PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هزار و یک مشکل با ویندوز 8

fariba000
04-09-2014, 18:06
سلام
واقعا یه مشکل با این ویندوز اورجینال ندارم که عنوان رو روی اونمتمرکز کنم.
از وقتی این لپ تابو خریدم 24 ساعت با همه چی مشکل دارم.
آنتی ویروس اورجیناله. میام از یه سایت استفاده کنم هزار تا ویروستو سایتها پیدا میشه.
میخوام از فیلترشکن استفاده کنم هزار تا ارور رو سیستم ظاهر میشه.
تازه گیا دیگه از یاهومسنجر مستقیم تو ایمیلم هم نمیتونم برم. میرمتو یاهو. با اکراه آی ای میذاره ایمیلم رو ببینم. فایرفاکس که کلا منطقه رو ناامنتشخیص داده وارد نمیشه.
گفتن یه تنظیماتی رو مثل فایروال و اینها تو ویندوز غیرفعال کنم.زیاد راضی نیستم از اینکه تو تنظیمات دست ببرم بالاخره اینا واسه امنیت سیستمه ولیاونم مشکل من رو حل نکرده.
تو نود آدرس سایتها رو میزنم که وقتی میرم ایراد نگیره ولی اونم بیتاثیره.
Acdsee رو کرککردم انگار نه انگار بازم هر روز که میخوام عکس ببینم میگه نمیخوای لیسانسبخری؟!!!
دیروز هم kmplayer قاطی کرده بود. زیرنویس گرفتم سالمه. کارنمیکرد. امروز صبح یه بار دیگه زدم دیدم کار میکنه.
دیگه کم کم میگم سیستم جن داره لابد!
اگه ویندوزم غیرقانونی بود راحت پاکش میکردم از نو شروع میکردم ولیاین کارم نمیشه کرد.
الان همینا یادم از مشکلاتم.
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

roya.rashidi
04-09-2014, 18:46
سلام فریبا خانوم . بهتره مشکلاتت رو یکی یکی و تایپیک مربوطه بگی تا به مشکلاتت رسیدگی بشه.

درباره ویندوز مشکل داری همین تایپیک بگو . اسکرین شات و پیغام خطا رو هم بگو . انتی ویروست چیه همون واسه خوده ویندوزه ؟
راستی بجای km player از pot player استفاده کن . خیلی بهتره .

fariba000
04-09-2014, 19:20
من معتقدم همه مشکلاتم یه جورایی به سیستم عامل برمیگرده. بخوام تفکیکشون کنم و هر کدوم رو یه جا بزنم جوابها نمیتونه مشکل رو حل کنه. من با kmplayer مشکلی ندارم. آنتی ویروس نود 32 هست. پیغام آنتی ویروس که مشخصه نیازی به اسکرین شات گذاشتن نیست. داره میگه ویروس توی یه سایتی هست. فایرفاکس هم گفتم میگه ایمیلت با خطر روبروست وارد نمیشه. اکسپلورر میگه مشکل certificate هست. خلاصه همه یه جورایی مشکل دارن.

roya.rashidi
04-09-2014, 19:24
خب انتی ویروستو پاک کنی ببین تو سایت میره یانه . چون هر سایتی که رمز یا چیزی ار ند32 توش باشه خود ند32 میبندش میگه ویروسیه . خود ویندوز 8 انتی ویروس داره که چرا از اون استفاده نمیکنی ؟؟ البته فک کنم از اونم داری استفاده میکنی بدون اینکه بدونی.
سیستمم حتما چک کن ویروسی نباشه . اگه برات مقدوره دباره ویندوزتو مثل روز اول کن فک کنم باید تو ریپیر f2 رو بزنی

tahan4868
04-09-2014, 19:30
من معتقدم همه مشکلاتم یه جورایی به سیستم عامل برمیگرده. بخوام تفکیکشون کنم و هر کدوم رو یه جا بزنم جوابها نمیتونه مشکل رو حل کنه. من با kmplayer مشکلی ندارم. آنتی ویروس نود 32 هست. پیغام آنتی ویروس که مشخصه نیازی به اسکرین شات گذاشتن نیست. داره میگه ویروس توی یه سایتی هست. فایرفاکس هم گفتم میگه ایمیلت با خطر روبروست وارد نمیشه. اکسپلورر میگه مشکل certificate هست. خلاصه همه یه جورایی مشکل دارن.

