PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای کارت گرافیک

achilay
02-09-2014, 10:52
با سلام و خسته نباشید

من یه کارت گرافیک ایسوس دارم که روش یه فن هست.عکس کارت رو هم ضمیمه کردم. این فن خیلی صدای زیادی تولید می کنه.برداشتم روغن هم زدم درست نشد.چیکار میشه کرد؟ از اون فن ها تو بازار هست؟ عوض کنم درست میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roya.rashidi
02-09-2014, 12:01
بله . هست . اول ببینید به چیزی گیر نمیکنه .
اگه نه و به فن مخصوص هم دسترسی نداشتید .
با توجه به گرافیکت باید کاردستی درستی کنید : :n02:
خودتون یه فنه گنده از این معمولیا بچسبونید به سینک . اون فن قدیمی هم در بیارید .
فقط حتما دمارو اول چک کنید . دمای فعلیشم چک کنید .

فک کنم دمای فعلیش یه ذره بالا باشه اگه فن کند کار کنه .

TREASURES
02-09-2014, 12:11
اگه مطمئن هستید که فن گرافیک مشکل داره عوضش کنید
تو بازار هم به مقدار فراوان موجوده

achilay
02-09-2014, 12:57
قیمت این فن ها چقدره تو بازار؟ از این فن های کوچیک هست دیگه. اون فلز هم باید تعویض بشه؟ چون فقط فن کار نمی کنه صدا هم نیست وقتی کار می کنه صدا تولید میشه.با روشن شدن کامپیوتر فن گرافیک شروع میکنه به صدای اره برقی در آوردن

roya.rashidi
02-09-2014, 12:59
قیمت این فن ها چقدره تو بازار؟ از این فن های کوچیک هست دیگه
اره هست . قبلا 5 تومن بود . بستگی به موقعیت داره الان فک کنم 15 اینا شده باشه.

achilay
02-09-2014, 13:02
بله . هست . اول ببینید به چیزی گیر نمیکنه .
اگه نه و به فن مخصوص هم دسترسی نداشتید .
با توجه به گرافیکت باید کاردستی درستی کنید : :n02:
خودتون یه فنه گنده از این معمولیا بچسبونید به سینک . اون فن قدیمی هم در بیارید .
فقط حتما دمارو اول چک کنید . دمای فعلیشم چک کنید .

فک کنم دمای فعلیش یه ذره بالا باشه اگه فن کند کار کنه .

دماش بالا میره که فن کار می کنه با روشن شدن کامپیوتر

roya.rashidi
02-09-2014, 13:06
دماش بالا میره که فن کار می کنه با روشن شدن کامپیوتر
ببخشید یعنی چی ؟؟
دما باید تا یه حدی بالا بره
بسته به مدل گرافیکتون که فک کنم واسه شما نهایتا 55 یا 60 باید باشه دیگه .

achilay
02-09-2014, 13:26
ببخشید یعنی چی ؟؟
دما باید تا یه حدی بالا بره
بسته به مدل گرافیکتون که فک کنم واسه شما نهایتا 55 یا 60 باید باشه دیگه .

اولاش فن کار نمی کرد الان به نظر من دمای گرافیک بالا رفته که فن کار می کنه.چندماهیه اینجوریه

roya.rashidi
02-09-2014, 13:43
اولاش فن کار نمی کرد الان به نظر من دمای گرافیک بالا رفته که فن کار می کنه.چندماهیه اینجوریه
بعید میدونم این گرافیک به نسبت دماش فن شروع کنه به کار کردن . احتمالا از اول ایرد داشته . البته چک کنین ببینید برقی که میرسه به فن مشکل نداشته باشه. الکی فن نخرید.
:n26:

achilay
02-09-2014, 14:33
بعید میدونم این گرافیک به نسبت دماش فن شروع کنه به کار کردن . احتمالا از اول ایرد داشته . البته چک کنین ببینید برقی که میرسه به فن مشکل نداشته باشه. الکی فن نخرید.
:n26:
سیستم رو جدید گرفتم.فقط کارت گرافیک مال دو سال پیشه و جدید نیست

ferysery
03-09-2014, 16:15
دوست عزيز اولاش كه صدا نميداده چون سالم بوده ياتاقانش الان كه سابيده شده به صدا افتاده و اهنشم دست نزن و سعي نكن با اهن عوض كني كه خوب جفت و جور نميشه با سطح روي چيپ ، بهترين كار ،كاردستي هست،يعني فن رو كه با سه تا پيچ سفت و ريز به اهن وصل هستن رو با يك پيچگوشتي چهارسو سالم و ظريف باز ميكني و فن رو جدا ميكني ميندازي كنار و يه فن كيس مياري با نخ يا كاموا ميبندي به كارت كه مماس بشه به اهن و بعدشم برق فن رو از سرفيش پاور ميگيري و حله من بارها اين كارو براي كيسهاي مختلف انجام دادم و چون از ظاهر كارت شما هم معلومه كه از مدلهايي نيس كه خيلي داغ بشه و نگراني نداريد

Sent from my iPad using Tapatalk

achilay
04-09-2014, 19:20
دوست عزيز اولاش كه صدا نميداده چون سالم بوده ياتاقانش الان كه سابيده شده به صدا افتاده و اهنشم دست نزن و سعي نكن با اهن عوض كني كه خوب جفت و جور نميشه با سطح روي چيپ ، بهترين كار ،كاردستي هست،يعني فن رو كه با سه تا پيچ سفت و ريز به اهن وصل هستن رو با يك پيچگوشتي چهارسو سالم و ظريف باز ميكني و فن رو جدا ميكني ميندازي كنار و يه فن كيس مياري با نخ يا كاموا ميبندي به كارت كه مماس بشه به اهن و بعدشم برق فن رو از سرفيش پاور ميگيري و حله من بارها اين كارو براي كيسهاي مختلف انجام دادم و چون از ظاهر كارت شما هم معلومه كه از مدلهايي نيس كه خيلي داغ بشه و نگراني نداريد

Sent from my iPad using Tapatalk

رفتم بیرون پرسیدم از این فن کوچیک ها هست که می تونم فن رو عوض کنم.قیمتش رو هم 5 تومن گفت