PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فلش فایل نمی گیره

valas
04-09-2014, 20:31
با سلام

فلش مشکل دار شده.

یکسری فایل داخلش کپی شده اما دیگه هیچ فایلی داخلش چسبانده نمی شه با اینکه کلی فضای خالی داره.

وقتی یه فایل رو می خوام داخلش کپی کنم این پیغام رو می ده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی می خوام با ویندوز XP فرمتش کنم این پیغام رو می ده:

و وقتی می خوام با خط فرمان فرمتش کنم این پیغام:

راهکار چیه؟

sistani14
04-09-2014, 20:38
احیانا فلشتون نسوخته رو سیستم دیگه امتحانش کردین؟با یه ویندوز دیگه هم فرمتش کنین؟

milad.xp
04-09-2014, 22:51
با سلام
به نظر میرسه سوخته باشه.اگه احیانا دستگاه ست تاپ باکس یا دستگاه مشابه فلش خور دارین بهش وصلش کنین.اگه بالا اومد فرمت کنین بینین چی میشه.اگه نشناختم که الفاتحه مع الصلوات.یاعلی

SETIZEN
05-09-2014, 00:49
برید تو Disk Management و از اونجا پارتیشن فلشتون رو پاک کنید و سپس یه پارتیشن جدید درست کنید. ببینید این کار رو انجام میده؟:n01:

joofer
06-09-2014, 13:18
اگه transcend باشه یه نرم افزار آنلاین ریکاوری داره درستش میکنه. فلش های مارک دیگه هم برای خودشان نرم افزار ریکاوری دارن. شما علی الحساب به بار low level format انجام بدین (مواظب باش هارد رو low level format نکنی چون اطلاعاتش پاک میشه) یحتمل درست میشه.

Sent from my XPERIA ZR

valas
13-09-2014, 16:44
احیانا فلشتون نسوخته رو سیستم دیگه امتحانش کردین؟با یه ویندوز دیگه هم فرمتش کنین؟

با سلام

با یه سیستم دیگه هم نشد.

با ویندوز 7 هنوز امتحان نکردم.

valas
13-09-2014, 16:46
با سلام
به نظر میرسه سوخته باشه.اگه احیانا دستگاه ست تاپ باکس یا دستگاه مشابه فلش خور دارین بهش وصلش کنین.اگه بالا اومد فرمت کنین بینین چی میشه.اگه نشناختم که الفاتحه مع الصلوات.یاعلی

به تلویزیون وصل می شه ولی گزینه فرمت ندیم!

valas
13-09-2014, 16:48
اگه transcend باشه یه نرم افزار آنلاین ریکاوری داره درستش میکنه. فلش های مارک دیگه هم برای خودشان نرم افزار ریکاوری دارن. شما علی الحساب به بار low level format انجام بدین (مواظب باش هارد رو low level format نکنی چون اطلاعاتش پاک میشه) یحتمل درست میشه.

Sent from my XPERIA ZR

مارکش ADATA هست.

این low level دیگه چیه!؟ من نمی دونم.

توضیح لطفا.

valas
13-09-2014, 16:49
برید تو Disk Management و از اونجا پارتیشن فلشتون رو پاک کنید و سپس یه پارتیشن جدید درست کنید. ببینید این کار رو انجام میده؟:n01:

باید امتحان کنم. فلش باید داخل دستگاه باشه یا نه؟

sistani14
13-09-2014, 21:32
محتویاتش قابل خوندن و در دسترسه؟

joofer
14-09-2014, 00:22
این آدرس بروید یه سری تولز داره شاید به درد بخوره.

Sent from my XPERIA ZR

joofer
14-09-2014, 00:27
مارکش ADATA هست.

این low level دیگه چیه!؟ من نمی دونم.

توضیح لطفا.

Low level formar یعنی فرمت سطح پایین. معمولا وقتی با روش های عادی فرمت نشه از این روش استفاده میشه. در گوگل به سرچ بزنید.

Sent from my XPERIA ZR