PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ Other Social Network ] / مسائل و مشکلات مربوط به سایر شبکه های اجتماعی

mtchabok
31-08-2014, 20:43
با توجه به افزایش زیرساختهای اینترنت و توسعه وب ،‌نیاز هرچه بیشتر برای ارتباط و نوشتن و منتشر کردن نظرها ، عقاید و افکار ، احساس شد. به همین دلیل شبکه های اجتماعی جای خودرا در بین سایر سرویسهای موجود در وب باز کرده و افراد بیشتری را جذب خود کرد .

در این تاپیک سعی میکنیم تا به سوالات و مشکلاتی که در شبکه های اجتماعی ( در نحوه استفاده و یا مشکلات احتمالی ای ) بوجود میاد پرداخته تا همه در کنار هم ، از این بستر به نحو درست و مفید استفاده کنیم .

* در هنگام بحث و مطرح کردن سوال به قوانین انجمن سرویس های آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) توجه کنید .
متشکرم :n16:
تیم مدیریت انجمن سرویس های آنلاین

toa.mr55
03-09-2014, 21:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام
در فیسبوک وقتی که لایک میزنم کنار لایک منویسه فقط شما در صورتی که بعضی از دوستان لایک میزنند نام کاربری آنها را نشان و نوشته میشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](عکس مورد نظر)
برای این تنظیمات باید چکار کرد باتشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Milad4171
08-09-2014, 23:38

با سلام
در فیسبوک وقتی که لایک میزنم کنار لایک منویسه فقط شما در صورتی که بعضی از دوستان لایک میزنند نام کاربری آنها را نشان و نوشته میشود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](عکس مورد نظر)
برای این تنظیمات باید چکار کرد باتشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام.
دوست عزیز تنظیمات نداره. داره میگه شما این موضوع رو لایک کردین. و چون شما با پروفایل خودتون وارد شدین مثل بقیه به صورت لینک یا اسم نمایش داده نمیشه. در حالت انگلیسی مینویسه You و .... بقیه افرادی که اون پست یا هرموضوعی رو لایک کردن.

RMaaneMan
09-09-2014, 14:22
سلام..
کسی می دونه مزیت و فایده ی ساخت "فن پیج" و پیج هایی مثل طنز و جوک و غیره توی فیسبوک چیه؟
اصلاً فایده ای داره؟ میشه با ساختن همچین پیج هایی درآمدزایی کرد؟!!

Milad4171
09-09-2014, 17:24
سلام..
کسی می دونه مزیت و فایده ی ساخت "فن پیج" و پیج هایی مثل طنز و جوک و غیره توی فیسبوک چیه؟
اصلاً فایده ای داره؟ میشه با ساختن همچین پیج هایی درآمدزایی کرد؟!!
این صفحات که معمولا مسائل مختلفی رو داخلش داره ( بسته به موضوع ) با بالا رفتن تعداد نمایش یا لایک و شیر و غیره و عبور کردن از مرز مشخصی ، وارد مرحله درامد زایی بشود.
این حرکت در سرویس یوتیوپ هم وجود داره. ویدیوهایی که بالاتر از 100 هزارتا بازدید میشن ، تبلیغات روی اونها قرار میگیره و بسته به پیجی که اون فرد داره میتونه اسپانسر بری اون صفحه خودش داشته باشه یا خیر.
در ایران این حرکت فکر میکنم خیلی مفید نباشه ( نبود حساب بین اللمللی) اما در مناطق دیگه با وجود اسپانسرها در صفحات پر بازدید پولی به حساب فرد صاحب صفحه نیز واریز میشه.
یکی از مهم ترین دلایل التماس واسه لایک و شیر این موارد هست:n02:

S0R3N4
11-09-2014, 18:38
سلام دوستان
من دچار یک مشکل عجیب و غریب شدم؛
یه بنده ی خدایی رو بلاک کرده بودیم ما.
بعد از مدتی الان از بلاک در آوردیمش.
ولی نه اون اسم ما رو سرچ میکنه میتونه ما رو پیدا کنه؛نه من میتونم اونو پیدا کنم؛
حتی لینک مستقیم پروفایلشم برای من فرستاده؛ولی اون لینک رو باز میکنم با اررور Page Not Found مواجه میشم؛
ممکنه اون موقع(که مدت زیادی ازش گذشته من یادم نیست) به جز بلاک کردن کار دیگه ای هم کرده باشم که مثلا نتونه رد اکونت منو بگیره یا چیز دیگه ای؟!کلا میشه به جز بلاک کردن کار دیگه ای انجام داد تا من اون ها رو هم بررسی کنم ببینم مشکل از چیه؟آخه الان UnBlock کردمش.ولی بازم نه اون میتونه من رو پیدا کنه؛نه من میتونم اونو پیدا کنم؛
به نظرتون این مشکل به چه صورت حل میشه؟
خیلی ممنون میشم تا راهنمایی بفرمایید منو...
:n27::n27::n27:

ملا نصرالدین
17-09-2014, 10:21
سلام دوستان
هنگام ورود من به فیسبوک این ارور رو میده
من با سایفون به فیسبوک وصل میشم
account is temporarily locked

