PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب و اجرای بازی battelfield 2

Mohsen.Evazpour
27-08-2014, 07:55
با سلام
من وقتی میخام این بازی رو نصب کنم در سی دی یکم یه ارور بهم میده وقتی دوباره امتحان میکنم بازم همون ارور رو میده و وقتی نادیده گرفتن رو میزنم نصب ادامه پیدا میکنه و بدون هیچ مشکلی تموم میشه
ولی مشکل من اینه که وقتی تو بازی قسمت اول نمایشی بازی رو تموم میکنم و میخام به مرحله اول برم بازی قفل میکنه
اگه ممکنه کمکم کنین مرسی... :n03:

ali_mohandes
27-08-2014, 08:35
سی دی رو تمیز کنید تا ارور نیاد نادیده هم نزنیدIgnoreبزارید کامل نصب بشه تاوقتی این نادیده گرفتنن رو بزنید همین طور خواهد بود هنگ بیرون اومدنو...

Akom@n
27-08-2014, 11:29
با سلام
من وقتی میخام این بازی رو نصب کنم در سی دی یکم یه ارور بهم میده وقتی دوباره امتحان میکنم بازم همون ارور رو میده و وقتی نادیده گرفتن رو میزنم نصب ادامه پیدا میکنه و بدون هیچ مشکلی تموم میشه
ولی مشکل من اینه که وقتی تو بازی قسمت اول نمایشی بازی رو تموم میکنم و میخام به مرحله اول برم بازی قفل میکنه
اگه ممکنه کمکم کنین مرسی... :n03:

اگر راه پست قبل جواب نداد،
البته راه حل خیلی منطقی ای نیست اما کل محتویات dvd هارو در صورت امکان کپی کنید روی هارد تو یک پوشه و از اونجا نصب کنید
(من رو dvd 2 مشکل داشتم همین شکلی، واسه من که این طوری حل شد)

ali_mohandes
27-08-2014, 12:15
اگر راه پست قبل جواب نداد،
البته راه حل خیلی منطقی ای نیست اما کل محتویات dvd هارو در صورت امکان کپی کنید روی هارد تو یک پوشه و از اونجا نصب کنید
(من رو dvd 2 مشکل داشتم همین شکلی، واسه من که این طوری حل شد)
دوست عزی زبعضی وقتا مشکل از کثیف بودن دی وی دی است چون دیوی دی ها خیلی حساس اند وبیشتر این مشکل به خاطر اون است ایشون میتونه یک ایمیحج از این دی وی دی بااستفاده از نرم افزارClone CDبگیره وبعد به نصب بپردازه البته باز هم باید دی وی دی ها تمیز باشه

Mohsen.Evazpour
27-08-2014, 12:27
Man cd ro az iso toye cafe net write kardam va baaz az moshkel roye flash file iso ro ham rikhtam va emtehan kardam va bazam javab nadad; va baad az inke didam ro pc unja ham javab nadad... alanam be in natije residam ke file iso kharab bode...

ali_mohandes
27-08-2014, 17:20
Man cd ro az iso toye cafe net write kardam va baaz az moshkel roye flash file iso ro ham rikhtam va emtehan kardam va bazam javab nadad; va baad az inke didam ro pc unja ham javab nadad... alanam be in natije residam ke file iso kharab bode...
هنگامی که می خواهید فایلISOراداخل فلش بریزید باید فلش رو روی حالتNTFSفرمت کنید تامشکلی واسش پیش نیاد اگه روی حالتFATیاFAT32باشه هنگام انتقال فایل ارور میده یه بار این راه رو تست کنید ببینید مشکل حل میشه یانه.

Mohsen.Evazpour
27-08-2014, 19:43
Falash mn ro NTFS hast

Mohsen.Evazpour
27-08-2014, 19:44
Fat32 نیست

ali_mohandes
27-08-2014, 19:54
Fat32 نیست

هنگام انتقال فایلISOارور که نمی ده؟
بله در این حالت اروری مشاهده نباید بشه پس معلوم میشه فایل مشکل اره