با سلام...
به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده...آنتی ویروس رو آپدیت کامل کنید و نسبت به پاکسازی ویندوز اقدام کنید...
برای رفع مشکل مسدود کردن سایتا توسط آنتی ویروس طیق عکس زیر عمل کنید...
کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (( لطفا عکس رو ذخیره کنید ))
پس از پاکسازی سیستم به تنظیمات مرورگراتون برین و history و تمام کش ها رو پاک کنید...
موفق باشید :n16:

fariba000
04-09-2014, 19:55
خب انتی ویروستو پاک کنی ببین تو سایت میره یانه . چون هر سایتی که رمز یا چیزی ار ند32 توش باشه خود ند32 میبندش میگه ویروسیه . خود ویندوز 8 انتی ویروس داره که چرا از اون استفاده نمیکنی ؟؟ البته فک کنم از اونم داری استفاده میکنی بدون اینکه بدونی.
سیستمم حتما چک کن ویروسی نباشه . اگه برات مقدوره دباره ویندوزتو مثل روز اول کن فک کنم باید تو ریپیر f2 رو بزنی
آنتی ویروس رو خریدم. نمیتونم پاکش کنم. ویندوز فایروال داره که غیرفعالش کردم. دستکاری تو ویندوز نیاز به اشراف کامل داره. با اما و اگر درست نیست این کار رو بکنم.

با سلام...
به احتمال زیاد سیستم شما ویروسی شده...آنتی ویروس رو آپدیت کامل کنید و نسبت به پاکسازی ویندوز اقدام کنید...
کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (( لطفا عکس رو ذخیره کنید ))
پس از پاکسازی سیستم به تنظیمات مرورگراتون برین و history و تمام کش ها رو پاک کنید...

آنتی ویروس من بطور خودکار آپدیت میشه. یه چند باری تا الان کوکی ها و history ها رو پاک کردم. ولی راستش به کش ها دست نزدم. ترسیدم مشکلی واسه سیستم بوجود بیاد.

tahan4868
04-09-2014, 20:02
آنتی ویروس رو خریدم. نمیتونم پاکش کنم. ویندوز فایروال داره که غیرفعالش کردم. دستکاری تو ویندوز نیاز به اشراف کامل داره. با اما و اگر درست نیست این کار رو بکنم.

آنتی ویروس من بطور خودکار آپدیت میشه. یه چند باری تا الان کوکی ها و history ها رو پاک کردم. ولی راستش به کش ها دست نزدم. ترسیدم مشکلی واسه سیستم بوجود بیاد.

مشکلی پیش نمیاد تمام سایتایی که بازدید کردین و رمز و اینا پاک میشه...در صورت نیاز از ویندوز بکاپ بگیرین و ویندوز کرک شده نصب کنید...

3274
04-09-2014, 20:18
1. مدل دقیق لپتاپ؟
2. ممکنه خود فروشنده اقدام به نصب غیر اصولی ویندوز کرده و به اسم ویندوز اصل بشما فروخته. چون در عرف بازار رایجه وقتی ویندوز رو کرک می کنند میگن اصله!
3. اگر لپتاپ ص لمسی نداره لزومی هم به حفظ ویندوز هشت نیست چون این ویندوز در اصل برای دستگاههای لمسی مناسبه
4. نیازی به خرید ویندوز اصل نبود. گرچه که به همون نام اصل که فروشنده استفاده کرده هم باید شک کنید
فعلا پاسخ موارد لازم رو دید تا بشه راهنمایی کرد

fariba000
04-09-2014, 20:34
1. مدل دقیق لپتاپ؟
2. ممکنه خود فروشنده اقدام به نصب غیر اصولی ویندوز کرده و به اسم ویندوز اصل بشما فروخته. چون در عرف بازار رایجه وقتی ویندوز رو کرک می کنند میگن اصله!
3. اگر لپتاپ ص لمسی نداره لزومی هم به حفظ ویندوز هشت نیست چون این ویندوز در اصل برای دستگاههای لمسی مناسبه
4. نیازی به خرید ویندوز اصل نبود. گرچه که به همون نام اصل که فروشنده استفاده کرده هم باید شک کنید
فعلا پاسخ موارد لازم رو دید تا بشه راهنمایی کرد
مدل لب تاب: asus k55vd ویندوز رو چک کردم اصل هست. من ویندوز رو نخریدم شرکت سازنده روی سیستم گذاشته بود.

fariba000
04-09-2014, 20:35
با سلام...

