PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كليپهاي تصويري با پسوند gvp , gvi

roohoravan
03-09-2006, 16:29
با سلام.برنامه اي ميخواهم كه كليپهاي تصويري با پسوند gvp , gvi را به فرمتهاي متداول تبديل كنه.با تشكر

sia0368
03-09-2006, 16:46
در اینگونه فرمتها هیچگونه اطلاعاتی برای تبدیل کردن وجود ندارد و تنها دارای لینکی است که از طریق برنامه ی google video player و زمانی که به اینترنت متصل هستید به لینک متصل شده و آن فیلم را به شما نشان دهد اگر راهی برای دانلود یا سیو فیلمهای آنلاین پیدا کردی حتما به من پیغام بده
یه سر تو سایت من هم برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hiwa_it
03-09-2006, 16:58
برای record کردن این برنامه هست که کارش بسیار عالیه که فرمتهای زیر رو ساپورت میکنه
# Windows Media™
# Real Audio™ and Real Video™
# Flash Video (FLV)
# Mpeg
# QuickTime™
# Streaming MP3 (Shoutcast™)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hiwa_it
03-09-2006, 17:04
در ضمن برای تبدیل کردن فرمت gvi به avi هم این برنامه هست
موفق باشید

crack

Razel
03-09-2006, 17:06
در اینگونه فرمتها هیچگونه اطلاعاتی برای تبدیل کردن وجود ندارد و تنها دارای لینکی است که از طریق برنامه ی google video player و زمانی که به اینترنت متصل هستید به لینک متصل شده و آن فیلم را به شما نشان دهد اگر راهی برای دانلود یا سیو فیلمهای آنلاین پیدا کردی حتما به من پیغام بده
یه سر تو سایت من هم برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز گوگل اول یک فایل سبک 1-2 کیلو بایتی میده که وقتی با Google video player پخش می شه شروع به دانلود می کنه و فایل اصلی در آدرس My Documents\My Videos\Google Videos ذخیره می شه.

در ضمن من خودمم طالب این برنامه هستم لطفا اگر کسی داره بذاره.

Razel
03-09-2006, 17:08
در ضمن برای تبدیل کردن فرمت gvi به avi هم این برنامه هست
موفق باشید

crack

دوست عزیز برنامه ای که gvp رو به فرمتهای دیگه تبدیل کنه سراغ نداری؟

roohoravan
05-09-2006, 00:41
یه سر تو سایت من هم برو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام.خلاصه هيچ جوري نميشه اين كليپها را سيو كرد؟