PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کنترل لمسی 6450 سامسونگ

.DaRyA.
30-08-2014, 10:04
سلام به همه. حدوداً 6 ماهه که تلوزیون سامسونگ 6450 سری F گرفتیم. تا چند روز پیش کنترل خوب کار میکرد. اول دکمه ی پاورش از کار افتاد ولی بقیه ی دکمه ها کار میکرد. باطری ها رو عوض کردیم جواب نداد. دکمه ی
Pairing در پشت کنترل را که زدیم کلاً کنترل از کار افتاد و دیگه کار نمی کنه. شما تجربه یا راهکاری دارین که کمکم کنه ؟ ممنون.:n16:

matinpour
30-08-2014, 11:15
سلام به همه. حدوداً 6 ماهه که تلوزیون سامسونگ 6450 سری F گرفتیم. تا چند روز پیش کنترل خوب کار میکرد. اول دکمه ی پاورش از کار افتاد ولی بقیه ی دکمه ها کار میکرد. باطری ها رو عوض کردیم جواب نداد. دکمه ی
Pairing
در پشت کنترل را که زدیم کلاً کنترل از کار افتاد و دیگه کار نمی کنه. شما تجربه یا راهکاری دارین که کمکم کنه ؟ ممنون.:n16:

دوست عزیز
دکمه pairing برای ریست کردن ریموت کنترول است برای تنظیم مجدد آن از مطلب زیر استفاده کنید .
اتصال به تلویزیون
به منظور به کارگیری تلویزیون با استفاده از یک کنترل لمسی هوشمند، شما باید برای اولین بار آن را به تلویزیون از طریق بلوتوث جفت کنید. در این حال، کنترل لمسی هوشمند فقط برای جفت شدن با تلویزیون سامسونگ در دسترس است.
1- هنگامی که تلویزیون خاموش است، نقطه کنترل لمسی هوشمند در گیرنده کنترل از راه دور تلویزیون و برای اولین جفت کردن دکمه تلویزیون را فشار دهید. فقط این دکمه می فرستد یک سیگنال IR. کنترل از راه دور
محل گیرنده ممکن است بسته به مدل متفاوت باشد.
2- آیکون بلوتوث در پایین و سمت چپ صفحه نمایش ظاهر می شود که در زیر نشان داده شده است. و تلویزیون قبول می کند و سپس برای اتصال به کنترل لمسی هوشمند به طور خودکار اجرا می شود .

اتصال مجدد کنترل لمسی هوشمند
اگر شما نیاز به دوباره ارتباط بین تلویزیون و صفحه کنترل لمسی هوشمند را دارید دکمه pairing در پشت کنترل لمسی هوشمند را فشار دهید.

دکمه pairing می تواند با برداشتن پوشش کنترل لمسی هوشمند باتری قابل دسترسی باشد. با فشار دادن دکمه pairing به طور خودکار ارتباط بین کنترل و تلویزیون reestablishes می شود.

.DaRyA.
30-08-2014, 12:18
متشکرم بابت پاسخگویی سریع. ولی مشکلم همچنان وجود داره .....

matinpour
30-08-2014, 12:34
متشکرم بابت پاسخگویی سریع. ولی مشکلم همچنان وجود داره .....

دوست عزیز
ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید. و دوباره تنظیم مجدد کنید.

.DaRyA.
31-08-2014, 10:01
ممنون از راهنماییتون .ولی این کنترل دکمه ی صفر نداره ....
کنترل رو بردم نمایندگی . تا ببینیم چی میشه.

younes.khalide
02-09-2014, 14:58
میشه این کنترل هارو از نمایندگی یا هرجای دیگه گیر اورد

matinpour
02-09-2014, 15:20
میشه این کنترل هارو از نمایندگی یا هرجای دیگه گیر اورد

دوست عزیز
معمولا نمایندگی ها دارند ولی اگر شما در تهران ساکن هستید می توانید از میدان امام خمینی و از پاساژفتوت از کنترول فروشیهای آن و اطراف آن پاساژ تهیه کنید.

p30g
21-08-2015, 08:58
سلام
منم همین مشکل رو پیدا کردم ارتباط
کنترل با تلوزیون قطع شده

matinpour
21-08-2015, 11:06
سلام
منم همین مشکل رو پیدا کردم ارتباط
کنترل با تلوزیون قطع شده
دوست عزیز
ریست کردن کنترول لمسی و معمولی
روش اول
از روی کنترول دکمه Return + Menu رو سه ثانیه بگیرید.
ابتدا شما می بایستی باطریهای کنترل را خارج کنید و سه بار عدد صفر را فشار دهید و مجدداً باطریها را جا بزنید. اگر مشکل شما با این عمل حل نشد کنترل دستگاه خود را به نزدیکترین نمایندگی خدمات سام سرویس نشان دهید.
روش دوم
یا باتری آلکالاین به کار ببر یا شارژی. آنگاه دکمه ی pairing رو 3 ثانیه نگه دار.

p30g
21-08-2015, 12:26
مهندس این روشو رفتم
ولی الان کنترل هیچ ارتباطی با tv برقرار نمیکنه (عمل نمیکنه)
چیکار باید کرد اگه یک کنترل دیگه خریدم اونم کار نکرد چطور؟

matinpour
21-08-2015, 17:01
مهندس این روشو رفتم
ولی الان کنترل هیچ ارتباطی با tv برقرار نمیکنه (عمل نمیکنه)
چیکار باید کرد اگه یک کنترل دیگه خریدم اونم کار نکرد چطور؟
دوست عزیز
این تنها راه حلهایی که می توانید انجام دهید.

p30g
22-08-2015, 17:19
دوستان کسی به این مشکل بر نخورده کنترل رو هم امروز بردم تست کرد
گفت مشکلی نداره!

matinpour
22-08-2015, 22:08
دوستان کسی به این مشکل بر نخورده کنترل رو هم امروز بردم تست کرد
گفت مشکلی نداره!
دوست عزیز
جواب شما را در پست خصوصی تان دادم.

ronics
24-08-2018, 03:40
متاسفانه این مشکل برای تمامی تلویزیونهای هوشمند سامسونگ تا آخرین تولید یعنی ۲۰۱۸ وجود داره در تمام دنیا و خود نمایندگی هم اذعان داره به مشکل طراحی

۱۰۹۴۱۲
28-03-2019, 21:25
سلام.کنترل تلویزیون ال ای دی من هم همین مشکل رو داره.کسی هست راهنمایی کنه؟

ronics
30-03-2019, 00:48
سلام.کنترل تلویزیون ال ای دی من هم همین مشکل رو داره.کسی هست راهنمایی کنه؟
مدل و مشکل ریموت رو اعلام کنید که از قسمت بلوتوث هست یا مادون قرمز من تونستم کنترل رو خودم درست کنم شاید بتونم بهتون کمک کنم