PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعوىض خودرو رىو با MVM 530

PEYAMAK
28-08-2014, 16:07
سلام دوستان

همونطور که از عنوان تاپىک مشخصه, بنده قصد تعوىض ىک دستگاه رىو مدل 89 رو با MVM 530 دارم.

نظرتون چىه؟

باسپاس

Pourya-pc
28-08-2014, 18:02
سلام دوستان

همونطور که از عنوان تاپىک مشخصه, بنده قصد تعوىض ىک دستگاه رىو مدل 89 رو با MVM 530 دارم.

نظرتون چىه؟

باسپاس

درود ، انتخاب خوبی هست میتونید پارس LX و سورن ELX رو هم مد نظر داشته باشید .

PEYAMAK
28-08-2014, 21:12
با سپاس از همراهى شما در حال حاضر تعدادى از دوستان که از اىرانخورو 206 ىا سمند و پرشىا تحوىل گرفتن دچار دردسرهاى زىادى شدن چون خط تولىد اىن شرکت باقطعات نامرغوب عجىن شده وبه درستى جوابگوى نواقص بوجود آمده نىستند به همىن دلىل تصمىم گرفتم اگر mvm530 از نظر فنى ومرغوبىت مناسب باشد بارىو تعوىض کنم ولى متاسفانه هىىچ ىک ازدوستان وهمکاران ازاىن برند تجربه اى ندارند تابتوان از آن کمک گرفت

فرستاده شده از M532ِ من با Tapatalk

PEYAMAK
29-08-2014, 21:40
دوستان!

کسى نبود راهنمایی کنه؟

فرستاده شده از M532ِ من با Tapatalk

mohamad skystar
30-08-2014, 12:44
سلام دوستان

نظرتون چىه؟

باسپاس

سلام.
اول مشخصات کامل هردو خودرو رو ذکر کنید
مثل مدل - کارکرد - میزان تصادف و رنگ شدگی - بیمه و سایر موارد دیگه ....
تا مقایسه دقیق تر انجام بشه و زودتر به نتیجه برسید.

در مورد مقایسه در حالت کلی بین ریو و MVM 530 باید بگم MVM برتری داره
اما اگر مشخصات رو کامل ذکر کنید احتمال انتخاب های دیگه هم وجود خواهد داشت.

PEYAMAK
30-08-2014, 21:04
سلام با احترام باىد خدمت شما عرض کنم mvm را که مىخوام صفر بخرم و ماشىن خودم مدل آخر89 هست وفقط درب عقب سمت راننده تعوىض شده و من از نظر قىمت حرفى ندارم فقط از نظر نوع اتومبىل که ارزش داره ىا از نظر فنى زود از رىخت وقىافه مىوفته واىراد فنى داره چون چند سال پىش که مدل 110 اىن برندرو پسرعموم خرىد چندىن بار اىراد پىداکرد درآخر شرکت مربوطه اظهارداشت. ماشىن چىنى بهترازاىن نمىشه باسپاس

Sent from my M532 using Tapatalk

mohamad skystar
31-08-2014, 19:47
سلام با احترام باىد خدمت شما عرض کنم mvm را که مىخوام صفر بخرم و ماشىن خودم مدل آخر89 هست وفقط درب عقب سمت راننده تعوىض شده و من از نظر قىمت حرفى ندارم فقط از نظر نوع اتومبىل که ارزش داره ىا از نظر فنى زود از رىخت وقىافه مىوفته واىراد فنى داره چون چند سال پىش که مدل 110 اىن برندرو پسرعموم خرىد چندىن بار اىراد پىداکرد درآخر شرکت مربوطه اظهارداشت. ماشىن چىنى بهترازاىن نمىشه باسپاس

ریو مدل 89 با یک درب تعویض شده قیمتش حدود 25 میلیون تومان هست
mvm 530 صفر کیلومتر قیمتش حدود 42 میلیون تومان هست
که شما باید ببینی ارزش داره هزینه کنید برای این خودرو یا خیر
MVM 530 خودروی چینی که چند سالی هست حضور داره در کشور
اوایل خرابی کمک های عقبش مشکل ساز شده بود که برطرف شد
من به تازگی تجربه رانندگی با مدل های صفر کیلومتر رو نداشتم اما با توجه به هزینه ای
که میخواید بکندی خودروی MVM 315 هم در حال حاضر طرفدارای زیادی داره و عملکرد خوبی داشته

PEYAMAK
31-08-2014, 20:23
سپاسگزار از مشاوره شما دوست عزىز