بعد هم میگه به چند سوال پاسخ بدید ولی هیچ سوالی نمیاد

B3HZ@D
17-09-2014, 10:40
دلایل زیادی میتونه داشته باشه .
ولی احتمالن بخاطر استفاده از نرم افزارهای عبور از فیل.ترـه و چون IP شما به طور مداوم دچار تغییر شده باعث بلاک شدن اکانت شما شده .
از چه مرورگری استفاده میکنید ؟

ملا نصرالدین
17-09-2014, 13:59
دلایل زیادی میتونه داشته باشه .
ولی احتمالن بخاطر استفاده از نرم افزارهای عبور از فیل.ترـه و چون IP شما به طور مداوم دچار تغییر شده باعث بلاک شدن اکانت شما شده .
از چه مرورگری استفاده میکنید ؟

بله من خودم هم همین نظررو دارم ولی مگر چاره ای جز استفاده از قیلطر شکن هست؟
مرورگر فایر فاکس 32.0.1

shayan0o21
17-09-2014, 14:38
بله من خودم هم همین نظررو دارم ولی مگر چاره ای جز استفاده از قیلطر شکن هست؟
مرورگر فایر فاکس 32.0.1

به خاطر ورود از چند آی پی از چند کشور مختلف هست :n02:
هیچ راهی ندارید جز اینکه عکس ها رو شناسایی و تایید کنید تا اکانت دوباره باز بشه :n03:

ملا نصرالدین
17-09-2014, 17:24
به خاطر ورود از چند آی پی از چند کشور مختلف هست :n02:
هیچ راهی ندارید جز اینکه عکس ها رو شناسایی و تایید کنید تا اکانت دوباره باز بشه :n03:

متاسفانه هیچ عکسی رو به من نشون نمیده.اولش ارور میده که اکانت شما قفل شده و باید به چند سوال پاسخ بدید
بعد این ارور رو میده

no verification methods are currently available. Please come back later.‎

B.Russell
17-09-2014, 17:49
متاسفانه هیچ عکسی رو به من نشون نمیده.اولش ارور میده که اکانت شما قفل شده و باید به چند سوال پاسخ بدید
بعد این ارور رو میده

no verification methods are currently available. Please come back later.‎

باید مدتی صبر کنید، چون احتمالا یک بار اشتباهی رو در دادن اطلاعات مرتکب شده اید.
البته این مشکلات بیشتر زمانی پیش میاد که نام پروفایل با ایمیل زیاد هماهنگی نداشته باشه.

میتونین در بخش فراموش کردن پسورد و وارد کردن ایمیل، بخواهید پسوردتون رو به ایمیل بفرسته و پس از یکی دو روز صبر کردن، از اون طریق وارد صفحه خودتان بشید.

سلام دوستان
من دچار یک مشکل عجیب و غریب شدم؛
یه بنده ی خدایی رو بلاک کرده بودیم ما.
بعد از مدتی الان از بلاک در آوردیمش.
ولی نه اون اسم ما رو سرچ میکنه میتونه ما رو پیدا کنه؛نه من میتونم اونو پیدا کنم؛
حتی لینک مستقیم پروفایلشم برای من فرستاده؛ولی اون لینک رو باز میکنم با اررور Page Not Found مواجه میشم؛
ممکنه اون موقع(که مدت زیادی ازش گذشته من یادم نیست) به جز بلاک کردن کار دیگه ای هم کرده باشم که مثلا نتونه رد اکونت منو بگیره یا چیز دیگه ای؟!کلا میشه به جز بلاک کردن کار دیگه ای انجام داد تا من اون ها رو هم بررسی کنم ببینم مشکل از چیه؟آخه الان UnBlock کردمش.ولی بازم نه اون میتونه من رو پیدا کنه؛نه من میتونم اونو پیدا کنم؛
به نظرتون این مشکل به چه صورت حل میشه؟
خیلی ممنون میشم تا راهنمایی بفرمایید منو...
:n27::n27::n27:

اگر از بلاکینگ درش آوردین، دیگر محدودیتی برای اینکه پروافایلش رو نبینید وجود نداره.
ازش بخواهید به جای سرچ کردن آدرس پروفایل شمارو وارد کنه.

اگر روی اسمتون کلیک کنید، آدرس پروفایل فیسبوکتون دیده میشه، مثلا :

facebook.com/S0R3NA رو اگر مشخص کرد این لینک رو براش بفرستید، یا برعکس آدرس پروفایلش رو بگیرید به جای سرچ کردن.
اگر باز هم نرفت، یعنی یکی از طرفین هنوز UNBLOCK نکرده.

mahyarSAMSUNG
18-09-2014, 21:02
اکانت فیس بوکم یهو به پیج تبدیل شده :n28::n28::n28::n28:
توروخدا اگه میشه کمکم کنید . اکانت فیس بوکم رو تو گوشی داشتم کار میکردم که یهو ساین اوت شد و دوباره خواستم واردش بشم واسم نوشت که از طریق گوشی نمیتونی وارد بشی و از طریق وب باید بری . چون من نرم افزار فیس بوک میرفتم
بعد وقتی با لپ تاپ وصل شدم دیدم ازم چندتا سوال پرسید مبینی بر اینکه میخوای پیج ت چطوری باشه مثلا بیزنس و ... داشت ماهم فکر کردیم نوع فیس بوکمونو میگه همرو جواب دادیم دیدم یهو اکانتم تبدیل شده به پیج با 6تا لایک :(((((((((((
چطوری میتونم به اکانت تغییرش بدم :((((

