PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاور املاک

SON OF GOD
31-08-2014, 11:07
سلام

از دوستان خبر داره قیمت آپارتمان تو رشت چقدره؟

در مورد اجاره سوئیت تک نفره هم اطلاعی بدید ممنون میشم.

SON OF GOD
13-09-2014, 20:45
چند سوال از اهل فن؟

1- تو زمین 250 متری آپارتمان چند واحدی میشه ساخت؟حداکثر؟
2-اگر همین زمین و بدیم بساز بفروش بسازه چی بهمون میرسه؟
3-تغییر کاربری چه شرایطی داره؟مثلاً کشاورزی به مسکونی یا تجاری مسکونی؟
4-با چه مبلغی میشه یک آپارتمان مثلا دو طبقه ساخت؟
5-از کجا میشه آمار زمین ها و مناطق مستعد جهت خرید که در آینده متحول میشن و سود بالا دارن و بدست آورد؟

فعلاً همین ... تا بعد:n02:

SON OF GOD
14-09-2014, 15:50
کسی جواب نمیدونه؟

پیروز99
17-09-2014, 10:52
1- تو زمین 250 متری آپارتمان چند واحدی میشه ساخت؟حداکثر؟

اگر بر زمین حداقل 10 متر باشه میشه 2 واحدی دراورد 70 الی 75 متر وگرنه تکواحدی 140 الی 150 متر

2-اگر همین زمین و بدیم بساز بفروش بسازه چی بهمون میرسه؟

بستگی به قیمت زمین و اپارتمان و تعداد طبقاتی داره که جواز میدن

3-تغییر کاربری چه شرایطی داره؟مثلاً کشاورزی به مسکونی یا تجاری مسکونی؟
تغییر کاربری از کشاورزی بحث خیلی پیچیده و بسیار مشکلیه در این رابطه قانون سال 74 و اصلاحیه ان در سال 85 رو سرچ و مطالعه کنید این پست هم مفیده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %B3%DA%A9%D9%86+%D8%A7%D9%86%D9%82%D9%84%D8%A7%D8% A8+%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C
از مسکونی به تجاری هم اول خودتون ببینید منطقه کشش این کار رو داره و بعد از مراجعه به شهرداری و پرسیدن میزان مابه التفاوت تبدیل مسکونی به تجاری بررسی کنید ایا به نفعتون هست؟

SON OF GOD
17-09-2014, 21:13
بستگی به قیمت زمین و اپارتمان و تعداد طبقاتی داره که جواز میدن

ممنون از جوابتون ... ولی میشه قضیه بالا رو بشکافید مثلا اگر قیمت زمین من 50 میلیون باشه و بدمش به بساز بفروش چی به من میرسه؟

از مسکونی به تجاری هم اول خودتون ببینید منطقه کشش این کار رو داره و بعد از مراجعه به شهرداری و پرسیدن میزان مابه التفاوت تبدیل مسکونی به تجاری بررسی کنید ایا به نفعتون هست؟

در ضمن اگر منطقه کشش داشته باشه و من بخوام جواز تجاری بگیرم ما به التفاوتش چقدر میشه؟ اگر حدودی بگین ممنون میشم؟

پیروز99
18-09-2014, 00:19
دوست عزیز تعیین شرایط مشارکت در ساخت کار مشکلیه و به عوامل زیادی بستگی داره( شرایط بازار ،نوع ساخت و مصالح ، اعتبار سازنده و...)که من چند تاشو پرسیدم شما همونا رو هم جواب ندادید به هر حال به نظر من برای تعیین شرایط حداقل با 10 نفر مطلع( املاکی_ سازنده) مشورت کنید تا جو دستتون بیاد بعد اگه سوالی داشتید اینجا بپرسید تا راهنماییتون کنم به این صورت بیشتر از این نمیتونم چیزی بگم.
اگه واقعا زمینتون 50 میلیون بیارزه فکر نکنم بصرفه با کسی شریک بشید ، شریک (سازنده) هم اصلا طرفش نمیاد!

در ضمن اگر منطقه کشش داشته باشه و من بخوام جواز تجاری بگیرم ما به التفاوتش چقدر میشه؟ اگر حدودی بگین ممنون میشم؟

خدمتتون عرض کرم منطقه به منطقه فرق میکنه و فقط باید از شهرداری جویا بشید

Masoud-2014
09-10-2014, 18:52
حذف شود ...