PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد بهترین کتاب آموزش فوتوشاپ روتوش عکس

mahdi-mo
01-09-2014, 16:02
سلام
دوستان یکی از اقوام میخواد فوتوشاپ رو یاد بگیره گفت بیشتر روتوش عکسو میخوام یاد بگیرم گفت چی پیشنهاد میکنی؟
گفتم بیام از شما که اینکاره این بپرسم
لطفا نام کتاب یا همون منبع رو با ذکر کامل مشخصات بهم بگین
ممنون

harrypotter400
01-09-2014, 17:18
سلام
کتاب خاصی نیاز نداره
من خودم آموزش اختصاصی و کتمل رتوش رو توی وبلاگم گذاشتم که تا دو سه روز دیگه آماده میشه
می تونه هر چیزی هم نیاز داره توی اینترنت پیدا کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توی قسمت آموزش فتوشاپ:n01:

harrypotter400
01-09-2014, 18:56
بهش بگو فردا آمادس
تمام مطالب مربوط به رتوش رو گذاشتم
دیگه هر عکسی رو که بخواد میتونه رتوش کنه بدون پرداخت هزینه ای:n01:

aref.n
07-09-2014, 09:46
بهترین راه برای حرفه ای شدن از نظر من فیلم اموزشی هست که میتونی بری سراغ لیندا که پولی ولی اگه ایرانی میخوای بردیا علمی اموزش های خوبی داره ...

بردیا علمی (ایرانی ها مقدم ترن ... رایگان هم هست):

لیندا هم پولی هستش (اونم دلار):
اگه لیندا میخوای باید از سایت های ایران دانلود کنی ...

Akkkas
21-01-2015, 15:56
سایت پیکسلفا مخصوص ویرایش عکسه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

النا بخشی
23-07-2015, 19:18
بله آموزش های بردیا علمی واقعاً بی نظیره:n01:

Craker
09-10-2015, 22:21
من یه راه میان بر بهت نشون میدم استفاده از نرم افزار PhotoInstrument یه نرم افزار کم حجم که کار با هاش خیلی راحته و جون میده برای روتوش در قسمتHelp نرم افزار تمام کارایی نرم افزار رو به حالت ویدیو نشون میده یعنی موس تو کار نمیکنه و اون انگار داره با نرم افزار کار میکنه اگه میخوای فقط روتوش یاد بگیری این نرم افزار رو انتخاب کن بدون نیاز به نصب هم هست میتونی اونو از این آدرس دانلود کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Shahin King
14-10-2015, 18:50
سلام

در قسمت " آموزش " همین انجمن میتونین آموزش های زیادی برای فراگیری روتوش و اصلاح تصاویر پیدا کنید .

قربان شما
شاهین :11: