PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به مشکل برخورده ام کمک

عصا قورت داده
26-08-2014, 02:27
سلام دوستان

مدتی

Asus Fonepad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B3%D9%88%D8%B2&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCgQFjAB&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cations-37042-asus-fonepad.aspx&ei=TLv7U4meB7PU4QTbx4HYCw&usg=AFQjCNFBNhiTnwwifV1kLrOlQJXUP09EKA) خریده ام اما مشکلی که هست اینه که این تبلت نمیتونه فایل های زیرنویس فیلم ها و فایل هایی با فرمت rar و jar باز کنه نرم افزارهایی مختلفی امتحان کرده ام اما نتیجه نگرفتم
اگه راه حل دیکه میشناسید ممنونم راهنمایی کنید

mhda69
26-08-2014, 09:40
سلام دوستان

مدتی

Asus Fonepad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B3%D9%88%D8%B2&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCgQFjAB&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cations-37042-asus-fonepad.aspx&ei=TLv7U4meB7PU4QTbx4HYCw&usg=AFQjCNFBNhiTnwwifV1kLrOlQJXUP09EKA) خریده ام اما مشکلی که هست اینه که این تبلت نمیتونه فایل های زیرنویس فیلم ها و فایل هایی با فرمت rar و jar باز کنه نرم افزارهایی مختلفی امتحان کرده ام اما نتیجه نگرفتم

اگه راه حل دیکه میشناسید ممنونم راهنمایی کنید

فرمت rar و jar اصلا زیرنویس نیستن!!!
فرمت jar ک فایل جاوا هستش
فرمت rar فرمت فایل فشرده هستش و اول باید با نرم افزار winrar بازش کنی توش فایل زیرنویس هستش
فایل زیرنویس فرمتش فقط میتونه srt و idx و sub باشه

عصا قورت داده
27-08-2014, 01:39
منظورم این نبود که فایل های زیرنویس فرمت rar یا جار دارند
فون پد به راحتی فایل های زیپ باز میکنه ولازم نیست فایل از حالت فشرده خارج بشه حالا این فایل فشرده مهم نیست محتواش چه فرمتی باشه

اما مشکلی که داره نمیتونه هم فایل های زیرنویس شناسایی کن پلیرهای محتلفی امتحان کردم جواب نگرفتم

mhda69
27-08-2014, 01:50
منظورم این نبود که فایل های زیرنویس فرمت rar یا جار دارند
فون پد به راحتی فایل های زیپ باز میکنه ولازم نیست فایل از حالت فشرده خارج بشه حالا این فایل فشرده مهم نیست محتواش چه فرمتی باشه

اما مشکلی که داره نمیتونه هم فایل های زیرنویس شناسایی کن پلیرهای محتلفی امتحان کردم جواب نگرفتم

آهان من درست متوجه نشده بودم منظورتو...
خب mx player رو امتحان کردی؟؟
فکرکنم بهترین پلیر اندرویده

Mohsen.Evazpour
27-08-2014, 16:21
اره mx player رو امتحان کن اگه جواب نداد vlc رو هم امتحان کن احتمالا جواب میده; اگه جواب نداد احتمالا زیر نویس مشکل داره...

عصا قورت داده
30-08-2014, 01:16
اره mx player رو امتحان کن اگه جواب نداد vlc رو هم امتحان کن احتمالا جواب میده; اگه جواب نداد احتمالا زیر نویس مشکل داره...

vlc نصب میشه اما ویدئو باز نمیکنه کلا جواب نمیده

Mohsen.Evazpour
30-08-2014, 01:22
احتمالا یه مشکلی هست چون من وی ال سی رو دارم و باهاش همه فایل هارو میتونم ببینم و استفاده کنم خیلی هم خوب جواب میده ولی شما که میگی اینتوریه همون ام اکس رو امتحان کن اگه نشد زیر نویس رو از یه سایت دبگه دانلود کن ببین جواب میده یا نه...