PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با کارت گرافیک ایسوز GT640 2GIG DDR3

fokahi110
03-09-2014, 18:51
سلام من کارت گرافیکم ایسوز مدل GT 640 از نوع 2 گیگ DDR3 هست ویندوز 8.1 نصب کردم درایور هم کامل نصبه وقتی درمحیط ویندوز با مرورگر گوگل کروم کار میکنم یهویی مرورگر و کلا کامپیوترم قفل میکنه و صفحه مانیتورم سیاه میشه و یه مثلث زرد رنگ میاد رو ایکونهای زیر ویندوز که درایور کارت گرافیک ریزپودینگ شد ایراد از چی هست دوستان مشکل ازکجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟راهنمایی کنید لطفا:n04::n13:

fokahi110
03-09-2014, 19:52
کمک دوستان کلافه شدم

gigi_alex
03-09-2014, 23:25
دوست عزیز این یع باگ توی کارت گرافیک هست . خیلی همه گیره .
خود من به شدت با این مشکل روبرو هستم .
یه مدتی اینقدر این اررور زیاد شد که دیگه کار نکرد گرافیکم و رفت تعمیرگاه .
هم میتونه مشکل نرم افزاری باشه هم سخت افزاری .
اون موقع که میگشتم تو نت دنبال راه حلش یه سریا گفته بودن تغییر درایور (قدیم یا جدید) بهترین و سازگار ترین درایور پیدا کنید . من تست کردم مشکل کمی کمتر شد ولی هنوز پا برجا بود .
جالب این بود که وقتی تعداد این اررور ها زیاد شد دمای گرافیک هم رفت بالا تا جایی که یه روز از صفحه ی بوت سیستم همه چی شطرنجی بود .
من رو چند تا کارت گرافیک این مشکلو دیدم واقعا نمیدونم علتش چیه . کلی تو نت گشتم هیچ دلیل درستی نیافتم .

EXTREME
04-09-2014, 08:58
سلام من کارت گرافیکم ایسوز مدل GT 640 از نوع 2 گیگ DDR3 هست ویندوز 8.1 نصب کردم درایور هم کامل نصبه وقتی درمحیط ویندوز با مرورگر گوگل کروم کار میکنم یهویی مرورگر و کلا کامپیوترم قفل میکنه و صفحه مانیتورم سیاه میشه و یه مثلث زرد رنگ میاد رو ایکونهای زیر ویندوز که درایور کارت گرافیک ریزپودینگ شد ایراد از چی هست دوستان مشکل ازکجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟راهنمایی کنید لطفا:n04::n13:

یک علت میتونه از ویندوز باشه یک علت هم از درایورهای گرافیک با ورژن های مختلف درایور و آخرین ورژن درایور هم تست کنید ببینید چی میشه اگه درست نشد مشکل سخت افزاری میتونه باشه

fokahi110
04-09-2014, 14:20
یک علت میتونه از ویندوز باشه یک علت هم از درایورهای گرافیک با ورژن های مختلف درایور و آخرین ورژن درایور هم تست کنید ببینید چی میشه اگه درست نشد مشکل سخت افزاری میتونه باشه

سلام ممنون میخوام والا بفروشمش ازشرش خلاص بشم قبلا هم مشکل داشتم باهاش رو مادربرد قدیمی کل سیستم رو عوض کردم به خاطر این کارت منتها اینها بازم فیلم به سرم داره درمیاره میخوام کارت گرافیک خواهرم رو بخرم مدل دقیقش GTX 660 هست اون میخواد مدل بالاتر بخره در مورد GTX 660 یه توضیحی بدید ایا کارت خوبی هست نسبت به مال خودم GT640 ??? واینکه خواهرم میخواد GTX 760 OC بخره که قیمتش تو لیون 1 میلیون و30 هست خوبه یا نه از 660 بالاتره؟مرسی

درضمن مانیتور فول اچ دی VX229H مارک ASUS به این کارت فعلی خودم وصل کردم GT640 ممکنه نکشه پسش بزنه؟؟؟؟؟؟؟

akbarferdosi
16-09-2014, 14:38
با سلام
دوست گرامی کارت gt640 برای بازیهای امروزی بخصوص فول اچ دی جزء کارت های ضعیف بشما میاد و مخصوصا نسبت به قیمتش ارزش خریدش پایینه مشخصه بارز این کارت کم مصرف بودن و خنک بودنه درضمن این رو هم عرض کنم برای افرادی که نیاز به تنظیمات بالا در بازیها و یا بازی در فول اچ دی ندارن مناسبه

ولی درمورد کارت gtx660 که قابل قیاس با این کارت نیست و بسیار بسیار قویتره خب اصلا رنجش فرق میکنه و نیاز به پاور قوی و دوتا 6 پین داره که خب مصرفش بالاست وپرحرارت که بسته به نوع کارت فرق میکنه ولی کارت فوق العاده ای مخصوصا برای مانیتور شماست و براحتی تنظیمات بالارو جوابگوست

البته باید سیستمی که برای این کارت استفاده میشه قابل قبول باشه
GTX 760 OCهم که جای خو داره و انتخاب گمیرهای حرفه ایه!