Reza31001
21-09-2014, 22:27
در فیس بوک امکان اینکه برای پستمون زمان تعیین کنیم تا در زمان مشخص عمومی بشه وجود داره؟

ملا نصرالدین
22-09-2014, 09:17
باید مدتی صبر کنید، چون احتمالا یک بار اشتباهی رو در دادن اطلاعات مرتکب شده اید.
البته این مشکلات بیشتر زمانی پیش میاد که نام پروفایل با ایمیل زیاد هماهنگی نداشته باشه.

میتونین در بخش فراموش کردن پسورد و وارد کردن ایمیل، بخواهید پسوردتون رو به ایمیل بفرسته و پس از یکی دو روز صبر کردن، از اون طریق وارد صفحه خودتان بشید.

.

همه این کارها رو انجام دادم ولی باز هم مشکلم به همان صورت باقی هست

morteza3375
23-09-2014, 20:03
سلام

کسی نمیدونه چجوری میشه تمام دوستامونو یکدفعه به یه گروه فیسبوک وارد کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Life24
14-10-2014, 18:21
سلام
من با پروفایل برادرم که میرم. مثلا بزنم photos by ali mohammadi
مل عکس هایی که حتی دیگران هم به اشتراک گذاشتن که اسمی از این برده شده نشان میده
یا عکس هایی که لایک کرده باشه و ... .
اما این گزینه ها اصلا برای من وجود نداره!
چطور میشه فعالش کرد؟

bleu2u4u
16-10-2014, 05:50
من چند روزه فیسبوک برام باز نمیشه
ارور زیر رو میده
Secure Connection Failed
An error occurred during a connection to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)
کجای تنظیمات برم دیگه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد نشه؟

B.Russell
16-10-2014, 11:51
من چند روزه فیسبوک برام باز نمیشه
ارور زیر رو میده
Secure Connection Failed
An error occurred during a connection to [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s). (Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)
کجای تنظیمات برم دیگه با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد نشه؟

ساعت و تاریخ کامپیوترتون رو درست و به روز کنید، نباید مشکل خاصی باشه !
بعضی وقت ها هم مرورگر فایرفاکس چنین مشکلاتی ایجاد میکنه، از گوگل کروم پس از آپدیت زمان و تاریخ استفاده کنید.

Life24
24-10-2014, 11:34
سلام
دیدی یک سری افراد بیمار میان اکانت قلابی برخی افراد رو می سازند؟ بعد به فیس بوک که گزارش بدی بدون خطا و اطمینان میفهمه و اونها رو حذف میکنه؟
چطور تشخیص میده به نظرتون؟ اگر بگید از مجل دیگر وصل شده باشه که نمیشه. چون ممکنه من از مثلا کرما برم خوزستان زندگی کنم و اکانت واقعی من باشه.

Milad4171
25-10-2014, 21:21
سلام
دیدی یک سری افراد بیمار میان اکانت قلابی برخی افراد رو می سازند؟ بعد به فیس بوک که گزارش بدی بدون خطا و اطمینان میفهمه و اونها رو حذف میکنه؟
چطور تشخیص میده به نظرتون؟ اگر بگید از مجل دیگر وصل شده باشه که نمیشه. چون ممکنه من از مثلا کرما برم خوزستان زندگی کنم و اکانت واقعی من باشه.

یک موضوعی که مطرح هست بانک اطلاعاتی هست که فیس بوک و سایت های بزرگ از یوزرهاشون دارن . ( اطلاعات ثبت شده )

البته تمامی این موارد حذف یا شناسایی نمیشه. اما وقتی یک اکانت رو چندین نفر ریپورت بدن بعد از بررسی کردن تمام آدرس هایی که فرد ازش کانکت شده و موقعیت و مشخصات اکانت رو بررسی میکنن و اگر اون اکانت مربوط به فرد حقیقی نبود اکانت بسته میشه.
الان هم خیلی صفحات شخصی و گروهی هستند که فیک هستن و دارن کار میکنن و تنها راه گذارش این صفحات ریپورت دادن هست. این موضوع رو نه تنها فیس بوک بلکه صفحات دیگه هم دارند و با بررسی نام و مشخصات فردی این موارد رو بررسی میکنن.