تنظیمات روی آنتی ویروس رو قبلا انجام دادم ولی مگه چند تا سایت رو میشه معرفی کرد؟!!!

tahan4868
04-09-2014, 20:40
مدل لب تاب: asus k55vd ویندوز رو چک کردم اصل هست. من ویندوز رو نخریدم شرکت سازنده روی سیستم گذاشته بود.

بهتره از ویندوز ارجینال با برنامه acronis یک بکاپ از ویندوز بگیرین بعد یک ویندوز جدید نصب کنید و چک کنید مشکل هنوز دارین یا نه ؟!

تنظیمات روی آنتی ویروس رو قبلا انجام دادم ولی مگه چند تا سایت رو میشه معرفی کرد؟!!!

در قسمت تنظیمات طبق عکس *.* وارد کنید از این پس تمامی سایتا بدون مسدود کردن آنتی ویروس باز می شوند

fariba000
05-09-2014, 17:04
بهتره از ویندوز ارجینال با برنامه acronis یک بکاپ از ویندوز بگیرین بعد یک ویندوز جدید نصب کنید و چک کنید مشکل هنوز دارین یا نه ؟!

در قسمت تنظیمات طبق عکس *.* وارد کنید از این پس تمامی سایتا بدون مسدود کردن آنتی ویروس باز می شوند

این کار رو قبلا توی آنتی ویروس انجام دادم. هنوز هم به همون حالت save هست. در مورد بک آپ گرفتن و نصب ویندوز جدید فکر نمیکنم کار درستی باشه و ممکنه مشکلی برای ویندوزم ایجاد بشه. مشکل اصلی من در حال حاضر کار با مرروگرهاست که بد نیست در بخش خودش سوالم رو مطرح کنم.

roya.rashidi
05-09-2014, 18:37
میتونی به حالت اول برگردونی . بنظرم اگه تنظیمات برنامه ایی چیزی برات مهم نیست اینکارو کن . البته فک کنم برنامه ها پاک شن.

joofer
06-09-2014, 11:12
اگه ویندوزم غیرقانونی بود راحت پاکش میکردم از نو شروع میکردم ولیاین کارم نمیشه کرد.
الان همینا یادم از مشکلاتم.
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

منظورتان از اینکه نمیتونین ویندوز رو پاک کنید چیه؟ مگه ویندوز اورجینال باشه نمیشه پاکش کرد؟

Sent from my XPERIA ZR

SETIZEN
06-09-2014, 12:02
منظورتان از اینکه نمیتونین ویندوز رو پاک کنید چیه؟ مگه ویندوز اورجینال باشه نمیشه پاکش کرد؟

Sent from my XPERIA ZR
منظورشون اینه که پولشو داده نمیشه که ازش استفاده نکنه:n02:

saeed774
11-09-2014, 23:53
آنتی ویروس اورجیناله. میام از یه سایت استفاده کنم هزار تا ویروستو سایتها پیدا میشه.
پیغام هایی که نود به هنگام وبگردی میده مربوط میشه به بلوکه کردن آدرس سایت هایی که حامل ویروس یا کدهای ویروسی هستند و تو اینکار هم واقعا بینظیر عمل میکنه . اگر از این پیغام ها خسته شدید میتونین مثه من مدت زمان نمایش پیغام ها رو از تنظیمات نوتیفیکیشن نود به حداقل 3 ثانیه برسونین تا کمتر مزاحم بشن .

