PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : #####..::: فروش 17 هزار ایمیل 100% فعال و تست شده فقط 5 هزار تومان :::..#####

nima1220
05-09-2014, 23:34
اول از همه بگم در این لیست به هیچ وجه از ایمیل تکراری استفاده نشده و اصلا و ابدا از ایمیل هایی که تو نت بصورت رایگان قرار گرفتن استفاده نشده

مدرک:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ایمیل ها همه تست شده و از 60 هزار ایمیل گلچین شده اند و همگی از یک ماه قبل و به صورت حرفه ای جمع اوری شده اند

1_ سعی شده ایمیل ها در همه ی زمینه ها جمع اوری بشه

2_ 5000 تا از ایمیل ها از سایت دانلودی هستن که من خودم داشتم و 100% فعالن چون لینک فعال سازی به ایمیل ها فرستاده میشد

3_ 2000 تا هم توسط تیم ما از چت روم ها جمع آوری شده

4_ 5000 تا هم از سایت هایی مثل Istgah و Hamshahri و Tablighagahi و ... و از کاربران Facenama , Cloob

5_ 5000 تا هم فقط از وبلاگ ها بروز شده و رنک دار بلگفا ، رزبلاگ ، سامن بلاگ ، پرشین بلاگ و میهن بلاگ دز همه ی زمینه های اخبار ، هنر و ادبیات ، فوتوبلاگ ، اینترنت ، سینما ، سرگرمی و طنز و خانواده و زندگی و ... جمع آوری شده

دوستان باز شدن ایمیل تبلیغاتی شما توسط این ایمیل ها حتمی هستش ولی بازدهی اون به محتوای ایمیل تبلیغاتی شما بستگی داره

# کسایی هم که بخوان میتونم جمع اوری ایمیل از سایت ها و وبلاگ هارو بصورت حرفه ای و بدون نیاز به نرم افزار استخراج آموزش بدم تا بسته به فعالیتشون شاید تا 50 هزار در ایمیل هم بتونن جمع اوری کنن (برای درخواست اموزش بهم پ.خ بدین تا هزینه آموزش بهشون گفته بشه)

# سفارش برای استخراج ایمیل های یک سایت و وبلاگ خاص هم قبول میشه

# کسایی هم که نرم افزار ارسال ایمیل انبوه ندارن پ.خ بدن تا براشون ارسال بشه

سوال دیگه ای داشتین پ.خ بدین ، من در خدمتم

قیمت: 5,000 تومان

برای سفارش پ.خ بدین