TATU_TATY
30-10-2014, 00:28
با سلام ..آقا پیج فسیبوکم خیلی خیلی شلوغ شده میخوام پاکسازی کنم خیلی وقت گیره دنبال راهی میگردم راحت تر و ساده و سریع بتونم پاکسازی رو انجام بدم ..شما میتونیم راهنماییم کنید ..با تشکر

Golbarg01
01-11-2014, 13:49
سلام
م یه پیج داشتم چند ماهی بود بهش سر نزده بودم تا امروز لاگین کردم دیدم lock شده و برای باز شدنش بهم چند تا عکس میده میگه اینا عکس کدوم یکی از دوستات هست منتها من یه مدتی افراد زیادی ادم کردن حدود 300 - 400 نفر که منم اکسپت کردم و هیچ کدوم رو نمیشناسم که بخوام عکس ها رو شناسایی کنم
راه دیگه ای برای باز شدن اکامنتم هست؟؟

aliram38
01-11-2014, 19:10
سلام
چند روز پیش وقتی خواستم برم تو اکانت قیسبوکم , فیسبوک پیغام داد که اکانتم قفل شده . چون یه دسترسی مشکوک به اکانتم اجام شده و به همین دلیل فیسبوک بخاطر امنیت اونو قفل کرده , (Lock) شده یعنی.
البته بعدش پسوردمو عوض کردم و unlock شدم.
ولی میخواستم بدونم کسی که میخواسته بره تو اکانت من تونسته وارد بشه و اطلاعاتمو ببینه یا نه.
خیلی ممنون از جواباتون

B.Russell
01-11-2014, 23:08
سلام
م یه پیج داشتم چند ماهی بود بهش سر نزده بودم تا امروز لاگین کردم دیدم lock شده و برای باز شدنش بهم چند تا عکس میده میگه اینا عکس کدوم یکی از دوستات هست منتها من یه مدتی افراد زیادی ادم کردن حدود 300 - 400 نفر که منم اکسپت کردم و هیچ کدوم رو نمیشناسم که بخوام عکس ها رو شناسایی کنم
راه دیگه ای برای باز شدن اکامنتم هست؟؟

درود.
اگر در موقع ثبت نام در فیسبوک به سئوال امنیتی جواب داده باشین، نظیر نام معلم مدرسه، نام ماشین مورد علاقه و... میتونین به جای دیدن عکس ها اون سئوال رو انتخاب کنید و بهش جواب بدید.
در غیر اینصورت دو راه ممکنه جواب بده:

1- وصل شدن با همان فیلــترشکن و سیستمی که قبلا وصل میشدین.
2- کلیک روی فراموش کردن رمز ورود و ارسال رمز به ایمیل و سپس از ایمیل کلیک کردن و با رمز جدید وارد شدن.

سلام
چند روز پیش وقتی خواستم برم تو اکانت قیسبوکم , فیسبوک پیغام داد که اکانتم قفل شده . چون یه دسترسی مشکوک به اکانتم اجام شده و به همین دلیل فیسبوک بخاطر امنیت اونو قفل کرده , (Lock) شده یعنی.
البته بعدش پسوردمو عوض کردم و unlock شدم.
ولی میخواستم بدونم کسی که میخواسته بره تو اکانت من تونسته وارد بشه و اطلاعاتمو ببینه یا نه.
خیلی ممنون از جواباتون

نه وقتی Unlock شده یعنی نتونسته ببینه، اگر میتونست ببینه یعنی رمز رو درست زده و دیگه نیازی به انلاک کردن نبودن.
یا حتی ممکنه رمز رو درست زده باشه اما سئوال امنیتی رو اشتباه جواب داده باشه چون از سیستم دیگری وصل شده و فیلــترشکنش هم احتمال خیلی زیاد با شما متفاوت بوده.

Amin4All
05-11-2014, 09:47
سلام.
توی ف.ب این ارر رو میده وقتی لاگین میکنم.

اسکن هم کردم ویروسی نداشت سیستم .
یه برنامه هم میده که اسکن کنه ولی کار نمیکنه و اجرا نمیشه تا اسکن کنه .

چیکار باید کرد ؟

با Malwarebytes Anti-Malware و نود 32 هم اسکن کردم.
Trendmicro و F-SecureOnlineScanner خود ف.ب هم خوب اجرا نمیشن و اسکن نمیکنن.

Amin4All
06-11-2014, 08:29
سلام.
توی ف.ب این ارر رو میده وقتی لاگین میکنم.

اسکن هم کردم ویروسی نداشت سیستم .
یه برنامه هم میده که اسکن کنه ولی کار نمیکنه و اجرا نمیشه تا اسکن کنه .

چیکار باید کرد ؟

با Malwarebytes Anti-Malware و نود 32 هم اسکن کردم.
Trendmicro و F-SecureOnlineScanner خود ف.ب هم خوب اجرا نمیشن و اسکن نمیکنن.

کسی نمیدونه ؟
پسورد رو ریست کردم نشد.
رو یه سیستم دیگه لاگین شدم نشد.

Milad4171
06-11-2014, 10:45
نرم افزار Malware یک برنامه ضد جاسوسی هست. تا جایی که من استفاده کردم ازش به خیلی چیزها گیر میده الان هم داره به اطلاعاتی که داخل فیس بوک هست و نوع کانکشن شما ایراد میگیره.
البته من واسه همین گیردادن هاش پاکش کردم ولی اینکه راه حل چی هست که حل شدنی باشه رو نمیدونم ! احتمالا چون با و پ ان کانکت میشید اخطار میده !

