمم pci میگی؟

msnasiri
06-09-2006, 00:04
اره دیگه همون جا که کارتهای مودم شبکه و ... نصب می شه

mdchicho
06-09-2006, 14:02
آره عزیز slat های Pci رو میگم.

siamak_kh
06-09-2006, 22:46
اگر فقط تو اينترنت restart ميشه حتما يه برنامه ويروسي داري ولي اگر در مواقع ديگر اين اتفاق افتاد يک احتمال قوي هست که power مشکل داشته باشه.power رو با يک پاور ديگه تعويض کن ببين جواب ميده يا نه؟

snow chem
08-09-2006, 01:52
دلیلش اول برو فن سی پی رو چک کن ! بعدشم نرم افزاری رو

اگه به خاطر داغ شدن سيستم رى استارت كنه ، وقتى ويندوز بالا مياد ديگه error نميده ؛ تورنادو عزيز ! :blink:

snow chem
08-09-2006, 01:59

منم حدس مى زنم مشكل سخت افزارى پيدا كردى . پيشنهاد مى كنم خودت باهاش زياد بازى نكنى و اگه به يه كاربلدتر از خودت نشون بدى بهتر باشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
09-09-2006, 00:36
من 3 4 روز پيش windows ام رو عوض کردم و ديگه kaspersky نصب نکردم فعلاً تا الان که ديگه اين مشکل پيش نيومده

mdchicho
10-09-2006, 08:44
پس احتمالا شما kaspersky رو با يك Firewall با هم نصب مي كردين درسته ؟چون اگر دو تا آنتي ويروس با هم نصب بشن از اين قبيل مشكلات پيش مي آد.

ايرج
10-09-2006, 10:13
دوست عزیز گاهی این اتفاق میتواند از رم دستگاه نیز باشد هفته گذشته یک کامپیوتر برای من آوردند که همین مشکل را هم داشت و با کلی کلنجار تعویض ویندوز - C.P.U - Power و غیره که با تعویض رم مشکل حل شد.

satttanism
10-09-2006, 23:54
پس احتمالا شما kaspersky رو با يك Firewall با هم نصب مي كردين درسته ؟چون اگر دو تا آنتي ويروس با هم نصب بشن از اين قبيل مشكلات پيش مي آد.
نه من فقط از kaspersky استفاده می کردم در ضمن قبلا از bit defender وzonealarm با هم استفاده می کردم این مشکل برام پیش نیمده بود

p30vahid
19-09-2006, 14:29
من هم چندين وقت هست همين مشكل را دارم ولي سيستم من ويروس ندارد چون با ناد32 و مك آفي و نورتون به روز شده امتحان شده است .
از نظر سخت افزاري هم هيچ مشكلي ندارد چرا كه تا كنون 3 مرتبه توسط متخصص اين كار بررسي شده است .
لطفاَ راهنمايي كنيد .

topoly77
05-02-2007, 21:51
سلام
من الان يه 2 هفته اي هست کامپيوترم خود به خود restart ميشه و وقتی windows دوباره بالا مياد اين پيغام ظاهر ميشه
درضمن من خودم يه سری به computer management =>event viewer=>system زدم و شرح کامل errorها رو پيدا کردم که به صورت زير هست
اينم اضافه کنم که اين اتفاق ها موقع اجرای برنامهٔ خاصی نبوده ولی اشترکش اينه که هميشه تو اينترنت بودم در ضمن من از kaspersky internet security استفاده ميکنم يعنی سيستمم ويروسی نيست ولی ميشه گفت از وقتی kaspersky internet security رو نصب کردم اين اتفاقات ميفته حالا اگه کسی ميتونه کمکم کنه
با تشکر

با عرض سلام خدمت همه دوستان

متأسفانه برای من هم عین این خطا اتفاق می افته ولی من چه در اینترنت باشم یا نباشم این اتفاق می افته و این رو هم بگم از وقتی ویندوزم رو اکتیو کردم و برنامه هاش رو از اینترنت دانلود کردم این اتفاق همیشه می افته البته بعد از 2 یا 3 مرتبه که ریست می شه دفعه بعدی تا وقتی خاموش نشه سیستم مثل گذشته بدون مشکل جواب میده

لطفاً راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.

.

satttanism
05-02-2007, 23:16
با عرض سلام خدمت همه دوستان

متأسفانه برای من هم عین این خطا اتفاق می افته ولی من چه در اینترنت باشم یا نباشم این اتفاق می افته و این رو هم بگم از وقتی ویندوزم رو اکتیو کردم و برنامه هاش رو از اینترنت دانلود کردم این اتفاق همیشه می افته البته بعد از 2 یا 3 مرتبه که ریست می شه دفعه بعدی تا وقتی خاموش نشه سیستم مثل گذشته بدون مشکل جواب میده

لطفاً راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.

.

