PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با مودم D-Link -2730U

gigi_alex
03-09-2014, 23:42
درود
خسته نباشید
من مودم D-Link DSL-2730U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])1 ماه خریدم .
مشکلی که با این مودم دارم اینه که همش قطع و وصل میشه .
وقتی با لپ تاپ یا گوشی با وایرلس بهش وصل میشم هر چند دقیقه یه بار قطع میشه . بعضی وقتها بقل مودم هم باشم بازم قدرت آنتن لپ تاپ یا گوشی روی 1-2 هست .
باید حتما خاموش روشنش کنم تا درست بشه .
فقط هم با وایرلس این مشکلو داره .

مشکل از کجاست ؟

3274
04-09-2014, 05:41
درود
خسته نباشید
من مودم D-Link DSL-2730U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 ماه خریدم .
وقتی با لپ تاپ یا گوشی با وایرلس بهش وصل میشم هر چند دقیقه یه بار قطع میشه . بعضی وقتها بقل مودم هم باشم بازم قدرت آنتن لپ تاپ یا گوشی روی 1-2 هست .

مشکل از کجاست ؟
نباید اینطور باشه
داخل ص کانفیگ قدرت سیگنال روتر رو میشه کم و زیاد کرد
اما اگر نتونستی کاری پیش ببری ببر گارانتی چون مشخصه مشکل داره

EXTREME
04-09-2014, 08:57
درود
خسته نباشید
من مودم D-Link DSL-2730U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1 ماه خریدم .

مشکل از کجاست ؟

احتمالش هست که آداپتور ایراد داشته باشه ببرید گارانتی تا بررسی کنند

gigi_alex
04-09-2014, 12:16
قدرت سیگنال زیاد کردم ولی تغییری نداشت .
بعضی مواقع هم ناگهان بعد از قطع شدن وایرلس . رو لپ تاپ میزنه شبکه ای موجود نیست . بعد یه بار خاموش و روشن کردن مودم دوباره شبکه موجود میشه .
اوایل هم مک آدرس گذاشته بودم رو مودم . 10 ثانیه 1 بار قطع میشد نت . با برداشتن مک آدرس کمی بهتر شد ولی هنوز قطعی داره .
یه چیز عجیب دیگه هم هست . اینه که این مودم به دسکتاپ (به وسیله کابل) و لپ تاپ وصله .
بعضی مواقع تا وقتی که دسکتاپ روشن نباشه و نت وصل نباشه روی دسکتاپ روی لپ تاپ وایرلس و نت وصل نمیشه .

gigi_alex
07-10-2014, 23:48
بعد از قطع شدن های زیاد مودم ریست کردم . کمی اوضاع بهتر شد ولی بازم قطع میشه . مخصوصا وقتی که با 2تا وسیله میخوام از wifi استفاده کنم سریع قطع میشه و باید wifi خاموش روشن کنم .
مشکلات قبلیو دیگه نداره ولی هنوز مشکل قطع شدن داره .
دوستان کسی نیست کمک کنه ؟؟
مودمو بدم گارانتی یا درست میشه ؟؟ چون مودم جایگزین ندارم جاش بزارم نمیتونم 1-2 هفته صبر کنم

EXTREME
08-10-2014, 09:36
بعد از قطع شدن های زیاد مودم ریست کردم . کمی اوضاع بهتر شد ولی بازم قطع میشه . مخصوصا وقتی که با 2تا وسیله میخوام از wifi استفاده کنم سریع قطع میشه و باید wifi خاموش روشن کنم .
مشکلات قبلیو دیگه نداره ولی هنوز مشکل قطع شدن داره .
دوستان کسی نیست کمک کنه ؟؟
مودمو بدم گارانتی یا درست میشه ؟؟ چون مودم جایگزین ندارم جاش بزارم نمیتونم 1-2 هفته صبر کنم

وقتی مودم گارانتی داره بدید گارانتی حتما حالا یا آداپتورش ایراد داره یا ایراد از خود مودم است که براتون عوض کنن

mhddddd
25-10-2014, 14:58
سلام دوستام من هم مودم 2730 دارم همین مشکل رو دارم اگه کسی راه حلی داره بگه ممنون