میخوام از فیلترشکن استفاده کنم هزار تا ارور رو سیستم ظاهر میشه
پیغام از طرف برنامه فیتلر شکن هست یا اینکه ارورهای سیستمی ظاهر میشن ؟

تازه گیا دیگه از یاهومسنجر مستقیم تو ایمیلم هم نمیتونم برم. میرمتو یاهو. با اکراه آی ای میذاره ایمیلم رو ببینم. فایرفاکس که کلا منطقه رو ناامنتشخیص داده وارد نمیشه.
به احتمال خیلی خیلی زیاد کسی که نود رو نصب کرده تنظیمات پیش فرض اونو تغییر داده و روی شدیدترین حالت و سخت گیری گذاشته ! شما یکبار تنظیمات نود رو به حالت پیش فرض برگردون و ریست کن . وارد تنظیمات نود32 شو و در پایین کادر سمت راست روی Defualt کلیک کن و جواب مثبت به همه پیغامات بده و یکبار سیستم رو ریست کن .

تو نود آدرس سایتها رو میزنم که وقتی میرم ایراد نگیره ولی اونم بیتاثیره
آدرس سایت ها رو باید داخل * بذاری ، اینکارو میکنی ؟ نو قسمت web and email و زیر مجموعه web access protection و url address... اسم کامل و نشانی هر سایت رو باید مثالا داخل *....* بذاری .

Acdsee رو کرککردم انگار نه انگار بازم هر روز که میخوام عکس ببینم میگه نمیخوای لیسانسبخری؟!!!

نود بطور پیش فرض نرم افزارهایی که امضای دیجیتال دارن رو آزاد میذاره برای اتصال به نت ، شما برای فیلتر کردن هر نرم افزار و بلاک کردنش از اینترنت ، بهش باید رول یا قانون تعریف کنین . آموزش اونم خواستید میتونین یه سرچ تو گوگل بزنین یا بگین تا براتون بگم . تنظیماتش در محیط اصلی نود و بخش Setup > network > configure rules and zones هست .

در کل پیشنهاد میدم حتما یکبار تنظیمات نود رو به حالت پیش فرض برگردونین . احتمالش زیاده که سیستمتون ویروسی هم باشه . نود رو که آپدیت کردید و به حالت پیش فرض برگردوندید سیستم رو بکل اسکن کنین یکبار .

فعلا روش های گفته شده رو انجام بدید نتیجه رو بگین

fariba000
12-09-2014, 13:43
بله ویندوزم اورجیناله. اونوقت ویندوز اورجینالو پاک کنم ویندوز کرک شده بذارم؟!!!

joofer
12-09-2014, 13:48
بله ویندوزم اورجیناله. اونوقت ویندوز اورجینالو پاک کنم ویندوز کرک شده بذارم؟!!!
اشکالش چیه مگه؟ شما حاضرین چندین مشکل رو تحمل کنید فقط بخاطر اینکه ویندوز اورجینال باشه؟ فایده ش چیه؟ به نظر من بگیرین عوض کنین ویندوز رو خیال خودتونو راحت کنین.

Sent from my XPERIA ZR

roya.rashidi
12-09-2014, 16:50
بنظرم اگه خارج نمیری پاک کن بره . با خیال راحت کرک شده نصب کن

fariba000
15-09-2014, 07:46
بنظرم اگه خارج نمیری پاک کن بره . با خیال راحت کرک شده نصب کن
خوب شاید بزودی برم. اما شنیدم مایکروسافت به آی پی های ایران ویندوز نمیده. نمیدونم ولی ترجیح میدم نگهش دارم تا برم و خودم ببینم.

roya.rashidi
15-09-2014, 07:58
خوب شاید بزودی برم. اما شنیدم مایکروسافت به آی پی های ایران ویندوز نمیده. نمیدونم ولی ترجیح میدم نگهش دارم تا برم و خودم ببینم.
خب حالا رفتی از همونجا یه دونه بخر دیگه عزیزم:n02:
یعنی چی به ای پی ایران ویندوز نمیده ؟؟ هروقت بخایی میتونی از هرجا ویندوز اورجینال بگیری چه ایران چه انگولا:n09:. واسه خرید و دانلود برنامه اینا از استور بله به ایرانی اجازه نمیده .
اگه میخایی بعدا ویندوز اورجینال بگیری پس نگرش دار پاکش نکن.
:n17:
راستی مشکلت الان حل شده دیگه ؟؟

Mr.World.Wide
15-09-2014, 08:28
یه مشکلی ویندوز هشت من داره
اعصابم رو بهم ریخته
احساس میکنم یه جوری باگ هستش
من سه تا یوزر ساختم
یکی ش یوزری که در موقع نصب ویندوز باید بسازی به نام Mojtaba
یکی هم یوزر محدود برای داداشم ساختم که به فیلم هام دسترسی نداشته باشه
بعد از چند روز میبینم خود به خود یه یوزر محدود میسازه به نام Mojtaba2
پاکش میکنم این یوزر رو میبینم بعد از هر بار ریست شدن یا دو بار ریست و خاموش شدن باز خود به خود میسازه
آنتی ویروز اورجینال هم نصب دارم و چندبار ویروس یابی کردم ولی بازم درست نشد
اصلا تا به حال همچین مشکلی نداشتم من

roya.rashidi
15-09-2014, 08:39
یه مشکلی ویندوز هشت من داره
اعصابم رو بهم ریخته
احساس میکنم یه جوری باگ هستش
من سه تا یوزر ساختم
یکی ش یوزری که در موقع نصب ویندوز باید بسازی به نام Mojtaba
یکی هم یوزر محدود برای داداشم ساختم که به فیلم هام دسترسی نداشته باشه
بعد از چند روز میبینم خود به خود یه یوزر محدود میسازه به نام Mojtaba2
پاکش میکنم این یوزر رو میبینم بعد از هر بار ریست شدن یا دو بار ریست و خاموش شدن باز خود به خود میسازه
آنتی ویروز اورجینال هم نصب دارم و چندبار ویروس یابی کردم ولی بازم درست نشد
اصلا تا به حال همچین مشکلی نداشتم من
خب شاید برادرتون اینکارو میکنه :n09:
یه یوز جدید واسه خودتون بسازید . فولدر یوزم از ادرس C:/Users/mojtaba2 هم mojtaba رو پاک کنید. ببنید فرقی میکنه یانه .
انتی ویرس اپدیت باشه . پروسه اضافیه رو چک کنید ببنید فعال نیست ؟؟
موقع لودخیلی طول میکشه یا عادیه ؟؟
:n26:

Mr.World.Wide
15-09-2014, 08:42
خب شاید برادرتون اینکارو میکنه :n09:
یه یوز جدید واسه خودتون بسازید . فولد یوزم از ادرس C:/Users/mojtaba2 هم mojtaba رو پاک کنید. ببنید فرقی میکنه یانه .
انتی ویرس اپدیت باشه . پروسه اضافیه رو چک کنید ببنید فعال نیست ؟؟
موقع لودخیلی طول میکشه یا عادیه ؟؟
:n26:
برادر با خواهر عزیز
گفتم یوزر برادرم چیه؟؟
محدوده
یوزر های محدود تو ویندوز های مایکروسافت ورژن قم ش توانایی ساخت یوزر جدید رو ندارن :D

تا حالا پوشه یوزر جدید رو پاک نکردم بببینم فرقی میکنه یا نه
ولی بعید میدونم فرق کنه
ظهر میرم خونه باز تستش میکنم
نه پروسه ای در کار نیست
لود ویندوز هم کاملا عادی هستش

فرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalk

nini bad
15-09-2014, 08:49
اشکالش چیه مگه؟ شما حاضرین چندین مشکل رو تحمل کنید فقط بخاطر اینکه ویندوز اورجینال باشه؟ فایده ش چیه؟ به نظر من بگیرین عوض کنین ویندوز رو خیال خودتونو راحت کنین.

Sent from my XPERIA ZR

درود بر شما ...
به نظرم تا وقتی نمی توانیم مشکل شخصی را حل کنیم بهتره راهکار های اشتباه هم پیشنهاد ندهیم شما گه ویندوز کرک شده را به اورجینال ترجیح میدید نمی توانید برای حل مشکل دیگران را هم مجبور به این کار کنید ...

roya.rashidi
15-09-2014, 08:51
برادر با خواهر عزیز
گفتم یوزر برادرم چیه؟؟
محدوده
یوزر های محدود تو ویندوز های مایکروسافت ورژن قم ش توانایی ساخت یوزر جدید رو ندارن :D

تا حالا پوشه یوزر جدید رو پاک نکردم بببینم فرقی میکنه یا نه
ولی بعید میدونم فرق کنه
ظهر میرم خونه باز تستش میکنم
نه پروسه ای در کار نیست
لود ویندوز هم کاملا عادی هستش

