PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص ندادن فلش USB

Ali-TP
30-08-2014, 11:17
سلام
من یه لپتاپ qosmio x870 دارم
چند روز پیش یه فلش رو به لپتاپم وصل کردم در عرض چند ثانیه موس یو اس بی و فلش هایی که به لپتاپ بود یه دفعه قطع شد(هر 4 تا !!):n04:

توی device meneger که میرم انگار درایور های پورت یو اس بی رو پاک کرده میزنه که درایور روش نصب نیست

از روی سایت لپتاپ هم درایور دانلود کردم ولی بازم جواب نداد

یه چنتا نرم افزارم گرفتم تشخیص دادن که درایور نداره ولی بعد واسه دانلود درایور پولی بودن!!

ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید :n16:

Ali-TP
31-08-2014, 09:47
الوو دوستااااااااان :n03:

EXTREME
31-08-2014, 12:00
سلام
من یه لپتاپ qosmio x870 دارم
چند روز پیش یه فلش رو به لپتاپم وصل کردم در عرض چند ثانیه موس یو اس بی و فلش هایی که به لپتاپ بود یه دفعه قطع شد(هر 4 تا !!):n04:

توی device meneger که میرم انگار درایور های پورت یو اس بی رو پاک کرده میزنه که درایور روش نصب نیست

از روی سایت لپتاپ هم درایور دانلود کردم ولی بازم جواب نداد

یه چنتا نرم افزارم گرفتم تشخیص دادن که درایور نداره ولی بعد واسه دانلود درایور پولی بودن!!

ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید :n16:

من به نظرم ویندوز رو دوباره عوض کنید و بعد نصب ویندوز حتما سیستم رو اسکن ویروس بکنید ممکنه لپ تاب ویروسی هم شده باشه در این شرایط هم میتونید اسکن کنید ولی بهتره ویندوز رو عوض کنید سپس اسکن ویروس بکنید و در نهایت آخرین ورژن درایورها رو از سایت خود لپ تاب گرفته و نصب کنید اگه درست نشد و یو اس بی ها از تو بایوس هم فعال بود یا مشکل از بایوس لپ تاب است یا اینکه مشکل سخت افزاری داره میتونه از چیپ کنترل کننده ولتاژ یو اس بی ها باشه