PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با وجود نرم افزار KM-Player دیگر نیازی به نرم افزار های K-lite Codec و Winamp هم هست؟!

S0R3N4
28-08-2014, 20:42
سلام دوستان
راستش از اون روی که با پلیر Km Player آشنا شدم؛نیاز به هیچ پلیر دیگه نداشتم هیچ؛بلکه با هیچ پلیر دیگه ای نتونستم کار کنم؛چه پلیر تصویری؛چه پلیر صوتی؛
2 سوال داشتم...
با وجود Km-Player آیا نیاز به نصب نرم افزار های کدک نظیر K-Lite Codec وجود داره یا اینکه خود Km Player تمامیه کدک های موجود رو ساپورت میکنه کاملا؟
سوال دومم اینه که آیا Km Player توانایی پخش فایل های صوتی(خصوصا فرمت Mp3 320) با بالاترین کیفیت و جزئیات رو داره یا بهتره یه پلیر صوتی مشهور مثل Winamp هم کنارش داشته باشم بهتره؛چون کارت صدا و اسپیکر حرفه ای دارم؛برای تجربه ی موسیقی با بالاترین کیفیت آیا بهتر از Km Player وجود داره برای پخش موسیقی(البته پلیر مورد نظرم همون Winampــه)...
به نظرتون Km Player و Winamp تفاوتی دارن در خروجی صدای موسیقی در حال پخش؟

پ.ن:برای پخش فایل های تصویری نمیتونم لحظه ای پلیر دیگه ای جز KM Player رو تصور کنم و واسه همین سوالم رو در همون پلیر صوتی خلاصه میکنم... :n06:

jorj
28-08-2014, 20:58
سلام
به نظرم جواب سوال اولتون مثبت هستش .اگر قبل از نصب k lite ، کی ام نصب کرده باشید . به 2 پلیر پیش فرض ویندوز گزینه kmplayer نیز اضافه می شودپس نتیجه می گیرم که حتما با klite تقویت می شود. نصبش ضرر نداره و به نظر من لازم هم هستش . ولی اگر تمایل به نصب ندارید از همون kmplyer استفاده کنید . زمانی که دیگر نتوانست چیزی را باز کند اون نصب کنید.
2- من به شخصه تمایل دارم از پلیر های مخصوص صوت استفاده کنم و به نظر من پلیر های همه کاره جای این ها را نمی گیرن. البته شما می تونید در پلیرهای تصویری نیز کیفیت صدا را تنظیم کنید . در حال حاظر از پلیر صوتی aimp استفاده می کنم و به نظرم بهترین هست.
زمانی من هم احساس شما را داشتم راجب این پلیر ولی باید از پلیر های دیگه استفاده کنید تا بفهمید دنیا دست کیه
یا حق

zerohour
02-09-2014, 08:18
تو کیفیت صدا بنظرم مدیا پلیر خود ویندوز از همه بهتر باشه . اگر براش یه کدک خوب هم نصب کنی دیگه حرف نداره . در کنارش یه km هم باشه کافیه .

S0R3N4
02-09-2014, 18:36
zerohour عزیز
مرسی از اینکه نظرتو دادی؛
ولی من که اصلا کوچکترین اعتقادی به مدیاپلیر ویندوز ندارم!!! :n03:

Mohammad King
02-09-2014, 19:27
سلام

در مورد klite و km میشه گفت سلیقه ایی هست

اما بنده klite رو تررجیح میدم به دلیل کم اشغال کردن رم

اما موسیقی بهتره از winamp استفاده کنید

از اونجایی که سیستم صوتی شما حرفه ایی هست از این برنامه :dfx audio enhancer استفاده کنید