Amin4All
06-11-2014, 14:57
نرم افزار Malware یک برنامه ضد جاسوسی هست. تا جایی که من استفاده کردم ازش به خیلی چیزها گیر میده الان هم داره به اطلاعاتی که داخل فیس بوک هست و نوع کانکشن شما ایراد میگیره.
البته من واسه همین گیردادن هاش پاکش کردم ولی اینکه راه حل چی هست که حل شدنی باشه رو نمیدونم ! احتمالا چون با و پ ان کانکت میشید اخطار میده !

اون تصویر میگه مخرب هست رو سیستم شما.من هم همه جوره اسکن کردم.
من با F-SecureOnlineScanner که خود ف.ب معرفی کرده تونستم اسکن کنم ولی Trendmicro رو که 3.8 مگ هست رو دانلود و اجرا میکنم ولی کار نمیکنه انگار.
با f.r.ee.g.ate هم همینطوری هستش .

یکی گفت Auslogics BoostSpeed رو نصب کن و رجیستری رو تمیز کن بازم حل نشد.
کش و هیستوری مرورگر ها رو از اونجا هم پاک کردم نشد.
بک اپ ویندوز رو بالا آوردم نشد.

قبل اینکه بک اپ رو بالا بیارم رو کروم فقط اینطور شده بود ولی فایرفاکس میومد.الان هیچ کدوم نمیاد.

Amin4All
06-11-2014, 17:25
من آخر نتونستم وارد بشم ولی شک ندارم از ویروس نیست این مشکل .البته با Housecall هم که خود ف.ب گفته هم تست کردم ولی ویروسی نشناخت.

یک ای دی دیگه ساختم توی ف.ب و خوشبختانه کد هم به گوشیم فرستاد و وریفای شد. و لاگین هم شدم و هیچ مشکلی نداشت اگر از ویروس بود باید نمیزاشت لاگین بشم.

ف.ب جایی نداره که بدون اینکه لاگین بشم بتونم یه ایمیل بزنم بهشون و مشکلم رو بگم ؟

Amin4All
09-11-2014, 17:32
سلام.
RECENT ACTIVITY رو چطور میشه از پایین اکانت فــــــــــــیسبوک حذف کرد ؟

PersiAndroid
13-11-2014, 23:55
سلام دوستان

من با فیسبوک به مشکلی برخوردم

فیسبوک اکانت من رو مسدود کرده

وقتی میخوام وارد اکانتم شم با این پیغام مواجه میشم :

Account Disabled

خب یه تیکت دادم
که چرا اکانتمو بستین و من کار اشتباهی نکردم و توضیح کامل دادم
و در عین حال کارت ملی و شناسنامه رو اسکن کردم و اتچ کردم

در جواب نوشتن که ما به خاطر اینکه فکر می کنیم اسمت واقعی نیست اینکا رو کردیم
و کارت شناساییتو باید بفرستی

حالا اسمم هم که دقیقا اسپل انگلیسی اسمم بود و مشکلی نداشت
و در کل من همون بار اول هم که کارت شناسایی رو فرستاده بودم چرا تایید نکردن نمی دونم

خلاصه جواب تیکت نوشتم که اسمم مشکلی نداره کارت شناسایی رو هم باز فرستادم
اگه مشکلتون اینه که فارسی نوشته خب تو ایران کارت شناسایی فارسی فقط می نوییسه
منم پاسپورت ندارم خلاصه تایید کنین

الان یه ماهه میگذره ولی هیچ جوابی هم نگرفتم هنوز
شما چیزی به ذهنتون نمی رسه
ممنون میشم اگه کسی از دوستان راهنمایی بکنه

smeshkin
17-11-2014, 20:11
با سلام
چگونه میشه در کامنت هم متن بنویسیم هم تصویر اضافه کنیم در ضمن چه طوری میشه یه پیج رو در قسمت کامنت شیر کرد. با تشکر

Doublex
18-11-2014, 17:54
سلام دوستان

Account Disabled

خب یه تیکت دادم

و در کل من همون بار اول هم که کارت شناسایی رو فرستاده بودم چرا تایید نکردن نمی دونم

دقیقا برای من هم همین مشکل پیش اومد.
نمیدونم چیکار کنم واقعا

Milad4171
18-11-2014, 18:34
این مشکل که دوستان مطرح کردن بخاطر همون داستان وی پی ان ها و گذر از سایت با آی پی های کشور های دیگه است.
و وقتی شما از یک ورودی با یک آی پی اختصاصی مربوط به یک کشور دیگه ای وارد سایت میشید مشخصات شما در سایت سیو میشه و وقتی چندین بار آی پی های دیگه وارد سایت میشید باعث ایجاد این مشکل میشه.
تنها راه حل استفاده از یک گذرگاه هست و استفاده از سرویسی که فقط خروجی اش از یک کشور هست نه کشور های مختلف.