فرستاده شده از Nexus 5ِ من با Tapatalk
مزاح خدمتون عرض کردم برادر گرامی
..
خب فرق نکنه باید لود خیلی زیاد طول بکشه
به هرحال
فقط یادتون نره فلدر رو از سطل زباله هم حتما پاک کنید. مخض اطمنیان بعد پاک کردن فلدر یه فایل چند گیگی کپی کنید تو درایو سی .

fariba000
15-09-2014, 19:07
خب حالا رفتی از همونجا یه دونه بخر دیگه عزیزم:n02:
یعنی چی به ای پی ایران ویندوز نمیده ؟؟ هروقت بخایی میتونی از هرجا ویندوز اورجینال بگیری چه ایران چه انگولا:n09:. واسه خرید و دانلود برنامه اینا از استور بله به ایرانی اجازه نمیده .
اگه میخایی بعدا ویندوز اورجینال بگیری پس نگرش دار پاکش نکن.
:n17:
راستی مشکلت الان حل شده دیگه ؟؟

والله مشکلم با فایرفاکس پنداری حل شده. حالا اکسپلورر با فیلترشکن کنار نمیاد. فایرفاکس ایمیل رو باز نمیکنه بعد اکسپلورر از تو سایت یاهو ایمیل رو باز میکنه ولی اگه بخوام از یاهومسنجر به ایمیلم برم چون فایرفاکس مرورگر انتقاله نمیره. خلاصه همه چی قرو قاطیه دیگه.

roya.rashidi
15-09-2014, 19:13
والله مشکلم با فایرفاکس پنداری حل شده. حالا اکسپلورر با فیلترشکن کنار نمیاد. فایرفاکس ایمیل رو باز نمیکنه بعد اکسپلورر از تو سایت یاهو ایمیل رو باز میکنه ولی اگه بخوام از یاهومسنجر به ایمیلم برم چون فایرفاکس مرورگر انتقاله نمیره. خلاصه همه چی قرو قاطیه دیگه.
خب از پیغامش اسکرین شات بزار . کلا از یاهو میخایی با فایر فوکس باز کنی بله پیغام میده منم اون موقع ها استفاده میکردم این مشکلو داشتم فک کنم کرش میشد .

fariba000
24-09-2014, 16:07
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!
تا حالا وقتی فیلترشکن روشن بود IE ارور میداد و وارد هیچ سایتی نمیشد،از امروز فایرفاکس هم همکاری نمیکنه.
با توجه به اینکه توی آنتی ویروس ورود به سایتها رو با ستاره آزاد کردم دیگه نمیدونم باید چکارکنم.
حتی رفتم استفاده زمانی دادم بازم عمل نکرد.
لطفا راهنمایی کنید.

Dr.Hate
24-09-2014, 17:21
پیغام مرورگرهایتان در زمان باز نشدن چیه؟

چند نکته مربوط به تایپیک شما
اگر ارجینال بودن ویندوز برات مهمه شما براحتی میتونید ویندوز رو رفرش کنید و به حالت کارخانه برگردانید در ضمن ویندوز 8 های معمول در بازار یا در سایت ها کرک شده نیستند بلکه بصورت تریال و آزمایشی اماده رجیستر شدن هستند که برخی از یوزرها این نوع ویندوز رو کرک میکنند و برخی با اسکایپ بصورت کاملا مجانی و قانونی ویندوز رو اکتیو و رجیستر میکنند که کوچکترین فرقی با ارجینال ندارد شما هم میتونید بعد از پاک کردن ویندوز از ترفند اسکایپ استفاده کنید!
فریب تبلیغات بازار مکاره کپی رایت را نخورید!
نود 32 به اذعان بسیاری از کارشناسان همین انجمن بسته امنیتی بسیار ضعیفی هست اگر سبکی و هوش و قدرت مدنظرتان هست نورتون اینترنت سکوریتی رو نصب کنید و در بخش مربوطه در انجمن دنبال سریال هاش بگردید و رجیستر کنید همونطور که میدونید سریال ها همان عمل کرک را انجام نمیدهند و درواقع سریالهای لو رفته یا بدست امده از رندمایزکرکینگ هستند که بخاطر ضعف سیستم شرکت مربوطه بدست آمده اند، پس در صورت وجود کد ها و سریال ها نگران ارجینال یا غیر ارجینال بودن نرم افزار نباشید زیرا هیچ فرقی باهم ندارند (شاید تنها در تایم اکتیو بودن)

