PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن هارد اکسترنال

zari.zargande
28-08-2014, 17:07
سلام. من دیرو هاردم زدم به تلوزیون و امروزم به دستگاه دیجیتال ... ، بعد که به کامپیوتر زدم؛ همش قطع میشد، منم گفتم بذار اطلاعاتم کپی کنم و فرمتش کنم که یهو قطع شد و دیگه بالا نیومد ... الان موتور و چراغش روشن میشه و اون پایین تو safe remove میاد،تو my computer هم به عنوان یه درایو میاد که باز نمیشه. disck manage هم که میزنم بالا نمیاد کلا. یک ترا اطلاعات شحصی بوده که نمیخوام پاک بشه. راهی برای کپی کردن اطلاعات میخوام، خود هارد زیاد مهم نیست...

EXTREME
28-08-2014, 17:14
یک چک دیسک روی پارتیشن انجام بدهید درست نشد کل پارتیشن رو با نرم فزار eases data recovery مجبورید ریکاوری کنید

zari.zargande
28-08-2014, 18:00
چک دیسک چیه؟ من تو کامپیوتر یکم خنگم ^_^

ata.royalfalcon
28-08-2014, 18:09
چک دیسک چیه؟ من تو کامپیوتر یکم خنگم ^_^

از my computer روی درایو مورد نظر راست کلیک و سپس روی properties کلیک کنید و از قسمت tools دکمه check now را بزنید .

zari.zargande
28-08-2014, 18:54
این نرم افزار هم گفتین ، میذارم شناسایی نمیکنه ... اول باید این هاردُ فرمت کنم، بعد از نرم افزار استفاده کنم؟

EXTREME
28-08-2014, 19:56
این نرم افزار هم گفتین ، میذارم شناسایی نمیکنه ... اول باید این هاردُ فرمت کنم، بعد از نرم افزار استفاده کنم؟

اصلا به هیچ وجه disk managment باز نمیشه ؟.

نه هارد رو فرمت نکنید بهتره اول ریکاوری بشه بعد فرمت اگه اطلاعات خیلی حیاتی دارید ببرید بیرون برای ریکاوری

zari.zargande
29-08-2014, 18:07
ممنونم بابت پاسخ دهی ... آخه با اون نرم افزار هم که برای ریکاوری گفتین بالا نمیاد ، حتا قابل فرمت کردن هم نیست ... آخه اطلاعات شخصیه نمیتونم بذارم پاک شه یا بدم اطلاعات کس دیگه در بیاره

zari.zargande
29-08-2014, 18:37
ببینین رو disk manager میزنم رو همین حالت میمونه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
29-08-2014, 19:03
ببینین رو disk manager میزنم رو همین حالت میمونه :

من به نظرم به یک کلینیک معتبر ببرید و بدید برای ریکاوری

یک راه دیگه هم تست کنید با لینوکس لایو یا mini xp در نرم افزار hiren boot cd هم تست کنید و سیستم رو بالا بیارید ببینید میتونید به اطلاعات دسترسی داشته باشید یا نه

zari.zargande
29-08-2014, 19:08
ممنونم . الان امتحان کردم، به تلوزیون وصل میشه دیده میشه اطلاعات ... این نرم افزار لینوکس یا اون یکی دیگه رو کار باهاش میشه بهم بگین چطوریه؟

ata.royalfalcon
29-08-2014, 20:39
ممنونم . الان امتحان کردم، به تلوزیون وصل میشه دیده میشه اطلاعات ... این نرم افزار لینوکس یا اون یکی دیگه رو کار باهاش میشه بهم بگین چطوریه؟

ميتونيد Linux Ubuntu را از اين لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود كنيد . فايل ISO دانلودي را با استفاده از برنامه هاي مناسب مثل Alcohol 120% روي DVD رايت كنيد (مستقیماً رایت نکنید که بوتیبل نخواهد شد) و پس از اينكه در بايوس گزينه اول بوت را روي DVD Drive تنظيم كرديد و Linux Ubuntu بالا آمد طبق عكس زير Try Ubuntu را انتخاب كنيد .

حجمش زیاد هست (حدود 980 مگابایت) ، اگر DVDـشو را از بازار بخرید منطقیتر هست .

zari.zargande
30-08-2014, 17:25
سلام خیلی ممنون. اوبنتو خریدم و به اطلاعات دسترسی پیدا کردم و منتقلشون کردم. حالا با خیال راحت میتونم هارد بدم تعمییر کنن. خیلی خیلی کمک کردین