تیکت زدن جواب میده. دلیل اگر کامل توضیح داده بشه برطرف میشه. ولی بعد از اون بدتر از قبل حساسیت روی اکانت وجود داره.

armin_punisher6
23-11-2014, 11:19
آقا منم همين مشكل رو دارم.تورو خدا بگين چي كار كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amin4All
23-11-2014, 12:32
سلام دوستان

Account Disabled

خب یه تیکت دادم

دقیقا برای من هم همین مشکل پیش اومد.
نمیدونم چیکار کنم واقعا

احتمال زیاد بیش از یک اکانت دارید تو fb درسته؟
اگر هر اکانت ف.ب رو با یک مرور گر باز می کنید ف.ب از طریق هیستوری مرورگرتون شما رو شناسایی میکنه و بن میکنتون.
پس اگر چند اکانت دارید با مرور گر های مختلف و کش و هیستوری پاک شده لاگین کنید.

armin_punisher6
23-11-2014, 12:33
احتمال زیاد بیش از یک اکانت دارید تو fb درسته؟
اگر هر اکانت ف.ب رو با یک مرور گر باز می کنید ف.ب از طریق هیستوری مرورگرتون شما رو شناسایی میکنه و بن میکنتون.
پس اگر چند اکانت دارید با مرور گر های مختلف و کش و هیستوری پاک شده لاگین کنید.

فقط يك اكانت دارم و فقط هم باگوشيم كار ميكنم و با برنامه خو fb.

armin_punisher6
23-11-2014, 22:53
كسي نميدونه چي كار بايد بكنم؟

armin_punisher6
25-11-2014, 19:32
من پاسپورت ندارم.شناسنامه براشون فرستادم قبول نميكنن.تورو خدا راهنماييم كنين.

masoudturk
04-12-2014, 02:45
تو فیسبوک وقتی کلیک میکنیم که کامنتها رو نشون بده تو هر کلیک فقط 50 تا کامنت رو نشون میده.وقتی تعداد کامنتها زیاده کلی باید کلیک کرد.راهی هست که با یک کلیک همه کامنتها رو بشه دید؟

tak2750
06-12-2014, 22:54
تنظیمات امنیتی فیسبوک
سلام
من توی تایم لاینم توی فیس بوک یه سری عکس داشتم که اونا رو فقط با دوستان به جز چند تا دوست خاص شر کرده بودم.الان حالت پرایوسی رو در حالت پابلیک قرار دادم ولی هنوز هم پست ها برای همه قابل نمایش نیست ؟باید چیکار کنم؟

2-چطور میتونم کاری بکنم حتی اونا که جزو دوستانم هم نیستند بتونند مطالب منو لایک کنند؟
3-چطو میشه لایک و کامنت رو بست .طوری که نه دوست و نه غریبه ها نتونند چیزی رو لایک کنند؟
4-ایا میشه یه پست رو به شکل پابلیک کرد ولی فقط برای یه دوست خاص نمایش داده نشه؟
ممنون میشم اگه راهنمایی کیند

arazboy
11-12-2014, 21:02
کلیپ ها رو در فیسبوک و یوتیوب چطوری دانلود کنم مخصوصا فیسبوک

aliram38
12-12-2014, 10:39
کلیپ ها رو در فیسبوک و یوتیوب چطوری دانلود کنم مخصوصا فیسبوک

فیسبوک رو نمیدونم ولی برای یوتیوب من تو فایرفاکس از افزونه
Download Helper
استفاده میکنم.

arazboy
12-12-2014, 12:12
دوستان فیسبوک چی کار کنم

مروگرم کروم هست

Setareh 2006
15-12-2014, 14:11
با پیج نمیشه در پروفایل ها کامنت گذاشت . راهی هست که بشه اینکار رو کرد ؟ نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ؟

urumchi
26-12-2014, 17:07
با پیج نمیشه در پروفایل ها کامنت گذاشت . راهی هست که بشه اینکار رو کرد ؟ نمی دونم تونستم منظورم رو برسونم ؟روی همونی منویی که از اونجا میشه logout کرد کلیک کنی، اولین گزینه اسم پیج رو میاره که با کلیک کردن روی اون، پروفایل شخصیت به پیج تغییر میکنه و میتونی به اسم پیج کامنت بدی

favfavfav
28-12-2014, 01:25
وقتی از با لپ تاپک فیس بوک رو باز میکردم، سمت راست و بالای اون قسمتی که دوستان انلاین رو نشون میدی، یک box کوچیکی بود که فعالیت اخیر دوستانم رو تا سه مورد نشون میداد (مصلا چیو لایک کردن، با کسی رفیق شدن و ..) اما دیروز این باکس به طور کاملا ناگهانی ناپدید شد! دوستان میشه راهنمایی کنید چطور میتونم برش گردنم؟

SPIRIT PALST III
06-01-2015, 18:04
چه جوری میشه نام صفحه فیسبوک به چند زبان باشه؟؟؟

مرسی...

smeshkin
09-01-2015, 01:50
سلام.میخوام زیر پست دیگران کامنت بزارم و در کامنت به غیر از متن از تصویر،لینک یک سایت ، یک صفحه فیسبوک رو نیز به اشتراک بگذارم تا توسط دیگران لایک بخوره لطفا راهنماییم کنید.با تشکر از شما

taghi_ramzi
17-01-2015, 12:48
درود
آقا تو توییتر چطوری عضو شم؟ شماره تلفن میخواد و تو کشورا ایران هم نداره!

