PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نمایش گجت ها

starn
28-08-2014, 10:48
سلام دوستان در نمایش گجت ها مشکل داشتم یعنی بعضی وقت ها که سیستم رو روشن میکنم ویندوز بالا میاد خبری از گجت ها نیست و رایت کلیک هم که میکنی میخوای بری قسمت گجت ها عمل نمی کنه و اتفاقی نمی افته باید سیستم رو ریسترات کنم که درست بشه
ولی بعضی اوقتان نه هیچ مشکلی نداره و با بالا اومدن ویندوز گجت ها هم راه اندازی میشن میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟
مشکل از ویندوزی که ریختم؟ یا عیب از جای دیگست؟

saeed_136915
29-08-2014, 08:58
سلام
فکر کنم توی سرویس های ویندوز یکی واسه گجت ها بود (الان ویندوز 7 ندارم نمیتونم چک کنم ولی فکر کنم اسمش Windows Gadgets یا همچین چیزی بود) اون رو چک کنین که Startup Type روی Automatic باشه

starn
09-09-2014, 13:47
سلام
فکر کنم توی سرویس های ویندوز یکی واسه گجت ها بود (الان ویندوز 7 ندارم نمیتونم چک کنم ولی فکر کنم اسمش Windows Gadgets یا همچین چیزی بود) اون رو چک کنین که Startup Type روی Automatic باشه
من نگاه کردم گدینه ای به اسم Windows Gadgets پیدا نکردم توی قسمت ران هم تایپ کردم چیزی پیدا نشد کلا گذینه هایی که به Gadgets مربوط باشه رو چک کردم چیزی دست گیرم نشد خیلی جالبه وقتی Gadgets ها بالا نمیان روی دسکتاپ هم وقتی رایت کلیک میکنی میخوای بری قسمت گجت ها عمل نمی کنه

roya.rashidi
09-09-2014, 16:23
من نگاه کردم گدینه ای به اسم Windows Gadgets پیدا نکردم توی قسمت ران هم تایپ کردم چیزی پیدا نشد کلا گذینه هایی که به Gadgets مربوط باشه رو چک کردم چیزی دست گیرم نشد خیلی جالبه وقتی Gadgets ها بالا نمیان روی دسکتاپ هم وقتی رایت کلیک میکنی میخوای بری قسمت گجت ها عمل نمی کنه
چرا هستش با دقت بگردین . شاید این باشه deskrop gadget

starn
10-09-2014, 22:10
چرا هستش با دقت بگردین . شاید این باشه deskrop gadget
بله این گذینه هست
ولی وقتی روش کلیک میکنی منو gadget ها باز میشه تنظیمات نداره (تازه این منو هم وقتی برام باز میشه که ویندوز بالا اومده باشه gadget ها بالا اومده باشه اگه نه هرچی کلیک کنم روش این هم باز نمیشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roya.rashidi
10-09-2014, 22:15
بله این گذینه هست
ولی وقتی روش کلیک میکنی منو gadget ها باز میشه تنظیمات نداره (تازه این منو هم وقتی برام باز میشه که ویندوز بالا اومده باشه gadget ها بالا اومده باشه اگه نه هرچی کلیک کنم روش این هم باز نمیشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خب اینجا تنظیمات نداره . رو هر گدجت تنظیمات خاص خودش رو داره .
اگه این صقحه بیاد نباید که مشکلی باشه دیگه .
الان بازم لود نمیشه با اینکه سرویسش فعاله ؟؟