PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش مودم اکسترنال کار کرده D-Link DFM-562E

younes.b.1367
05-09-2014, 20:27
فروش مودم اکسترنال دیال آپ کار کرده (دست دوم) D-Link DFM-562E بدون جعبه قیمت مقطوع همراه با هزینه پست 40 هزار تومان

تاریخ این پست 93/06/14
با ایمیل زیر ارتباط برقرار کنید
younes.67.b@gmail.com

saeid.1156
21-11-2014, 16:15
با سلام. من خریدارم. چطوری میتونم خرید کنم. ؟ ممنون

younes.b.1367
27-01-2015, 01:31
سلام

با عرض پوزش از شما دوستان عزیز
من اصلا از قیمت این محصول اطلاع دقیقی نداشتم. چون من این مودم رو خیلی وقت پیش خریده بودم 35 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما بعد از درج آگهی فروش تا به امروز به طور اتفاقی قیمت این مودم رو توی سایت های دیگه دیدم و قیمت های بسیار بالایی بود !!!! کمترین قیمت مربوط به شرکت سایبر کانک با قیمت 360 هزار تومان می باشد. لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C

قیمت این مودم در سایت های دیگه مثل سایت پیش فاکتور به قیمت 600 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت مودم در سایت ایران تجارت به قیمت 425 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همان فروشنده در سایت دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در سایت خارجی فیل کامپ 84$ ( 292 هزار تومان ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته در این سایت مدل usb است و اینکه نمی دونم دلار کدوم کشور است!!!!

به همین جهت با عرض پوزش ، مودم رو با قیمت 40 هزار تومان !!!!!! نخواهم فروخت و به بیشترین قیمتی که منصفانه باشه فروخته خواهد شد.

سپاس

Support
27-01-2015, 11:03
سلام

قوانین انجمن بازارچه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- با هدف آگاهی کاربران از وضعیت کالا، فروشندگان باید تصویر کالای مورد نظر را تاپیک قرار دهند.

• به منظور حصول اطمینان از صحت تصویر، عکس باید حاوی یک نوشته روی کاغذ با ذکر نام کاربری فروشنده به انضمام کلمه ی P30world باشد.

بنابراین لطفا در اسرع وقت نسبت به اصلاح تاپیک بر اساس قوانین انجمن اقدام نمایید.

با تشکر

team shop
03-02-2015, 15:18
سلام و عرض ادب. بنده از این مودم ها هم نو دارم هم دسته دوم.لطفا با این شماره تماس بگیرید 09191002584

team shop
03-02-2015, 15:20
سلام. من خریدارم. چطوری میتونم خرید کنم. ؟ ممنون

سلام و عرض ادب. بنده از این مودم ها هم نو دارم هم دسته دوم.لطفا با این شماره تماس بگیرید 09191002584

younes.b.1367
14-03-2015, 20:26
سلام

با عرض پوزش از شما دوستان عزیز
من اصلا از قیمت این محصول اطلاع دقیقی نداشتم. چون من این مودم رو خیلی وقت پیش خریده بودم 35 هزار تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!

اما بعد از درج آگهی فروش تا به امروز به طور اتفاقی قیمت این مودم رو توی سایت های دیگه دیدم و قیمت های بسیار بالایی بود !!!! کمترین قیمت مربوط به شرکت سایبر کانک با قیمت 360 هزار تومان می باشد. لینک سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C

قیمت این مودم در سایت های دیگه مثل سایت پیش فاکتور به قیمت 600 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت مودم در سایت ایران تجارت به قیمت 425 هزار تومان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همان فروشنده در سایت دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمت در سایت خارجی فیل کامپ 84$ ( 292 هزار تومان ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] البته در این سایت مدل usb است و اینکه نمی دونم دلار کدوم کشور است!!!!

به همین جهت با عرض پوزش ، مودم رو با قیمت 40 هزار تومان !!!!!! نخواهم فروخت و به بیشترین قیمتی که منصفانه باشه فروخته خواهد شد.

سپاس

فروش با قیمت پایه 180 هزار تومان

اگر قیمتی پیشنهاد دارید به ایمیل زیر ارسال کنید

younes.67.b@gmail.com

asi2000
01-08-2015, 14:10
فروش با قیمت پایه 180 هزار تومان

اگر قیمتی پیشنهاد دارید به ایمیل زیر ارسال کنید

younes.67.b@gmail.com

دونه ای 25هزارتومن چند تا می خوای؟

younes.b.1367
01-08-2015, 22:10
دونه ای 25هزارتومن چند تا می خوای؟

یه 2-3 تا از همین مودم هایی که داری عکس بزار ببینم ؟
تو بفروش 25 هزار تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اولا اگر برید توی سایت D-Linke میبینید که چند سال هست که شرکت این مودم ها رو تولید نمیکنه ؟
حالا اینکه کپی این مدل هست یا اصل رو نمیدونم ولی این مودم به خاطر چیپستی که دارند معروف هستند.
تو که این مدل رو داری برو توی همون سایت ها (که معمولا تجهیزات شبکه و مودم میفروشند ) که برای فروش گذاشتن 400 هزار تومن قیمت زده ، تو بده بهشون 25 هزار تومن ببینم ازت میخرند؟