morteza3375
18-01-2015, 16:31
سلام
اکانت فیسبوک دارم با 5000 فرند و 1900 دنبال کننده میفروشم...هر کی میخواد پیام بده تخفیف هم میدم

amir hamzeh
22-01-2015, 18:26
برای ثبت نام فیسبوک شماره موبایل میخواد که کد بفرسته ایا راهی هست که کد را نخواد ؟ یا روشی چیزی که مثلا کد برای ایمیل فرستاده بشه؟:n31:

amir hamzeh
24-01-2015, 10:41
کسی نیست یه راهنمایی بکنه من میخوام اکانت فیسبوک بسازم که شماره موبایل میخواد تا کد بفرسته من یه شماره رایتل دادم هیچی نمیاد ایرانسل هم مال یکی از دوستام دادم نیومد چه جوری باید ثبتنام کنم؟ راهی نیست؟ مثلا شماره خارجی ؟ سایتی نیست شماره خارجی داشته باشه بعدش کد رو ایمیل کنه راهنمایی لطفا:n28:

######
06-02-2015, 14:53
من الان این تاپیک رو دیدم . مشکلم دوباره میگم. امیدوارم کسی بتونه کمک کنه.
زمانیکه تو فیسبوک مشخصات رو وارد میکنم و sing up میزنم این پیغام میاد .با سیستم دیگه هم امتحان کردم اونجا هم همین پیام میاد. ممنون میشم از دوستان اگه کسی میدونه کمک کنه.
اون تاپیک بالا رو نتونستم وارد بشم.نمیدونم ؟

MOHAMMAD2010
09-02-2015, 12:40
راهی هست تو فیسبوک این ویدئو ها خودکار خودشون لود نشن و نشون داده نشن !؟ ترافیک آدمو به فنا میدن !
--------------------------------
خودم پیداش کردم :
روی آیکون آبشاری که بالای سمت راست صفحه است کلیک کنید و از آنجا به Setting بروید. روی Videos ( سمت چپ پایین صفحه ) کلیک کنید و در آن جا تنظیم Auto-Play Videos به حالت خاموش تغییر دهید.

SPIRIT PALST III
13-02-2015, 09:40
سلام

توی صفحه های فیسبوک که دارای ویدئو هست ویدئو ها خود به خود play میشن که وقتی پست های ویدئو دار زیاد باشه آزار دهنده هست آیا این مسئله مربوط به فایرفاکس میشه یا تنظیمات فیسبوک؟؟ من مخوام که ویدئو ها خود به خود play نشن و روشون کلیک کرد تا پلی بشن...

مرسی...

amir hamzeh
18-02-2015, 20:49
مثل اینکه به سوالات راجع به فیسبوک زیاد جواب داده نمیشه من سوالم رو میپرسم اگر بلد هستید لطفا جواب بدید متشکرم

در فیسبوک پیج هایی رو که لایک کردم در صفحه timeline نشون نمیده در تنظیمان activity log روی قسمت show on timeline هست بازم جواب نمیده کسی میدونه چرا؟ و باید چیکار کرد؟

mrmostafa
04-03-2015, 01:33
فیس بوک قبلا قابلیت مخفی سازی لیست دوستان رو داشت. الان هر کسی رو ادد میکنیم میره رو صفحه بقیه میبینن نمیشه کاری کرد فعالیت های ادد کردن یا پست گذاشتن رو نشون نده؟؟؟ فقط مطالبی که روی صفحه خودمون شیر میکنیم رو ببینن. کلا یه صفحه خصوصی هستش ولی همه از هر کاری که میکنیم با خبر میشن.
مثلا پیچ ها رو پسند میزنیم یا کسی رو ادد میکنیم مرتب به سایر اعضای لیستمون پیشنهاد میده بعضی هاشون توش پیج یا دوستان اسم و عکس های ناجور دارن آبروی آدمو میبره. نمیشه کاری کرد پیشنهاد نده به دوستان؟؟؟
ممنونم

pars20
04-03-2015, 07:34
کسی نیست به سوال ها جواب بده؟

hesam68
05-03-2015, 23:03
سلام
میخواستم بدونم تو فیسبوک راهی هست که نشون دادن روز تولدمو له دوستان مخفی کنم که ندونن چه روزی تولدمه و فیسبوکم بهشون اطلاع نده؟؟؟

Amin4All
07-03-2015, 10:04
سلام.

راهی هست که در فیسبوق بشه بدون دادن شماره تلفن و ارسال کد به اون ثبت نام کرد؟
یعنی ایمیل رو که دادی و ثبت نام کردی دیگه شماره تلفن نخاد برای وریفای .