fariba000
24-09-2014, 19:58
پیغام مرورگرهایتان در زمان باز نشدن چیه؟

چند نکته مربوط به تایپیک شما
اگر ارجینال بودن ویندوز برات مهمه شما براحتی میتونید ویندوز رو رفرش کنید و به حالت کارخانه برگردانید در ضمن ویندوز 8 های معمول در بازار یا در سایت ها کرک شده نیستند بلکه بصورت تریال و آزمایشی اماده رجیستر شدن هستند که برخی از یوزرها این نوع ویندوز رو کرک میکنند و برخی با اسکایپ بصورت کاملا مجانی و قانونی ویندوز رو اکتیو و رجیستر میکنند که کوچکترین فرقی با ارجینال ندارد شما هم میتونید بعد از پاک کردن ویندوز از ترفند اسکایپ استفاده کنید!
فریب تبلیغات بازار مکاره کپی رایت را نخورید!
نود 32 به اذعان بسیاری از کارشناسان همین انجمن بسته امنیتی بسیار ضعیفی هست اگر سبکی و هوش و قدرت مدنظرتان هست نورتون اینترنت سکوریتی رو نصب کنید و در بخش مربوطه در انجمن دنبال سریال هاش بگردید و رجیستر کنید همونطور که میدونید سریال ها همان عمل کرک را انجام نمیدهند و درواقع سریالهای لو رفته یا بدست امده از رندمایزکرکینگ هستند که بخاطر ضعف سیستم شرکت مربوطه بدست آمده اند، پس در صورت وجود کد ها و سریال ها نگران ارجینال یا غیر ارجینال بودن نرم افزار نباشید زیرا هیچ فرقی باهم ندارند (شاید تنها در تایم اکتیو بودن)

پیغام خاصی نیست. اینکه نمیتونه سایتی رو باز کنه. مثل زمانی که شما اصلا به اینترنت وصل نباشی.
برگردوندن به دیفالت کارخونه یعنی از دست دادن کلی تغییرات که روی آی دی ام، همین آنتی ویروس و نرم افزارهای دیگه انجام دادم.
خوب همه میگن که نود بسته امنیتی ضعیفیه ولی کمترین کاری که تا الان برای من کرده سالم نگهداشتن سیستم من از ویروسهای رنگ و وارنگ اینترنتیه برای من که 24 ساعت تو نت میچرخم.
علتی که آنتی ویروس رو خریدم همین کدها و گشتن دنبال یه کد بروز بود.
امروز کد رو میگرفتم به شب نرسیده از دست میرفت و دوباره باید دنبال یه کد دیگه میگشتم.
در مورد استفاده از ترفند اسکایپ واقعا نمیتونم این روزها که چند وقت دیگه سال نسخه اورجینالم تمامه و از طرفی ممکنه برم سفر خارج امکان خرید در شرایط سالم رو از دست بدم.
تصور من اینه که هر چی هست زیر سر فیلترشکنه که تداخل ایجاد میکنه.
از راهنمایی های شما ممنونم

Dr.Hate
24-09-2014, 22:26
اسم فیلترشکنتو نمیدونم ولی اگر اولتراسورف باشه یه سری باگ در set شدن پرو-کسی داره که فکر میکنم با افزونه switchysharp درست بشه
در هر صورت به ست شدن خودکار اکتفا نکن و یا بصورت دستی و یا بصورت افزونه ست کن ببین درست میشه یا نه تیک bypass در IE رو هم یکبار بردار دوباره بزار

mohsen.salehimanes
19-10-2014, 20:34
من وقتی وارد ویندوز میشم جدیدن این ارور میاد و قبلا نبود ! چیکار کنم تا درست شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roya.rashidi
20-10-2014, 12:15
من وقتی وارد ویندوز میشم جدیدن این ارور میاد و قبلا نبود ! چیکار کنم تا درست شه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل اکسپلورت معیوب شده .فک نمیکنم گزینه استارت اینام براتون بیاد .
از طریع ران Explorer.exe رو که در داخل درایور سی فولدر Windows هست اجرا کنید ببینید درس میشه ؟؟