مشکل من فایروال کسپر بود و من فقط از آنتی ویروسش استفاده میکنم شما بهتره دقت کنی در چه مواقعی این اتفاق میوفته منظورم اینه که باید ببنی در هنگام استفاده از برنامه خاصی اینجوری میشه یا نه
اینطور که من فهمیدم این مشکل به خاطر ناسازگاری دو برنامه باهمه

کاوه رسولی
05-02-2007, 23:48
چندی پیش نرم افزار bleem نصب کردم با هر بار اجرا سیستم restart میشه دلیلش خود برنامه بود که مشکل داشت اینو گفتم شاید مورد مشابه باشد

zendegi
06-02-2007, 12:11
چند روزه که سیستمم مدام هنگ میکنه خودم فکر میکنم برای کمبود رم باشه چون من از رم 256 استفاده میکنم که فقط حدود 30 ، 40 مگش خالیه ...........برای همین هم مدام باید سیستمم رو دستی ریست کنم تا درست بشه به نظر شما علتش همینه...........

satttanism
06-02-2007, 19:54
چند روزه که سیستمم مدام هنگ میکنه خودم فکر میکنم برای کمبود رم باشه چون من از رم 256 استفاده میکنم که فقط حدود 30 ، 40 مگش خالیه ...........برای همین هم مدام باید سیستمم رو دستی ریست کنم تا درست بشه به نظر شما علتش همینه...........

فکر نمی کنم بهتره یه بار وینو عوض کنی ببینی چی میشه

H A M E D
06-02-2007, 22:22
هيچ وقت باگ هاي رم رو از ياد نبريد تجربه ثابت كرده حدود 70 درصد مشكلات عجيب و غريب كامپيوترا از رم هستش البته اگه مشكل بعد از عوض كردن ويندوز رفع نشد..

satttanism
06-02-2007, 22:52
هيچ وقت باگ هاي رم رو از ياد نبريد تجربه ثابت كرده حدود 70 درصد مشكلات عجيب و غريب كامپيوترا از رم هستش البته اگه مشكل بعد از عوض كردن ويندوز رفع نشد..

مشکل هنگ به خیلی از چیزها بستگی داره پس فعلا عوض کردن ویندوز رو امتحان کنید تا بعد

ebru_gundes_206
07-02-2007, 11:50
دوست عزیز من هم قبلا یه همچین مشکلی داشتم که مال من مربوط به فسفاته شدن خازنهای مادربردم بود که بردم گارانتی و تعویضش کردم بدون هیچ مشکلی تو هم امتحان کن ضرری نداره !!!

satttanism
07-02-2007, 20:31
دوست عزیز من هم قبلا یه همچین مشکلی داشتم که مال من مربوط به فسفاته شدن خازنهای مادربردم بود که بردم گارانتی و تعویضش کردم بدون هیچ مشکلی تو هم امتحان کن ضرری نداره !!!

بابا حال من هرچی بگم پله به پله

zendegi
09-02-2007, 18:23
آخه تازه ویندوز عوض کردم ................ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

satttanism
10-02-2007, 23:02
آخه تازه ویندوز عوض کردم ................ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه یعنی کی؟؟؟؟
ولی اگه بگی چطوری هنگ میکنه خوبه منظورم اینه که وقتی هنگ می کنه تا ریستارت نکنی خوب نمیشه یا بعد 1 2 دقیقه خودش بر میگرده به حالت اولش؟؟؟

zendegi
11-02-2007, 18:31
دوست عزیز من حدود یک ماه که ویندوز عوض کردم و منظورم این بود که وقتی دارم کار میکنم یه دفعه بعد از 15 یا 20 دقیقه کار با سیستم یه دفعه هنگ میکنه و هیچ کاری هم نمیتونم بکنم حتی تسک مننجر سیستم رو هم نمیتونم باز کنم در کل سیستم وایمیسته و مجبورم که به صورت دستی اونو ریست کنم تا بتونم دوباره باهاش کار کنم البته اگه دوباره هنگ نکنه وگرنه روز از نو روزی از نو............ و دوباره باید ریست کنم..............

satttanism
11-02-2007, 22:56
دوست عزیز من حدود یک ماه که ویندوز عوض کردم و منظورم این بود که وقتی دارم کار میکنم یه دفعه بعد از 15 یا 20 دقیقه کار با سیستم یه دفعه هنگ میکنه و هیچ کاری هم نمیتونم بکنم حتی تسک مننجر سیستم رو هم نمیتونم باز کنم در کل سیستم وایمیسته و مجبورم که به صورت دستی اونو ریست کنم تا بتونم دوباره باهاش کار کنم البته اگه دوباره هنگ نکنه وگرنه روز از نو روزی از نو............ و دوباره باید ریست کنم..............

از کی این مشکل برات پیش اومده مثلا ببین بعد از نصب نرم افزار خاصی این مشکل پیش میاد یا در اجرای نرم افزار خاصی یه نگاهم به دما و سرعت فن CPU کن..

Mehrshad2562
14-02-2007, 10:37
سلام دوست عزیز.دو احتمال وجود داره 1- خازنهای پاور نشتی داره و نمیتونه برق رو ذخیره کنه به همین خاطر قطع و وصل بشه2- احتمال داره مادربورد شما دچار مشکل اساسی باشه.مورد اول محتمل تر به نظر میرسه .موفق باشی