Amin4All
09-03-2015, 20:10
سلام.
دوستان من اکانت خودم رو با شماره تلفن ساختم فقط.
توی تنظیمات میگیردم جایی پیدا نکردم یک ایمیل هم داخلش ثبت کنم برای مواقع ضروری .

majidreza10ly
12-03-2015, 13:27
1234567890

mohsen_blid
12-03-2015, 14:50
سلام دوستان
ی سوال چطور می تونم بفهمم برای کسی که منو بلاک کرده درخواست دوستی فرستادم یا نه ؟می خوام مطمئن بشم برای کسی که منو بلاک کرده درخواست دوستی فرستادم یا نه ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
خیلی ضروریه

mohsen_blid
13-03-2015, 08:34
دوستان کمک می کنید برام خیلی مهمه

taghi_ramzi
13-03-2015, 11:56
اگه میتونید پروفایل ایشون رو ببینید ، یعنی بلاک نیستید
در صورت بلاک شدن ، از دید پروفایل شما ، ایشون تو فیس بوک وجود ندارن ، پس نمیتونید پروفایلشو ببینید یا درخواست دوستی بدید
اگه قبلاً درخواست دادید و حالا بلاک شدید ، درخواستتون پاک میشه. یعنی نمیتونید بفهمید که براش درخواست دادید یا نه

amir hamzeh
27-03-2015, 18:38
حذف شود لطفا

swamp
17-04-2015, 13:16
سلام
من قبلاً می تونستم تویِ لیستِ close friends پستهایی که دوستانم لایک کردن یا کامنت گذاشتن رو ببینم اما الان فقط پست هایی که ارسال کردند رو می بینم
آیا این تغییراتِ چدیدِ فیسبوکه ؟ یا مشکل از فیسبوکِ منه ؟

behnamy01
28-04-2015, 09:45
دوستان اپلیکیشن کیک فیـــــل/\تر شده؟

reza_r
28-04-2015, 13:37
دوستان اپلیکیشن کیک فیـــــل/\تر شده؟
بلی...........

mrmostafa
11-06-2015, 14:34
سلام
من با لپ تاپ با گوگل کروم وارد فیسبوک میشم مشکلی ندارم و سیستم صبح تا شب روشن هست مشکلی نداره ولی همسرم جدیدا وارد فیس بوکش میشه با فایرفاکس و مرورگر دیگه یه دفعه مربع مربع میاد گرافیک بهم میریزه. میتونه مشکل از اکانت فیسبوکش باشه؟؟؟ چرا باید اینطوری بشه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mrmostafa
11-06-2015, 14:36
سلام
من با لپ تاپ با گوگل کروم وارد فیسبوک میشم مشکلی ندارم و سیستم صبح تا شب روشن هست مشکلی نداره ولی همسرم جدیدا وارد فیس بوکش میشه با فایرفاکس و مرورگر دیگه یه دفعه مربع مربع میاد گرافیک بهم میریزه. میتونه مشکل از اکانت فیسبوکش باشه؟؟؟ چرا باید اینطوری بشه؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

behnamy01
12-06-2015, 12:50
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
نه مشکل از مرورگره. با مرورگرهای دیگه هم تست کنید مثل maxthon cloud browser سرچ کنید پیدا میشه.

Amin.P30
21-08-2015, 21:55
سلام.

دوستان در fb جدیدا اکانتم وقتی واردش که میشم 3 عکس هست و زیرش باید اسم کسی که این عکس ها مال اون هست رو خودم وارد کنم.
4 تا کارت داخلی خودم ( ملی+شناسنامه+گواهینامه+...) رو هم فرستادم ولی گفتن قیمت help رو بخونید.

به نظرتون چیکار میشه کرد؟

یک سری روش ها تو یوتوب هم هست یکیش رو دیدم نفهمیدم چیکار میکنه.
راهی دارید که کار کنه؟

Amir-Rainman
22-08-2015, 10:30
سلام

دوستان چطوری میشه اکانت فیسبوک رو verify کرد؟؟!

Amin.P30
23-08-2015, 21:13
سلام

دوستان چطوری میشه اکانت فیسبوک رو verify کرد؟؟!

خود سیستم سکیوریتی ف.ب گفته باید وریفای کنید؟
با ایمیل + موبایل و در مراحل بعد تصویر پاسپورت یا کارت های داخلی رو هم بفرستی قبول میکنن.

البته هر کدوم رو خود سیستمشون خواست انجام میدی.

Amin.P30
23-08-2015, 21:19
سلام.
دوستان در فیس.بوک لینک یک پست رو از کجا میشه داشته باشیم؟
مثلا لینک یک پستی رو میخام تا هر از چند گاهی یک کامنت بزارم توش . برای اینکه گم نشه پست.

Amir-Rainman
24-08-2015, 11:31
خود سیستم سکیوریتی ف.ب گفته باید وریفای کنید؟
با ایمیل + موبایل و در مراحل بعد تصویر پاسپورت یا کارت های داخلی رو هم بفرستی قبول میکنن.

البته هر کدوم رو خود سیستمشون خواست انجام میدی.

نه واسه برنامه free my app میخواستم

ولی مث اینکه بیخیال بشم بهتره :n02:

Amin.P30
26-08-2015, 10:18
سلام.

در گروه های فیس بوک میشه به یک نفر دسترسی اینو داد که فقط بتونه پست ها رو پاک کنه؟
چون اگر ادمین بشه به همه جاها دسترسی داره .

بهنازی
24-12-2015, 21:01
سلام دوست عزیزم ببخشید مزاحمت شدم
خیلی گشتم ولی نتونستم جوابشو پیدا کنم
چوری میشه تو فیس بوک کسایی که بیشترین فالو رو دارن پیدا کرد؟

ممنون میشم در این مورد کمک کنیدش